دانشگاه ایالتی اوهایو موافق به $10M حل و فصل با قربانیان سوء استفاده

مارس 9 (UPI) — دانشگاه ایالتی اوهایو خواهد پرداخت بیش از 40 میلیون دلار به 162 دانشجویان سابق که به گفته یک پزشک تیم مورد آزار قرار گرفته و آنها را بیش از دو دهه در مدرسه اعلام کرد.

دلار 40.9 میلیون جمعه اعلام کرد حل و فصل خواهد شد و تقسیم در میان قربانیان دکتر ریچارد اشتراوس دانشگاه-استخدام دکتر که در سال 2005 درگذشت. سوء استفاده رخ داده بین سال 1978 و 1998.

“دانشگاه دهه پیش شکست خورده این افراد – ما دانشجویان و فارغ التحصیلان و اعضای گیاهی شبیه شاهبلوط هندی جامعه” رئیس جمهور مایکل دریک گفت. “هیچ چیز نمی تواند خنثیسازی اشتباهات گذشته اما ما باید انجام آنچه ما می توانیم امروز به کار به سمت عدالت ترمیمی.

“تمرکز ما همیشه در بازماندگان است. ما می دانیم که آن زمان شجاعت آنها را به جلو آمده و ما سپاسگزار هستند.”

حل و فصل می آید یک سال پس از مستقل تحقیق گزارش تایید اتهامات سوء استفاده.

استراوس اجازه داده شد به طور داوطلبانه بازنشسته در سال 1998 پس از اتهامات گزارش شده به دولت هیئت پزشکی در سال 1996.

دانش آموزان سابق گفت: سوء استفاده شامل مواردی است که در آن اشتراوس خواسته کاوش و به ظاهر غیر ضروری سوال در مورد دانشجويان جنسی تاریخ و یا مورد نیاز آنها به طور کامل برای امتحانات. او همچنین گفته نوازش نر دانش آموزان ناحیه تناسلی به علت تحریک.

قانون شرکت گفت ایالتی اوهایو موفق به گزارش اظهارات مطرح شده علیه استراوس به اجرای قانون محلی است.

در ضمن مدرسه اجرا جدید سوء استفاده, گزارش, پروتکل, قطع دسترسی عمومی به رختکن و امکانات آموزش و ارائه دانش آموزان ورزشکار با دسترسی به پزشکان متعدد.

“کار با ایالت اوهایو ما مستقل تاسیس شد, محرمانه روند بررسی هر یک ادعا می کنند به صورت جداگانه گفت:” ریک شولتز یک وکیل به نمایندگی از شاکیان.

“این فرایند را برای تغییرات گسترده ای در سوء استفاده و ارائه یک مسیر برای بازمانده شفا. صد در صد از 162 بازماندگان در این فصل تصمیم گرفت در برابر بیشتر دادخواهی و توافق برای شرکت. نرخ مشارکت صحبت می کند به کیفیت این حل و فصل!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im