شرکت های نفتی می توانید نرخ خود را برای حق امتیاز از حفاری در زمین های عمومی با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن: گزارش

در یک صفحه نمایش وفاداری به آنچه صلح سبز به نام “صنعت آلاینده در تاریخ” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که اجازه می دهد ده ها تن از شرکت های نفت و گاز به تنظیم نرخ های خود را برای حق امتیاز آنها ملزم به پرداخت در درآمد تولید شده از حفاری در زمین های عمومی.

به عنوان کشور بالا اخبار گزارش روز شنبه اداره مدیریت زمین (پل) تماس حاصل آن ادارات دولتی روز پس از جهانی قیمت نفت سقوط به زیر 0 دلار در هر بشکه به عنوان Covid-19 همه گیر باعث بی سابقه ای کاهش در تقاضا.

“مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را از سوخت های فسیلی دوستان همچنان به استفاده از پوشش مرگبار آنفلوآنزای مرغی به قید وثیقه از صنعت سوخت فسیلی در هر راه ممکن است. زمین های عمومی باید برای استفاده عمومی خوب—به جای آنها در حال تحویل به سوخت های فسیلی میلیاردرهای در پایین سنگ نرخ.”
—Collin ریس نفت تغییر بین المللی

آژانس فدرال که نظارت 96,000 چاه های نفت و گاز و بیش از 24,000 اجاره در اراضی عمومی به دستور مقامات دولتی برای تشویق بیشتر حفاری با وجود عرضه بیش از حد نفت بود که وادار کردن شرکت ها به پرداخت برای ذخیره سازی نفت.

در علاوه بر این به حالت تعلیق در پرداخت اجاره, BLM گفته متحده اجازه می دهد تا شرکت ها برای درخواست امداد از حق امتیاز اجباری مالیات بر درآمد صنعت سوخت فسیلی را بدست آورده است که استفاده می شود برای حمایت از مدارس دولتی آموزش عالی و بهداشت و درمان در کشورهای غربی.

با توجه به بالا در کشور,اخبار, BLM دستور دولت دفاتر اجازه می دهد تا شرکت های نفت و گاز به تصمیم می گیرید که چقدر آنها می خواهند به پرداخت حق امتیاز را برای مدت همه گیر نشان می دهد که نرخ استاندارد 12.5% کاهش می یابد به عنوان کم به عنوان 0.5%.

“مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را از سوخت های فسیلی دوستان همچنان به استفاده از پوشش مرگبار آنفلوآنزای مرغی به قید وثیقه از صنعت سوخت فسیلی در هر راه ممکن است. زمین های عمومی باید برای استفاده عمومی خوب—به جای آنها در حال تحویل به سوخت های فسیلی میلیاردرهای در پایین سنگ نرخ” Collin ریس ارشد فعال در حوزه نفت تغییر بین المللی گفت: رویاهای مشترک. “ما نیاز به فاز از همه حفاری در زمین های عمومی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما در این میان سوخت های فسیلی شرکت باید پاسخگو برای آسیب آنها در حال انجام است.”

آب و هوا اقدام گروه صلح سبز به نام طرح یک “بد بخت نفت نجات” سود حاصل از آن به احتمال زیاد برای رفتن به سوخت های فسیلی اجرائی و نه رتبه و فایل کارگران در این صنعت است.

“نفت و گاز شرکت های بزرگ در حال حاضر پرداخت سکه نسبت به آنچه آنها را در سود حاصل از غارت اراضی عمومی—زمین که متعلق به مردم آمریکا—و در حال حاضر آنها خواهیم پرداخت حتی کمتر” گفت: مبارز چارلی جیانگ. “داخل بخش را اولویت نمی تواند اشتباه. پرستاران نیاز به ماسک. کارگران ضروری نیاز به پرداخت می شود, ترک, خطر پرداخت و مهد کودک. کارکنان نیاز به حقوق. مردم نیاز به کمک در سراسر این کشور است. اما هر روز تهمت و دولت نادیده خود را درخواست و caters برای میلیاردر اهدا کنندگان به جای.”

بین آوریل 30 مارس 18, BLM دفاتر مصوب 76 درخواست شرکت ها برای کاهش نرخ حق امتیاز با برخی از درخواست 0.5% یا 0.0%. خانواده سلطنتی امداد ارائه شده است که دولت فدرال در ادامه به برگزاری اجاره و فروش و مزایده های سراسر غرب ارائه حفاری اجاره در قیمت های مقرون به صرفه با توجه به این بازار را از رکود.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ارزان فروش همراه با کم و یا غیر موجود پرداخت حق امتیاز “به معنی پایین تر بازگشت مالی در فدرال نفت و انرژی وابسته به کشورهای غربی” نوشت: نیک Bowlin در کشور بالا اخبار.

“شرکت نفت و گاز در حال مبارزه” اضافه شده Bowlin. “اما تا کشورهای غربی و جدید BLM سیاست اجازه می دهد تا شرکت ها برای حفاری منابع عمومی در حالی که تولید اندک درآمد.”

به عنوان شرکت های نفتی در حال ارائه امداد—میان, تماس, تقویت, توسط, تلاش بازار توسط ترقی خواهان ملی به سوخت های فسیلی در صنایع به منظور کمک در انتقال به انرژی های تجدید پذیر—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این هفته به طور ناگهانی به پایان رسید اجاره تعطیلات برای انرژی خورشیدی و بادی شرکت های فعال در سرزمین های فدرال خواستار 50 میلیون دلار در پرداخت اجاره.

انرژی های تجدید پذیر شرکت در حال مبارزه در میان همه گیر با بسیاری از پروژه ها با تاخیر و دسترسی به فدرال یارانه ها قطع. قبل از coronavirus شروع به گسترش در سراسر جهان, اما, انرژی خورشیدی و انرژی باد در بخش های در حال رشد سریع تر از سوخت های فسیلی در صنایع.

در رسانه های اجتماعی Rep. Nanette باراگان (D-کالیفرنیا.) به نام در کنگره به تصویب عقب عمل می کنند که جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از برش خانواده سلطنتی نرخ.

“کنگره باید این بد بخت نفت نجات با عبور از عقب عمل قبل از آن می رود هر بیشتر گفت:” جیانگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im