در روز اول ماه مه Pro-کارگر گروه تقاضا برای حمایت از خط مقدم خبرچین که در معرض بی توجهی شرکت های بزرگ به کار ایمنی

به عنوان کارگران مشخص شده ممکن است در طول روز با sickouts و تعطیل در سراسر ایالات متحده آمریکا روز جمعه در یک بیانیه جدید از بیش از 50 گروه های حمایت گفت: coronavirus بحران به تقویت نیاز به حفاظت از خط مقدم کارگران که یک سوت در شرایط خطرناک.

“ما بهداشت عمومی و اجتماعی بودن نیاز است که کارگران باید قدرت را به صحبت کردن در این لحظات به تماس توجه به کارفرما شیوه های که ایجاد شرایط نا امن کار ساخته شده خطرناک تر با بحران کنونی و حاضر به کار در کشنده worksites” ربکا دیکسون, مدیر اجرایی ملی قانون استخدام پروژه در بیانیه ای گفت.

در این بیانیه مشترک از سازمان ها از جمله رنگ, تغییر, عمومی شهروند مبارزه برای آینده و ایالات رویای ما—می گوید که “فوری گسترش و بهبود اجرای حمایت های حقوقی” برای چنین کارگران—به جای “تهاجمی نظارت فن آوری به مجازات و نظارت بر کاهش دستمزد کارگران” که برخی از شرکت ها اتخاذ کرده اند—می تواند کمک به تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش Covid-19.

در بیانیه خود با عنوان “خاموش کردن خبرچین در محل کار تهدید برای بهداشت عمومی” گروه های نقطه به نقطه اخیر و “نگران کننده” اقدامات تجارت آنلاین غول پیکر آمازون است.

در طول چند هفته گذشته آمازون اخراج حداقل شش کارگران که در حال صحبت کردن در مورد شرایط نا امن کار در انبار. علاوه بر این اخراج سایر کارگران در آمازون گزارش داده اند که دریافت خودسرانه کار مرتبط با هشدارهای به عنوان یک نتیجه از صحبت کردن یا شرکت در تعطیل و آنها از ترس که آنها در حال تنظیم برای فسخ است. با توجه به این که آمازون دومین خصوصی کارفرما در ایالات متحده و به طور قابل توجهی در حال گسترش نیروی کار خود را در طول بحران این آشکار الگوی تلافی نگران کننده است.

آن را نه تنها آمازون کارگران در معرض خطر بیشتری در میان همه گیر با دیگران از جمله مواد غذایی کارگران و کارگران کارخانه بسته بندی گوشت می آمد با قرار دادن خود در مضرات’ راه است. و خطر این گروه افزود: “به طور نامتناسبی می افتد در جوامع رنگ که بیشتر به احتمال زیاد به نگه داشتن این شغل و بیشتر در معرض این ویروس به عنوان یک نتیجه از نژادپرستی نظاممند است که موجب تضعیف سلامت در این جوامع است.”

جدید بیانیه همچنین به تشریح تقاضای خود را برای “حس مشترک اقدامات در راستای CDC ارشاد.” این اقدامات عبارتند از:

اجرای شش پا از فاصله بین تمام افراد در تاسیسات تجهیزات حفاظت شخصی برای همه زمان برای شستن دست ها به طور موقت بسته و تمیز کردن در معرض امکانات اجازه می دهد تا برای قرنطینه مستقل و گزارش شفاف و پرداخت سیاست های مرخصی برای کمک به در معرض و بیمار کارگران به ماندن در خانه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“بحران کنونی به بالا محل کار حس کرد و اقدام جمعی به یک موضوع ملی سلامت و حفاظت اضافی و اجرای اقدامات ضروری و لازم است” این گروه اضافه شده است.

با توجه به اوان گریر معاون مدیر حقوق دیجیتال گروه مبارزه برای آینده چنین حمایت های ضروری و مورد نیاز برای محافظت از کسانی که در خط مقدم و جلوگیری از سوء استفاده برخی کارفرمایان.

“این ضروری است که ما در سیاست قرار داده است در محل برای اطمینان حاصل شود تمام کارگران خط مقدم حفاظت شده و هر گونه تخطی از این حمایت ماشه خودکار بررسی” گریر گفت. “این تنها راهی است که ما را متوقف شرکت های مانند آمازون از مقابله به مثل در برابر خبرچین و با استفاده از نظارت به سرکوب کارگران خود-سازماندهی.”

“هر چیزی کمتر از یک تهدید برای ایمنی کارگران و عموم مردم,” او اضافه شده است.

تماس برای تقویت خلاف کاران حمایت منتشر شد که کارگران در شرکت های بزرگ از جمله آمازون, Walmart, Target, و, فدرال اکسپرس را در روز اول ماه مه از جمله اقدامات هماهنگ توقف کار.

“شرکت های بزرگ و دولت در حال حاضر به فداکاری ده ها هزار نفر از ما” کالی Akuno از بنیانگذاران و مدیر شرکت همکاری جکسون گفت: دموکراسی در حال حاضر! در روز جمعه.

“ما باید برای قرار دادن مردم در سود قبل از,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im