دانشمندان استرالیایی و اياد هشدار داد در نگهبان روز شنبه که دیواره بزرگ مرجانی به زودی می تواند تحمل یک سوم عمده مرجان سفید رویداد فقط در پنج سال برجسته چگونه انسانی ناشی از بحران آب و هوا که در حال حاضر ویرانگر حیاتی اکوسیستم در سراسر جهان است.

با توجه به نگهبان:

استرس حرارتی است که در حال حاضر ساختمان در سراسر جهان بزرگترین صخره سیستم با گزارش از تکه تکه سفید در حال حاضر اتفاق می افتد. اما عمده ای گسترده رویداد در حال حاضر در حال وقوع است.

“ما را به سیم گفت:” پروفسور تری هیوز مدیر ARC مرکز تعالی برای Coral Reef مطالعات در دانشگاه جیمز کوک.

دیواره بزرگ مرجانی پارک دریایی اقتدار است که از نزدیک نظارت بر شرایط است. مناطق استرس حرارتی در حال گسترش به خصوص در سراسر آسیای مرکزی و مناطق جنوبی که محبوب با گردشگران هستند.

افزایش درجه حرارت اقیانوس—تا حد زیادی رانده شده توسط فعالیت های انسانی است که برای تولید آب و هوا-گرمایش تولید گازهای گلخانه ای به خصوص سوخت های فسیلی استخراج و با استفاده از—باعث مرجان در سراسر جهان به سفید کننده و مرگ در سال های اخیر است. دانشمندان به این نتیجه رسیدند در سال 2018 که پشت به پشت دریایی موج گرما در سال 2016 و 2017 به سمت چپ دیواره بزرگ مرجانی “برای همیشه آسیب دیده است.”

مقصور مرجان—که اخراج آن منبع اصلی مواد غذایی و سفید تبدیل شده به دلیل عوامل استرس زا مانند آب گرم و یا آلودگی است و بیشتر در خطر مرگ است اما می تواند در بهبود و اگر اطراف آن شرایط را بهبود بخشد. اما در سال گذشته یک مطالعه نشان داد که شدید دریایی موج گرما می تواند باعث مرجان به سرعت می میرند و نه فقط سفید.

با تنها حدود یک ماه تا زمانی که دمای سطح دریا در سراسر استرالیا به طور معمول در بالاترین بخش عمده ای از دیواره بزرگ مرجانی در حال حاضر شاهد دماهای بیش از 1.5°C بالاتر از متوسط نگهبان گزارش شده است. از جمله درجه حرارت بین 2°C و 3°C بالاتر از متوسط در حدود دو سوم از صخره.

“ما نگران سطح حرارتی است که در خارج وجود دارد در حال حاضر با چهار هفته هنوز هم برای رفتن تا زمانی که ما در اوج درجه حرارت در تابستان. که معمولا در اطراف اواسط ماه مارس” توضیح هیوز. “بنابراین با حدود یک ماه برای رفتن الگوی است که تا کنون زیر را در صدای پای 2016-17 و آن را در حال حاضر داغ تر از آن بود که در فاصله سال است.”

“اگر آن اتفاق می افتد یا نه بستگی دارد vagaries از آب و هوا برای دو هفته آینده” هیوز گفت. اگر شرایط فعلی باقی بماند او هشدار میدهد: “سپس ما به احتمال زیاد برای دریافت سفید و اگر آنها داغتر هنوز ما شدید سفید.”

نگرانی در مورد یکی دیگر از مخرب سفید, رویداد, مجبور, آب و هوا و محیط زیست, طرفداران به تکرار خواستار سیاست های بلند پروازانه ای را برای جلوگیری از انتشار گازهای گلخانه ای.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“دیواره بزرگ مرجانی در لبه چاقو. ما می دانید در چند هفته آینده که آیا ما در حال حاضر یک توده مرجانی سفید کننده رویداد برای سومین بار در پنج سال” ریچارد لکک سر از اقیانوس ها در گروه حفاظت WWF-استرالیا گفت: نگهبان.

