من از روی لئامت دادن در Coronavirus قرنطینه

در فوریه 22, من چپ ایران پس از یک هفته از پوشش این کشور در انتخابات پارلمانی است. ده روز بعد بینی من شروع به در حال اجرا مانند یک شیر آب. به طور معمول من می خواهم فرض آن سرد پاپ برخی از آنتی هیستامین ها و با ادامه کار من است.

اما این نه زمان عادی.

علائم کروناویروس شامل تنفس سنگین و تب و سرفه و—بله—آبریزش بینی. به در سمت امن است, من تصمیم گرفتم به دیدار قیصر اوکلند من تا کنون چندان دوستانه ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

بار قطعا طبیعی نیست در مطب دکتر. هر ثبت نام ایستگاه فتوکپی ورق لیست علائم COVID-19 آنفولانزا مانند بیماری قرارداد از coronavirus. من به پرستار در مورد سفر من به ایران یک کشور با یکی از بالاترین COVID-19 نرخ مرگ و میر.

او دست من یک ماسک صورت و به من نشان می دهد که چگونه به آن را قرار داده است. هوای داغ در گردش از من تنفس می سازد ماسک ناراحت کننده است. اما آنچه کمی ناراحتی نسبت به امکان آلوده شهر اوکلند?

دکتر وارد اتاق امتحان و تکرار می کنم من نگرانی در مورد عفونت ممکن است. او می شنود کلمات coronavirus و ایران و پیچ و مهره برای درب. او مکث تنها به دوباره بپرسید: “ایران چیست؟”

که راننده تاکسی تهران

ذهن من چشمک می زند که راننده تاکسی در تهران. او زندگی می کردند حدود 80 کیلومتر از تهران در شهر قم که کانون شیوع کروناویروس. ایران تا به حال کشف شده تنها تعداد انگشت شماری از coronavirus عفونت در آن نقطه بنابراین ما به شوخی در مورد راننده سلامت. در حال حاضر من تعجب می کنم اگر که منبع عفونت من.

من نشستن در اتاق آزمون خواندن نیویورک تایمز بر روی گوشی من. من می شنوم برخی از سر و صدا در خارج. جدید, دکتر, دکتر ویلسون بورس اوراق بهادار تهران وارد پوشیدن دقیقا منطبق کت و شلوار اما یک طول کامل فولاد عبا, لاتکس, دستکش و ماسک صورت.

بحث می کنیم که آیا علایم من حکم گرفتن coronavirus آزمون. من نوشته ام در مورد کوروناویروس و اهمیت نه وحشت. اگر هر کس با آبریزش بینی ریز اورژانس اتاق وجود خواهد داشت هیچ فضایی برای به طور جدی بیمار مردم است. با توجه به تعداد محدودی از coronavirus تست کیت امکانات بهداشت عمومی باید انتخاب کنید برای تست و جدی ترین موارد است.

که مشاوره خوب است تا زمانی که من تبدیل به یکی از این موارد است.

بوستون یا نیم تنه

که من نشستن در مطب دکتر به نظر من وضعیت من. فقط چند روز من برنامه ریزی شده به ترک برای یک تور سخنرانی در دانشگاه هاروارد و بوستون منطقه دانشگاه. سفر برنامه ریزی شده بود و من واقعا نمی خواهید به لغو.

از سوی دیگر من قطعا نمی خواهید به گسترش این ویروس در حال تبدیل شدن به حصبه مریم از بوستون. نه من مضطرب به مرگ از COVID-19. من می توانید ببینید این خط باز از من اگهی: “ریس Erlich برنده جایزه روزنامه نگار که در اواخر عمر گسترش coronavirus به بوستون, کشته شدن صدها نفر . . . .”

پس چه گزینه های من هستند ؟ دکتر تسه تماس دکتر Sumanth Rajagopal از قیصر بیماری های عفونی بخش. به من گفته است که من می توانید خود را قرنطینه به مدت 14 روز و شروع آن روز من برای اولین بار متوجه علائم. این بدان معناست که نه خروج از خانه و یا در آینده در تماس با هر کسی از جمله من ، ما را به زندگی می کنند در اتاق های جداگانه, استفاده از حمام جداگانه و آماده جداگانه وعده های غذایی.

و یا ما می تواند درخواست آالمدا کانتی وزارت بهداشت برای تست من برای coronavirus و تنها اعمال کامل قرنطینه اگر آن را به عقب آمد مثبت است. در مراحل اولیه این بیماری همه گیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) فقط امکان تست برای یک گروه محدود از افراد در معرض ویروس از چین است. اما در حال حاضر این معیار باید گسترده تر که شامل افرادی مثل من.

من, مورد, می گوید دکتر Rajagopal است مرزی. بنابراین او تماس آالمدا کانتی مقامات و به دلیل ماهیت غیر معمول از من در مورد آنها تماس بگیرید CDC در آتلانتا.

