در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس: دکتر مشاهده

Coronavirus همه گیر است که جارو جهان است. به نظر می رسد هیچ راهی برای مهار آن در این نقطه و سلامت سیستم در حال مبارزه برای نگه داشتن. این ویروس در معرض کاستی در سیستم های بهداشتی در سراسر جهان به خصوص آمریکا را بی پایان بهداشت و درمان زیرساخت ها است. سلامت کارگران بر روی زمین ادامه به ارائه مراقبت در طول همه گیر با وجود کمبود شدید منابع و خطرات به بهداشت شخصی خود را.

Coronavirus رسما آمار ایالات متحده است. در سراسر کشور وجود داشته است در هر نقطه بین 1600 و 3600 مورد تأیید و 41 مرگ و میر. این تعداد به احتمال زیاد ناخالص دست کم از تعداد واقعی موارد به عنوان ایالات متحده تنها آزمایش کوچکی از جمعیت است. در ضمن بالای مقامات بهداشتی در اوهایو برآورد 100000 نفر می تواند به طور بالقوه در حال حاضر شده است با این ویروس آلوده. محققان در دانشگاه جانز هاپکینز برآورد وجود دارد می تواند بین 50000 تا و نیم میلیون نفر در ایالات متحده در این زمان و این تعداد تنها به نظر می رسد مانند آن را رشد خواهد کرد. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار به تازگی اعلام کرده ممکن است میلیون ها نفر می میرند در ایالات متحده است. من امیدوارم که ما نمی بینیم و همه چیز بدتر در آمریکا اما بر اساس آنچه که من شخصا دیده می شود و آنچه که همکاران من گزارش, من نمی تواند کمک کند اما باور کنید بدتر از آنها در حال حاضر.

آن را از ایالات متحده پزشک مشغول به کار بر روی زمین در جوامع در برخورد با COVID-19: ایالات متحده است محزون می خوانی آمادگی برای این بیماری همه گیر. در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر و پس از فشرده شدن در اطراف محدود در دسترس بودن coronavirus کیت تست دکتر Fauci گفت: “این سیستم نیست — نیست واقعا نسبت به آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر آنچه که شما می پرسید. این یک شکست است.” ایالات متحده تنها قادر به آزمون پنج نفر در هر میلیون در حالی که کره جنوبی را آزمایش کرده است بیش از 3,500 در هر میلیون نفر است. این است که عمدتا به دلیل این واقعیت است که ایالات متحده کاهش یافته است که با استفاده از آزمون استفاده می شود در سراسر نقاط جهان است.

تست تنها جایی که آمریکا فاقد آن است. از آن شده است در گزارش های متعدد رسانه های که وجود دارد بحرانی کمبود در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای ارائه دهندگان خدمات سلامت هواکش و تخت ICU. این کمبود به ویژه در مورد آنها به عنوان خطر قریب به اتفاق ويژه بخش از سیستم بهداشت و درمان. پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی در خط مقدم در حال صحبت کردن در مورد آنچه آنها نیاز به ارائه مراقبت کافی اما این سیستم قادر به پاسخ. به نظر می رسد این گریه ها در حال سقوط در گوش کر. ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان همواره نفرت انگیز, اما این بیماری همه گیر است که در خدمت به عنوان یک ذره بین به افشای متعدد خود را شکست.

تاج قریب به اتفاق کشورهای دیگر

در حالی که COVID-19 ضربه بیش از 140 کشور ما می توانید ببینید که تا چه حد آن می تواند پایمال کردن یک سیستم بهداشت و درمان توسط به دنبال در یک کشور مثل ایتالیا. ایتالیایی سیستم بهداشت و درمان است که رتبه دوم در کیفیت در کل جهان شده است به طور کامل سبب شیوع ویروس. اخیرا گزارش شده است که این ویروس ادعا کرد 368 جدید مرگ و میر در روز یکشنبه بود که بزرگترین 24 ساعت افزایش در این کشور به تاریخ. این کشور دارای بیش از 21,000 موارد از امروز و پزشکان بر روی زمین در حال گزارش های وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از بیماران برای هر یک از آنها را برای دریافت مراقبت های پزشکی. به تازگی, ایتالیایی, کالج, بیهوشی و بی دردی, احیا و مراقبت های ویژه (SIAARTI) حتی ماهيگيری تشبیه تصمیم گیری پزشکان ممکن است به “جنگ تریاژ” تصمیم گیری که زندگی می کند و کسی که می میرد. پزشکان در ایتالیا گزارش داد که تا 80 درصد از تخت های بیمارستانی در برخی از استان های اشغال شده توسط coronavirus بیماران و مراقبت ويژه هستند کاملا غیرمنتظره و کوتاه از منابع.

