Oklahoma State مایک Gundy ‘تغییرات’ پس از OAN پیراهن واکنش

15 ژوئن (فردا) — Oklahoma State سر مربی تیم فوتبال مایک Gundy قول داد به “تغییر” پس از بازیکنان از جمله آمریکایی در حال اجرا پشت Chuba هوبارد, تهدید به تحریم این تیم در پاسخ به یک عکس از او با پوشیدن یک OAN پیراهن.

هوبارد این کشور حمله کننده پیشرو در فصل گذشته توییتی شنبه گفت که نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا زمانی که همه چیز تغییر” پس از تصویر Gundy پوشیدن OAN پیراهن ظاهر.

تبلیغات

OAN مخفف یک آمریکا, اخبار, اخبار شبکه است که شناخته شده است به ترویج تئوری های توطئه است و اغلب ذکر شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برخی در شبکه هوایی مفسران نیز بحرانی شده است, از زندگی مهم جنبش که هوبارد حمایت کرده است در کانال های رسانه های اجتماعی.

“من نمی خواهد پایه برای این” هوبارد نوشت: در رسانه های اجتماعی. “این کاملا غیر حساس به همه چیز که در جامعه و این غیر قابل قبول است.”

هوبارد حمایت از هم تیمی های سابق ایالتی اوکلاهما, بازیکنان, اما پس از رئیس دانشگاه و مدیر ورزشی هر دو منتشر شده اظهارات خود را ابراز, نگرانی, ستاره tailback ارسال شده تصویری از خود و Gundy. در 51-کلیپ دوم مربی و در حال اجرا پشت دست تکان داد.

“در نور از امروز جیر با تی شرت هایی که من پوشیده بود آشنا شدم و با برخی از بازیکنان و تحقق آن را یک موضوع بسیار حساس با آنچه که در جامعه امروز” Gundy گفت: در این ویدئو. “و بنابراین ما تا به حال یک جلسه بزرگ. [من] آگاه ساخته شده از برخی از چیزهایی که بازیکنان احساس می تواند ما را سازمان فرهنگ ما و حتی بهتر از آن است که در اینجا در ایالتی اوکلاهما.

“من به دنبال به جلو به ساخت برخی از تغییرات و آن را در بالا شروع می شود با من. و ما روزهای خوب در پیش است.”

هوبارد پس از آن گفت که او “رفته و در مورد آن راه اشتباه توسط تویت” و افزود که “از هم اکنون ما در حال رفتن به تمرکز بر آوردن تغییر و این مهم ترین چیز است.”

Oklahoma State ارشد linebacker آمین Ogbongbemiga که قبلا توییتی حمایت خود را از هوبارد گفت که هر کس “به یک نتیجه گیری” و از سرگیری تمرینات.

“با ابراز نظر ما ما خوشحال هستند که به یک نتیجه گیری و باز یک دروازه برای ایجاد برخی تغییر جدی در اطراف Oklahoma State,” Ogbongbemiga در توییتر نوشت. “هم تیمی های من و من همه موافقت کردند ما را به جلو بروید و از سرگیری تمرینات و فعالیت های. ما همه در این با هم.”

هوبارد یک اشتباه کاربر از, آلبرتا, کانادا با عجله برای 2,094 فتح کرد گرفته شد متری در فصل گذشته. او به تیم اول همه آمریکایی و 12 بازیکن تهاجمی از سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de