در روز سه شنبه و فراتر از آن, 10 دلیل برای رای برنی ساندرز

در به شدت گرم اجرا تا سه شنبه به عنوان شرکت های بزرگ دموکراتیک سوریه (تابناک) شروع به یکی شدن در اطراف جو بایدن بسیاری از ترقی خواهان باقی مانده تقسیم و مردد بین سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن.

این تقسیم تهدید به زور میانجیگری کنوانسیون که در آن کمیته ملی حزب دموکرات و حزب رهبران و فعالان زور می تواند از طریق بایدن و یا حتی کسی که هرگز برنده هر رای و یا نمایندگان. با توجه به روشن شدن حقایق بر روی زمین تنها استراتژی است که باعث می شود حس مترقی است-لیبرال وحدت coalescing در اطراف برنی ساندرز. تقسیم مترقی-لیبرال رای و امیدوار است که نمایندگان در کنوانسیون مشکوک و خطرناک گزاره.

اگر ترقی خواهان می خواهید هر گونه امید ایجاد تغییر واقعی در سال 2020 و از داشتن یک رئیس جمهور خواهد شد که مبارزه برای جهانی بهداشت و درمان و جدی اقدام آب و هوا در این زمان برای جلوگیری از یک شرکت میانه رو قدرت حرکت در کنوانسیون دموکراتیک است که در حال حاضر در میلواکی این ماه ژوئیه هنگامی که از آن خواهد شد خیلی دیر است. با وجود پیروزی خود را در کارولینای جنوبی (اول ابتدایی پیروزی به عنوان سه نامزد انتخابات ریاست جمهوری) بایدن یک انتخابات قطار خراب: ثابت خود را ساقط حافظه و snafus خود را بلند مستند دنباله از دروغ آشکار و حمایت خود را از نفتا های ویرانگر جرم بیل و جنگ عراق در حال کشنده بدهی.

یک شات است که ترقی خواهان و لیبرال ها را در برنده شدن است برنی ساندرز. وقت آن است که برای ترقی خواهان و لیبرال ها برای متحد کردن اطراف خود را صعودی مبارزات انتخاباتی به لرزش تا سیاسی و اقتصادی استقرار و سطح امریکا عمیقا نابرابر “زمین بازی است.”

انتخاباتی واقعیت به عنوان سوپر جمعه است که برنی ساندرز می توانید برنده در حالی که هیچ کس دیگری به غیر از بایدن یک مسیر. انتخاب دموکراتیک رای دهندگان صورت است که به سرعت تبدیل شدن به روشن: شرکت های بزرگ میانه استقرار (همان یکی که از دست داد در سال 2016) در مقابل افزایش چند نژادی ائتلاف از مردم خواستار تغییر واقعی واقعی عدالت و برابری واقعی و پایان دادن به وضعیت موجود قدرت پویایی که در حال کشتن و آسیب رساندن به بسیاری از آمریکایی ها.

با بسیار در معرض خطر وجود دارد بی حد و حصر دلایل رای برنی ساندرز—در اینجا فقط چند:

1) برنی همواره سنجی بهترین vs مغلوب ساختن پیشی جستن. و برنی له مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان مستقل.

2) ساندرز پیشینه موفقیت سه تن از قانون و بودجه مصوب از طریق متمم.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

3) در بحرانی ترین مسئله در زمان ما تغییر آب و هوا برنی سبز معامله جدید است که به مراتب قوی تر و گسترده تر از هر نامزد دیگر برنامه است.

4) برنی منجر راه در مدیکر برای همه, پس از سال 2016. او به نوشتن اوباما قانون مراقبت مقرون به صرفه و با موفقیت تحت فشار قرار دادند از طریق اصلاحیه ارائه 11 میلیارد دلار در بودجه برای مراکز بهداشتی و درمانی در سراسر کشور.

5) ساندرز رهبری مبارزه برای $15 فدرال حداقل دستمزد برای سال, و متقاعد آمازون به پرداخت آن به کارگران $15/ساعت.

6) بسیاری از اتحادیه های کارگری از جمله پرستاران و معلمان و کارگران پستی هستند حمایت ساندرز چرا که او تا کنون قوی ترین رکورد از مبارزه برای کارگران و اتحادیه های کارگری–آن را حتی نزدیک است.

7) برنی مخالف نفتا و در حالی که بایدن حمایت بسیار مضر نئولیبرالی معامله تجارت. این یک موضوع کلیدی است که برگ برنده استفاده می شود برای شکست هیلاری کلینتون در زنگ کمربند متحده مانند اوهایو و میشیگان. برنی است بی نظیر نامزد برای تجارت عادلانه.

8) برنی ایستادند و جنگیدند برای تجاوز به حقوق از اوایل دهه 1980 به عنوان برلینگتون شهردار قرار داده و بدن خود را بر روی خط برای حقوق مدنی در اوایل 1960s. برنی مخالف دفاع از قانون ازدواج در سال 1996 در حالی که بایدن از آن حمایت کرد. برنی دارای طولانی ترین و روشن ترین سابقه مبارزه برای برابری و عدالت است. او همیشه به شدت مورد حمایت و عصر و زنان راست را انتخاب کنید. او همیشه ایستاد و مبارزه مدنی و حقوق بشر و عدالت است. همیشه

9) بیش از هر کس دیگری در حال اجرا برنی آوردن مردم با هم یک چند نژادی ائتلاف که در میان آفریقایی آمریکایی Latinx و آسیایی آمریکایی رای دهندگان. نظرسنجی همواره نشان داده است که ساندرز آگهی در سراسر کشور و به شدت در میان Latinx سیاه و آسیایی و آمریکایی رای دهندگان.

10) برنی مخالفت با توسعه طلبی نظامی و جنگ در حالی که بایدن (و وارن به حدی) حمایت کرده اند فراری نظامی صرف افزایش و تهاجم ایالات متحده. ساندرز تنها نامزدی که چالش های اسرائیل در رحم, درمان فلسطین. آن زمان راه گذشته را برای یک تغییر اساسی در سیاست خارجی و ساندرز تنها نامزد با پاک کردن سابقه به چالش کشیدن مخرب ماشین جنگی و نظامی-مجتمع صنعتی که در حال فلج کننده داخلی پیشرفت در حالی که باعث ویرانی و آسیب در خارج از کشور.

در روز سه شنبه و فراتر از آن—و به این دلایل و بیشتر—ساندرز در حال حاضر تنها مترقی در اولیه که می تواند برنده نامزدی حزب دموکرات را مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. نه من—ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>