فشار coronavirus باعث می شود در سیستم های بهداشتی نیز منجر به افزایش مرگ و میر ناشی از بیماری های دیگر مربوط به کوروناویروس. داستان وجود دارد در سراسر جهان از بیماران با بیماری های مختلف مانند سرطان که در حال تبدیل شده به دور از مراقبت. دیگر بیماری های حاد و مزمن نیست نگاهی به یک استراحت در طول ویروسی بیماری های همه گیر مانند این. در دیگر نقاط جهان مانند چین این گونه است که نه تنها منجر به مرگ و میر بیماران بلکه پزشکی کارگران در حال مرگ از یک ترکیبی از عفونت و خستگی.

وجود دارد بالقوه برای همین غم انگیز پویا به بازی کردن در ایالات متحده, اما حتی بدتر مد داده شده ما بی ربط سود محور مدل مراقبت. همانطور که در مورد بحث های اخیر تحلیل های منتشر شده در Statnews.com ایالات متحده در حدود 2.8 بیمارستان تخت به ازای هر 1000 نفر — با جمعیت حدود 330 میلیون 1 میلیون مجموع تخت بیمارستان. در حالی که تعداد بیماران نیاز به بستری متفاوت باشد در گزارش بسته به کشور در هر نقطه از 50 درصد (ایتالیا) به 15 درصد (چین) از بیماران نیاز به بستری. بر اساس نرخ گسترش در آمریکا حتی اگر 10 درصد از بیماران نیاز به بستری در بیمارستان تخت خواهد پر شود ممکن است. این است که به ذکر شدید تخلیه منابع است که چنین میزان عفونت را در ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان.

بهداشت و درمان کارگران در حال حاضر با توجه به کمبود

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزارت بهداشت و خدمات انسانی شده است بسیار پشت در تضمین بهداشت و درمان کارگران باید تجهیزات لازم برای درمان تعداد زیادی از بیماران خواهد شد که از آمدن به بیمارستان ها در آینده نزدیک. برای مثال آنها تنها به تازگی صادر شده و درخواست برای قرارداد 500 میلیون ماسک صورت برای کمک به محافظت از کارگران در برابر ویروس هنگام دیدن بیماران. پیشنهادات برای این قرارداد نیست با توجه به عقب تا مارس 18. درخواست برای اطلاعات در اطراف در دسترس پزشکی لباس, ماسک, ماسک و غیره. از داخلی استراتژیک ملی ذخایر دفتر مدیریت منابع هستند و حتی با توجه به عقب تا مارس 24. این به وضوح به عنوان تاخیر در زمان بحران در هنگام تاخیر و کمبود ميانگين افزايش ویروسی انتقال را افزایش و گسترش بیماری و افزایش مرگ است.

کوتاه لوازم از ماسک محافظ در حال هدف قرار دادن بیمارستان ها در سراسر کشور. کارکنان اغلب باید دست آوردن مدیریت تایید قبل از استفاده از N95 ماسک استفاده می شود برای محافظت در برابر هوابرد عوامل بیماری زا. در یکی از بیمارستان نیویورک, مدیریت, توصیه کارکنان به “استفاده مجدد” N95 ماسک با توزیع سند گفت: “N95 ماسک خواهد بود مورد استفاده مجدد قرار توسط کارکنان تا آنها در خاکی مرطوب و یا به خطر بیافتد” و برای به دست آوردن یک ماسک جدید دیپلم باید “درخواست یک ماسک از سرپرست خود.” سیاست های مانند این یکی بزرگ در برخواهد داشت خطر ابتلا به عفونت برای کارکنان بهداشتی درمانی که پس از آن به طور بالقوه گسترش عفونت به بيماران است. آن را متوقف نمی در ویژه N95 ماسک پرستاران در شیکاگو در حال حاضر حتی گزارش آنها حتی در حال اجرا به طور منظم فولاد ماسک است که نامعقول در مراکز بهداشتی. من بخشی از یک گروه بحث و گفتگو از کارکنان مراقبت های بهداشتی; یک پرستار در شهر نیویورک به تازگی در تماس با ما گفت: “بنابراین در حال حاضر ما دو ماسک و هر که در آن است!!! چه اهمیتی است که در????” که یک سوال بزرگ است.