عفونی و مسری

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در ضمن قیصر فرض من عفونی و مسری است. من نشسته روی یکی از کسانی که ناراحت کننده صندلی های پلاستیکی که دفاتر پزشکان همیشه فراهم است. من نیاز به ادرار کردن اما قیصر را مجبور به کمربند که حمام و لیف آن را قبل از هر کسی می تواند استفاده از آن را دوباره. بنابراین من داده یکی از این پلاستیک thingies با باز گسترده و ضربه محکم و ناگهانی-در کلاه به توالت در.

هنگامی که من ترک اتاق امتحان باید آن را به طور کامل پاک کردن و همچنین. پس از دو ساعت منتظر تصمیم می آید که آیا من خواهد بود تست شده است. پاسخ این است که بله.

فقیر Dr. بورس اوراق بهادار تهران که در حال حاضر خود را نابود قبلی تجهیزات حفاظت فردی باید در حال حاضر به یک جدید لباس شب, دستکش و ماسک. او میله بلند و نازک گرد و خاک بیشتر تا بینی من از من فکر کردم ممکن است. همین کار را برای سواب گلو. او مهر و موم سواب در پلاستیک و آنها را آماده برای انتخاب کنید تا توسط شهرستان و بهداشت کارگران است. آنها می گویند نتایج خواهد بود از وزارت بهداشت و درمان در 24-48 ساعت است. ما را ببینید.

این قرنطینه کسب و کار جدی است. آن چاله جمعی بهداشت و سلامت جامعه در برابر حقوق فردی است. گاهی اوقات به نظر می رسد اقدامات شدید. در اوایل ماه مارس یک کل طبقه از مرکز شهر سان فرانسیسکو, برج بسته شد چون دو نفر از کارکنان آمده بود در تماس با فرد آلوده. آنها را لزوما باید این ویروس; آنها فقط به حال تماس با کسی که انجام داد.

پس از نوشتن در مورد قرنطينه در جای دیگر در جهان و برای اولین بار من وارد است که جهان خودم. این هیچ قدم زدن در پارک—به معنای واقعی کلمه. من حتی نمی تواند راه رفتن به پارک های محلی زمانی که هیچ کس وجود دارد.

قرنطینه آغاز می شود

امی کاج از آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت می دهد من تماس بگیرید. او توضیح می دهد که این شهرستان صادر شده است منظور از انزوا منع از ترک خانه. من می توانم هیچ بازدید کننده و نه تماس با فوق ،

منظور از جداسازی شامل این شوم warning: “تخلف و یا عدم تطابق با این سفارش ممکن است در نتیجه مدنی بازداشت و یک تخطی از قانون مجازات, حبس, جریمه نقدی و یا هر دو.”

“که در آن بهداشت عمومی در خطر است, بهداشت افسران بسیار کمی از قدرت” کاج می گوید. “ما می خواهیم همه مردم امن است.”

اما کاج زمانی که من بپرسید می گوید: او می داند که از موارد که در آن coronavirus حامل اند زندانی شده است. که اطمینان بخش است.

بعد از آن او به من توضیح یک عضو هیات خواهد رها کردن برخی از PPE (تجهیزات حفاظت فردی به عنوان من در حال حاضر آموخته به آن تماس بگیرید). این کارمند رها خواهد شد یک جعبه در جلو ایوان را ترک و پس از آن تلفن من.

من آنروز با ساده نشان می دهد که او ring the doorbell که من به او اطمینان من را لمس کرد در سال است. که حلقه خود را مفت? اما کارمند به من زنگ زد از ایمنی خودرو خود را. کسی نمی تواند بیش از حد مراقب باشید می توانید یکی است ؟

سپس حدود 44 ساعت پس از من قیصر بازدید یک county public health کارگر به نام به من می گویند تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus. سپس آن را واقعا یک شگفتی است. هیچ یک از ایرانی و همکارانش نشان داده است نشانه ای از عفونت است. و من تا به حال نشانه ای رایگان از آنجا که یک روز از آبریزش بینی. من احتمالا تا به حال یک سرماخوردگی یا آلرژی.

ادراک

من تجربه افزایش یک سوال مهم. من باید انجام داده اند هر چیزی متفاوت است ؟ من با ارزش هدر بهداشت عمومی منابع برای چه معلوم بود شدید آبریزش بینی ؟

به طور معمول من نمی رفته اند به پزشک در اولین نشانه از علائم. من می خواهم که صبر کنید اگر بیشتر مشکلات جدی توسعه یافته است. که هنوز هم بهترین مشاوره برای عموم مردم. اما توجه من به ایران سفر من تا به حال بسیار بالاتر امکان از قرار گرفتن در معرض. بنابراین من نمی پشیمانی اعمال من و نه پزشکان درگیر است.

من گریختم یک گلوله در این زمان. من قرنطینه تجربه بسیار خفیف در مقایسه با کسانی که تحت قرنطینه طولانی دوره. اما من توسعه یک درک جدید از دست زدن به همه گیر. من کلاه و لباس و دستکش به متخصصان بهداشت عمومی در همه جا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im