اوهایو کشیش متهم در فدرال پورنوگرافی کودکان و استثمار اتهامات

جولای 2 (UPI) — یک هیئت منصفه فدرال در روز پنج شنبه متهم حومه کلیولند کشیش کاتولیک در چندین اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و بهرهکشی از کودکان.

بین 2017 و 2019, Rev. رابرت McWilliams, 40, یک محدود قائم مقام در سنت جوزف کلیسای کاتولیک و مدرسه در استرونگسویل گفته مطرح شده آنلاین به عنوان یک زن برای فریب نوجوان پسران او می دانست که از محله های آنلاین یک بیانیه از منطقه شمال اوهایو, ایالات متحده آمریکا دفتر دادستان گفت.

تبلیغات

“نما به عنوان یک زن McWilliams گفته ترغیب جزئی نر قربانیان به ارسال جنسی صریح, عکس ها و ویدئوها گاهی اوقات تهدید به افشای شرم آور اطلاعات McWilliams در حال حاضر می دانستم که در مورد قربانیان در صورتی که ارسال چنین تصاویر” بیانیه از آمریکا وکیل جاستین Herdman گفت. McWilliams گفته می شود به دنبال از طریق این تهدید با ارسال عکس از برخی از قربانیان خود را به مادران خود بیانیه ای گفت:.

McWilliams دستگیر شد و در ماه دسامبر 2019 پس از بررسی توسط اوهایو اینترنت جنایات علیه کودکان نیروی کار. محققان از نزدیک Geauga County اول شد هشدار به McWilliams را به اتهام رفتار است. McWilliams برگزار می شد در هیچ وثیقه در بازداشت ایالات متحده مارشال.

این اسقف کاتولیک کلیولند با صدور بیانیه ای گفت این سپاسگزار به کسانی که در اجرای قانون که مشغول به کار مجدانه برای بررسی این موضوع. به عنوان پرونده جنایی علیه McWilliams, درآمد حاصل از, اجازه دهید ما همچنان به دعا برای عدالت به خدمت گرفته شود و شفا برای کسانی که صدمه شده اند با سوء استفاده جنسی.”

McWilliams همچنین خدمت در سنت هلن کلیسای کاتولیک در نوبوری Township Cleveland.com گزارش شده است.

محققان بهبود بیش از 1700 تصاویر و فیلم های پورنوگرافی کودکان از ذخیره سازی Dropbox به حساب دادستان گفت.

علاوه بر این McWilliams گفته پرداخت 15-year-old boy او ملاقات از طریق وب سایت های دوستیابی, Grindr برای رابطه جنسی, دادستان گفت.

اگر محکوم McWilliams صورت اجباری حداقل فدرال حکم 15 سال زندان و حداکثر 30 سال.

“امروز کیفرخواست منعکس جدی و مفصل ماهیت اعمال و گفته های گرفته شده توسط متهم به ترافیک و بهره برداری از منطقه محلی کودکان” Herdman گفت: پنج شنبه. “این ادعا در عمل متعهد در این مورد نگران کننده و قوی یادآوری برای پدر و مادر باید مراقب باشند که در مورد فرزندان خود صحبت کنند و آنچه انجام می دهند آنلاین نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>