ایالات متحده تا به حال ماه به آماده شدن برای این بیماری همه گیر. از ابتدا وجود دارد باید یک توده بسیج ماسک, تولید, تهویه, تولید و PPE (محافظ شخصی, تجهیزات, به عنوان مثال, ماسک, لباس, دستکش, چهره, سپر, و غیره.) تولید. باید وجود داشته اند نیز تبدیل ساختمان و یا ساختمان از سایت های جدید برای تخت ICU اما سرمایه داری است و نشان آن است که ناتوان از بسیج به اندازه کافی. در سراسر جهان کشورهای دیگر در حال گرفتن اقدامات شدید برای مبارزه با ویروس. در اسپانیا آنها حتی تصمیم به حتی بیش از صنایع خصوصی که در حال قرار دادن سود بیش از بیمار زندگی می کند. در ایالات متحده ما شاهد “درخواست” و “قرارداد” برای پول به قریب به ناکارآمد برای سود شرکت های است که نمی تواند و نمی خواهد پاسخ سریع به اندازه کافی در حالی که رهبران دولت و رسانه ها و صاحب نظران در ادامه به tout درخشش “مشارکت عمومی خصوصی.”

سردرگمی از مدیریت

حتی نوع ماسک مورد استفاده قرار گیرد برای COVID-19 بيمار شده است برای بحث. بیمارستان ادارات مستقیم کارکنان به استفاده از به طور منظم فولاد ماسک eyeshields و PPE به صورت مشکوک یا تایید COVID-19 مواردی چون با توجه به دستورالعمل CDC N95 ماسک تنها باید پوشیده برای “آئروسل تولید روش.” این نگرانی بسیاری از کارکنان بهداشتی درمانی به دلیل حداقل یک مطالعه در رابطه با موسسه ملی بهداشت (NIH) اما هنوز به کارشناسی نشان می دهد که coronavirus می توانید زنده ماندن در هوا که ضروری N95 ماسک. بهداشت و درمان کارگران گمان سستی در توصیه های نتایج از بیمارستان ادارات تلاش برای نجات در حال حاضر در تامین کوتاه مدت از N95 ماسک.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این مسائل همراه با فقیر خطوط ارتباطی ناشی از شدت بوروکراتیزه و شرکتی ایالات متحده بهداشت و درمان سیستم منجر به سردرگمی و تاخیر در مراقبت و حتی برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران در معرض بودن. به عنوان یک کارگر به تازگی با من به اشتراک گذاشته:

من RN در MICU در نیویورک است. ما در حال حاضر 3 مثبت در واحد. شده است وجود دارد بسیاری از ترس با توجه به کمبود تجهیزات و PPE [محافظ شخصی تجهیزات]. در طول امکانات ما ما در بر داشت هیچ برنامه ای در محل برای این. این اتحادیه در حال کار بر خواسته است. یکی از چیزهایی است که اغلب دشوار است بحث… است و از آن قطرات یا هوابرد. موسسه ما رفته جلو و عقب ارائه اطلاعات غلط در مورد ماسک و مناسب PPE. در طول هفته گذشته به ما گفته شده re-استفاده از ماسک است. شب گذشته آنها گفت: اتاق دیگر نیاز هوابرد احتیاط و تنها قطرات/تماس با احتیاط مورد نیاز است. در حال حاضر در 11 am آنها قرار داده شده اتاق عقب هوابرد.

ما نگران هستند آنها را در معرض بسیاری از ما. آنها نیست تست یک تعداد انگشت شماری از مردم که ممکن است مثبت باشد.

