اوه مکان شما بروید! در طول خواندن در سراسر آمریکا

 • الا Jarzyna می خواند یک کتاب در 4 کلاس در کالج پارک مدرسه ابتدایی در ارواین کالیفرنیا در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 برای خواندن در سراسر امریکا است. این رویداد آغاز شده بود در سال 1998 توسط ملی انجمن های آموزشی و منطبق با Dr. Seuss’ تولد. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دانش آموزان گوش دادن به یک داستان خواندن در Barbara بنسون مدرسه ابتدایی در توستین CA در دوشنبه 2 مارس سال 2020 برای خواندن در سراسر امریکا است. این رویداد آغاز شده بود در سال 1998 توسط ملی انجمن های آموزشی و منطبق با Dr. Seuss’ تولد. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • اصلی مگ Gwyn خوانده شده به دانش آموزان در کالج پارک مدرسه ابتدایی در ارواین کالیفرنیا در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 برای خواندن در سراسر امریکا است. این رویداد آغاز شده بود در سال 1998 توسط ملی انجمن های آموزشی و منطبق با Dr. Seuss’ تولد. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • اولین دانش آموز کلاس هیدن فراست در کوک pj برای پیژامه روز گوش به عنوان یک کتاب خواندن در کالج پارک مدرسه ابتدایی در ارواین کالیفرنیا در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 برای خواندن در سراسر امریکا است. این رویداد آغاز شده بود در سال 1998 توسط ملی انجمن های آموزشی و منطبق با Dr. Seuss’ تولد. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • لوری Abelove از باشگاه روتاری توستین-سانتا آنا خوانده شده به دانش آموزان کلاس دوم در Barbara بنسون مدرسه ابتدایی در توستین CA در دوشنبه 2 مارس سال 2020 برای خواندن در سراسر امریکا است. این رویداد آغاز شده بود در سال 1998 توسط ملی انجمن های آموزشی و منطبق با Dr. Seuss’ تولد. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Orange County Fire Authority سروان. joseph p. Milliot خوانده شده به دانش آموزان کلاس دوم در Barbara بنسون مدرسه ابتدایی در توستین CA در دوشنبه 2 مارس سال 2020 برای خواندن در سراسر امریکا است. این رویداد آغاز شده بود در سال 1998 توسط ملی انجمن های آموزشی و منطبق با Dr. Seuss’ تولد. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • لوری Abelove از باشگاه روتاری توستین-سانتا آنا خوانده شده به دانش آموزان کلاس دوم در Barbara بنسون مدرسه ابتدایی در توستین CA در دوشنبه 2 مارس سال 2020 برای خواندن در سراسر امریکا است. این رویداد آغاز شده بود در سال 1998 توسط ملی انجمن های آموزشی و منطبق با Dr. Seuss’ تولد. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دانش آموزان خواندن در مقابل پیش بینی شومینه در کالج پارک مدرسه ابتدایی در ارواین کالیفرنیا در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 برای خواندن در سراسر امریکا است. این رویداد آغاز شده بود در سال 1998 توسط ملی انجمن های آموزشی و منطبق با Dr. Seuss’ تولد. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

اورنج کانتی دانشجویان پیوست میلیونها نفر دیگر در سراسر کشور پنج شنبه, آوریل 2 برای خواندن در سراسر امریکا است.

این رویداد در سال 1998 آغاز شده توسط ملی انجمن آموزش و پرورش است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک جشن خواندن و همزمان با تولد کودکان نویسنده Dr. Seuss.

بسیاری از مدارس برگزار شد حوادث مانند “پیژامه روز” بنابراین هر کس می تواند راحت در حالی که خواندن یا “تعطیلات لباس های روز” جشن Dr. Seuss کتاب “آه مکان شما بروید!” معلمان و پدر و مادر و داوطلبان از جامعه آمد به عنوان خوانده شده به دانش آموزان است.

بخوانید در سراسر امریکا است که در طول سال برنامه را تشویق به خواندن و یادگیری است. این نقطه اوج در ماه مارس در ملی خواندن در ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>