“اوه جهنم هیچ’: DOJ با استفاده از Coronavirus بحران به فشار به صورت گسترده اورژانس قدرت

وزارت دادگستری است که با استفاده از coronavirus شیوع به درخواست کنگره برای جارو اورژانس قدرت از جمله تعلیق حکم ازادی در مواقع اضطراری یک قدرت گرفتن که شد محکوم کرد و توسط طرفداران آزادی های مدنی.

“اوه جهنم هیچ ایم” فلچر مدرسه پروفسور دانیل Drezner.

به DOJ برنامه های گزارش شده در توسط سیاسی‘s بتسی, Woodruff, قو که بررسی درخواست اسناد و مدارک.

با توجه به قو:

این پیشنهاد نیز اعطای آن بالا قضات گسترده اقتدار به توقف دادگاه در مواقع اضطراری. آن را به “هر اساسنامه یا قوانین از روش غیر مؤثر قبل از دستگیری پس از بازداشت پیش از محاکمه, محاکمه و پس از محاکمه روش های جنایی و نوجوان دادرسی و تمام فرایند مدنی و دادرسی” با توجه به پیش نویس قانونی زبان گروه مشترک با کنگره است. در این مورد برای تغییر DOJ سند نوشت که قضات در حال حاضر می تواند توقف اقدامات در شرایط اضطراری اما که پیشنهاد خود را به مطمئن شوید که تمام قضات خاص هر منطقه می تواند مسئولیت رسیدگی به شرایط اضطراری “در شیوه ای سازگار.”

درخواست ابرو مطرح شده به دلیل پیامدهای بالقوه برای جسم—این حق در قانون اساسی به نظر می رسد قبل از یک قاضی پس از دستگیری و به دنبال آزادی است.

“شما می تواند بازداشت و هرگز در برابر یک قاضی تا زمانی که آنها تصمیم می گیرید که اورژانس و یا نافرمانی مدنی است. پیدا کنم آن را کاملا وحشتناک” انجمن ملی دفاع جنایی وکیل, مدیر اجرایی, Norman L. ریمر گفت قو. “به خصوص در زمان های اضطراری ما باید بسیار مراقب باشید در مورد اعطای قدرت های جدید به دولت است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اسناد و همچنین درخواست برای قدرت به انجام ویدئو کنفرانس جلسات حتی بدون متهم اجازه منع مردم با کروناویروس از درخواست پناهندگی و توقف اساسنامه محدودیت ها در اورژانس.

پناهندگی قوانین گفت: Tahirih Justice Center مدیر عامل Layli میلر-Munro غیر ضروری و بی رحمانه است.

“من فکر می کنم آن را یک فاجعه انسانی است که نتواند به رسمیت شناختن است که افراد آسیب پذیر از این کشورها در میان بیشتر مورد آزار و اذیت و حفاظت از آنها را دقیقا همان چیزی است که کنوانسیون پناهندگان به انجام طراحی شده بود” گفت: میلر-Munro.

اخبار فرستاده تکان طریق کمربندی.

“این است که نفرت انگیز (همچنین: قابل پیش بینی) ایم” اقتصاددان خبرنگار جان Fasman.

با توجه به قو آن را بعید است این لایحه را تصویب دموکرات به رهبری ،

تشکر. جاستین Jalbi (I-Mich.) نشانه های خود را در مخالفت با این لایحه در توییتر بعد از ظهر شنبه.

“کنگره باید با صدای بلند پاسخ هیچ” گفت: Jalbi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im