“مطمئنا پس از این تابستان bushfires و این دریایی heatwave برخورد به صخره ما نمی تواند نگه دفن سر ما در شن و ماسه” لکک اضافه ارجاع blazes که بلعیدم ردیف هایی از استرالیا چند ماه گذشته ، “ما نیاز به یک صخره-ایمن آب و هوا سیاست است که سازگار با 1.5°C گرمایش جهانی هدف و یا کمتر است. هیچ بهانه ای بیشتر تحمل خواهد شد.”

لندن-بر اساس عدالت زیست محیطی پایه و اساس (EJF) به اشتراک گذاشته Guadian‘s گزارش در توییتر پنج شنبه و اشاره کرد که “وجود یک احتمال قوی ما را از دست بدهند Great Barrier Reef, میراث جهانی یونسکو و یکی از باور نکردنی ترین اکوسیستم های روی زمین در آینده ای نزدیک است.”

این EJF منتشر شد گزارش ماه گذشته که دقیق چگونه از بحران آب و آلودگی و صید بی رویه به مخاطره می اندازد صخره های مرجانی قرار دادن آینده دریایی تنوع زیستی در معرض خطر است. غیر انتفاعی گروه, گزارش, همچنین, ویژه, توصیه هایی برای نحوه مبارزه با این تهدید سه گانه است که صخره های مرجانی روبرو هستند و اطمینان حاصل شود که آنها “زنده ماندن تغییر آب و هوا است که غیر قابل برگشت است.”

اما تحقیقات جدید پرده برداری کرد روز شنبه در اقیانوس سالانه علوم جلسه در سن دیگو بازیگران شک در این که آیا صخره های مرجانی زیستگاه حتی زنده ماندن در هر نقطه بر روی این سیاره را از طریق پایان این قرن به دلیل افزایش دما و اسیدی شدن اقیانوس.

“توسط 2100 آن را به دنبال کاملا تیره و تار گفت:” رنه گذارنده یک biogeographer در دانشگاه هاوایی در Mānoa که ارائه یافته ها در این نشست است.

بیانیه ای از اتحادیه ژئوفیزیک آمریکا توضیح داد:

دانشمندان پروژه 70 تا 90 درصد از صخره های مرجانی را ناپدید می شوند بیش از 20 سال آینده به عنوان یک نتیجه از تغییرات آب و هوایی و آلودگی است. برخی از گروه ها در حال تلاش برای جلوگیری از این کاهش با پیوند زنده مرجان رشد کرده در آزمایشگاه به مرگ صخره. آنها پیشنهاد جدید مرجان را افزایش صخره را بازیابی و آن را به حالت سالم است.

اما تحقیقات جدید نقشه برداری که در آن چنین بازسازي خواهد بود موفق ترین در طول دهه های آینده می یابد که توسط 2100 چند به صفر مناسب مرجانی زیستگاه باقی خواهد ماند. این یافته های اولیه نشان می دهد سطح دریا و دما و اسیدیته مهم ترین عوامل در تعیین اگر یک سایت مناسب برای ترمیم.

“راستش اکثر سایت ها از” ستر گفت. دانشمندان انتظار بخش کوچک از باخا کالیفرنیا و دریای سرخ را هنوز هم قابل دوام در 80 سال اما این سایت در نزدیکی رودخانه که بدان معنی است که آنها ایده آل برای صخره های مرجانی است.

گذارنده تاکید کرد که اگر چه آلودگی انسان هنوز اثر سوء بر روی صخره های مرجانی, اثرات آب و هوا در حال حاضر مطرح بزرگترین تهدید برای این اکوسیستم.

“تلاش برای تمیز کردن سواحل فوق العاده است و در تلاش برای مبارزه با آلودگی فوق العاده است. ما نیاز به ادامه آن تلاش,” او گفت:. “اما در پایان روز مبارزه با تغییر آب و هوا است که واقعا چیزی که ما نیاز به حمایت به منظور حفاظت از مرجان ها و جلوگیری از مرکب عوامل استرس زا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de