‘Oh Hi فساد’: مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان به دنبال اجاره امداد برای DC هتل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

در یک مکاشفه شنبه که به سرعت بدستآمده از اتهامات فساد مالی نیویورک تایمز گزارش داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار خانوادگی—که از آن او خودداری کرده است به محروم—به دنبال اجاره امداد برای بدنام سی هتل از خود دولت به عنوان جهانی صنعت هتل همچنان به مبارزه با مالی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

“اوه سلام فساد ایم” تلویزیون نویسنده J. Holtham. روزنامه نگار رنه Montagne گفت که او “مطمئن نیست که آیا به خنده یا گریه.”

“هیچ باتلاق به تخلیه اینجا مردمی است. حرکت در امتداد اظهار داشت:” تیم Karr از مطبوعات آزاد ارجاع یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی وعده از سال 2016.

به 263-اتاق تهمت هتل های بین المللی است که توسط سازمان نسبت ناروا در فدرال متعلق به ساختمان صرف بلوک از کاخ سفید در خیابان پنسیلوانیا. رئیس جمهور شرکت مذاکره 60 سال برای اجاره فضا در سال 2013 می پردازد و ایالات متحده خدمات عمومی دولت (GSA) تقریبا $268,000 در هر ماه.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان اعلام کرد قصد دارد برای فروش هتل اجاره در سال گذشته این شرکت نماینده فروش جفری دیویس به تایید واشنگتن پست در اواخر ماه مارس که فروش برنامه در حال حاضر در خود نگه دارد که چگونه همه گیر شده است تحت تاثیر قرار املاک و مستغلات تجاری میباشد.

به عنوان بار گزارش روز شنبه:

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان در حال حاضر در اجاره خود را با توجه به اریک مغلوب ساختن پیشی جستن, رئیس جمهور, پسر, اما او تایید کرد که این شرکت تا به حال باز گفتگو در مورد تاخیر احتمالی در آینده پرداخت های ماهانه.

جوانتر آقای ترامپ گفت: این شرکت درخواست شد GSA برای هر که رهایی از آن ممکن است اعطای فدرال دیگر مستاجران. رئیس جمهور هنوز هم صاحب شرکت, اما او ارشد فرزندان اجرای روز به روز عملیات.

“فقط درمان ما همان” اریک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “هر آنچه که ممکن است خوب است.”

این روزنامه اشاره کرد که “مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان منع شد توسط کنگره به دنبال رهایی از 500 میلیارد دلار از صندوق تجویز شده توسط وزارت خزانه داری و مغلوب ساختن پیشی جستن در سازمان های اجرایی در روز سه شنبه گفت که این شرکت تا به حال تصمیم به درخواست برای وام های فدرال از طریق اداره کسب و کار کوچک. این شرکت معتقد است که به دنبال تنها تسکین موقت از GSA در حالی که صنعت هتلداری در سطح جهان از عهده فوق العاده ای رها در کسب و کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید و GSA پاسخ نمی به باردرخواست برای نظر.

اما مفسران سیاسی و روزنامه نگاران و گروه های حمایت شد و سریع به وزن:

منتقدان اغلب با اشاره به استدلال قبلی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: مالکیت هتل اجرا می شود گرفتار قانون اساسی ایالات متحده را emoluments بند داده شده است که آن را آباد توسط گروه های منافع خاص و مقامات خارجی در طول ریاست جمهوری خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان نیست فقط به دنبال رهایی از GSA در طول بحران بهداشت عمومی.

“این شرکت شده است صحبت کردن با دویچه بانک, رئیس جمهور, بزرگترین بستانکار در مورد احتمال تعویق انداختن پرداخت وام خود را از بانک” با توجه به بار. “آقای ترامپ مدیون دویچه بانک بیش از 300 میلیون دلار وام متصل به واشنگتن هتل خود را دورال گلف رفت و آمد مکرر در فلوریدا و یک آسمان خراش در مرکز شهر شیکاگو است.”

در فلوریدا مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان در اواخر ماه مارس به دنبال راهنمایی از پالم بیچ کانتی در مورد اینکه آیا آن را تا به حال ادامه ساخت پرداخت های ماهانه بر روی زمین است که این شرکت برای اجاره آن 27-سوراخ بین المللی ترامپ باشگاه گلف در وست پالم بیچ با توجه به مردم در جریان بحث و بررسی اسناد و مدارک توسط نیویورک تایمز.

در این ماه این سازمان نسبت ناروا بود حدود یک هفته دیر در آن اجاره ماهانه پرداخت حدود $88,000 با توجه به شهرستان اسناد و مدارک. مدیران شرکت هنوز هم به دنبال راهنمایی از پالم بیچ کانتی در مورد اینکه آیا آنها انتظار می رود برای حفظ ساخت پرداخت اجاره با گلف صنعت تعطیل.

اریک تهمت تایید مذاکرات جاری با پالم بیچ شهرستان به بار و تکرار نظرات خود در مورد GSA درخواست. “در فلوریدا بسیار کانتی که موظف به ما نزدیک است شهرستان جمع آوری اجاره,” او گفت:. “آنچه آنها انجام می دهند برای دیگران ؟ فقط درمان ما همان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de