ماسک (قطره/فولاد مقابل هوابرد/ماسک) هستند و تنها مشکل نیست. تعداد تخت در سراسر کشور به سرعت در حال پر شدن است. فرماندار نیویورک اندرو کومو به تازگی اعلام کرد که 80 درصد از تخت ICU در کشور اشغال شده. در حالی که بیمارستان ها به حق تلاش برای ایجاد فضای بیشتر در واحد دولت گزارش شده تبدیل واحد برای رسیدگی به ICU سطح بیماران بدون حصول اطمینان از پرستاران راحت هستند و یا آموزش دیده برای رسیدگی به مراقبت درگیر با این بیماران. به گزارش پرستاران سراسر کشور در حال حاضر مزمن understaffed با توجه به سرمایهداران به طور مستمر در تلاش برای کاهش کارکنان به عنوان آنجا که ممکن است به کاهش هزینه ها و افزایش سود.

بیمارستان دولت بارها نادیده گرفته پرستاران خواستار امن نیروی انسانی نسبت که اگر برقرار می ساخته اند که دست زدن به یک بیماری همه گیر بیشتر قابل تحمل است. در حال حاضر در سراسر کشور آنها در حال تقلا از قرار دادن تماس برای پرستاران بازنشسته به بازگشت به کار برای کمک به پر کردن نیروی انسانی مواجهیم. سرمایهداران’ سازگار فشار برای سود است که در حال حاضر آمدن به خانه به جای شب بسر بردن تجلی به عنوان کمبود کارکنان در طول این بحران است.

همه کارکنان در معرض خطر

و آن را نه تنها پرستاران آزار بودن تحت این فقیر شرایط کار. اقامت پزشکان نظارت/حضور پزشکان و دستیاران پزشکی تکنسین ها و دیگر خط مقدم بهداشت و درمان کارکنان نیز در خطر است. مراقبت از بیمار همکاران — این اغلب افرادی که علائم حیاتی و انجام دیگر خدمات مهم — در بیمارستان در شهر نیویورک اشاره کرده اند عدم وجود آموزش در حفاظت در برابر ویروس. یکی اخیرا اظهار داشت: “ما بدست نمی هیچ گونه آموزش. N95 ماسک در مستند. آنها تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای موارد جدی تر.'”

اقامت پزشکان که اغلب کار 80 ساعت در هفته در بیمارستان هستند در معرض. در حالی که بسیاری از اقامت برنامه های آموزشی در سراسر کشور در حال حاضر مناسب کشیدن ساکنان از “غیر ضروری چرخش” به طوری که آنها می تواند آماده برای پاسخ به بحران بسیاری از کار در خطوط مقدم جبهه قرار دارد در خطر است. به عنوان هر یک از ساکنان که به تازگی با من تماس:

ما یک بیمار است که بستری برای پنومونی اما داستان او برای تلفن های موبایل واقعا خوب برای COVID-19. من به نام کنترل عفونت خط و آنها مانند “این خط فقط برای هیأت فقط. تماس و حضور خود را اگر شما می خواهید برای به چالش کشیدن آن است.” آنها انجام نمی گه برای محافظت از ما اگر من نمی توانم بگویم “من فکر می کنم یک بیمار باید بازنگری شود برای COVID حکومت” و آنها را به طور جدی مورد بحث آن را به عنوان یکی.

گیری از این قبیل قرار دادن کارکنان در خط مقدم در خطر پیمانکاری و پس از آن گسترش COVID-19 به دیگر بیماران و کارکنان.

COVID-19 بزرگ سرمایه داری را پوسیدگی در سیستم بهداشت و درمان

آنچه در حال حاضر اتفاق می افتند در ایالات متحده چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما توسعه یک سیستم مراقبت های بهداشتی مبتنی اطراف استخراج سود از بیمار بدن — که به طور مداوم در تلاش برای درایو کردن هزینه در هر زمان ممکن است. یک سیستم است که تنها واکنش نشان می دهد به بیماری به جای جلوگیری از بیماری. دکتر Fauci اعلام کرد که ما “سیستم ساخته شده است نه برای این” اما بهداشت و درمان کارگران اختصاص داده شده به درمان بیماران شده اند محکوم کردن این سیستم برای سال. ما سیستم بهداشت و درمان همواره یک فاجعه کامل بود اما یک بیماری همه گیر مانند این فقط بزرگ شود که واقعیت است. ما نه تنها نیاز به یک جدید سیستم بهداشت و درمان, اما یک سیستم جدید اقتصادی که ارزش زندگی بیش از سود است. سرمایه داری هرگز به چیزی که ما نیاز داریم. امیدوارم این شوکی هزینه نیست بیش از حد بسیاری از مردم بیگناه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de