در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس مراقبت های بهداشتی کارگران در حال مبارزه بدون زره

سالت لیک سیتی — در سانتا رزا کالیفرنیا بیمارستان تامین بدست آنقدر کم است که کارکنان مراقبت های بهداشتی هستند استفاده مجدد از چهره خود را با ماسک, گاهی اوقات برای چند روز. کارگران بیمارستان در رنتون واشنگتن در حال ایجاد DIY ماسک صورت از bandanas و لوازم خریداری شده از فروشگاه صنایع دستی. یک مرکز بهداشت در St. Paul, Minnesota, ممکن است تعطیل در مجموع به دلیل عدم دنده محافظ برای کارکنان بیمارستان.

“این یک جنگ” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اعلام کرد در اشاره به افزایش تعداد موارد ابتلا به کروناویروس در سراسر کشور است. و آن شروع به نگاه بیشتر و بیشتر شبیه یک: به عنوان تخت بیمار اجرا پایین در سیاتل حومه زمین فوتبال در حال تبدیل به یک مرکز بهداشتی فراخوانی تصاویر از میدان جنگ بیمارستان.

اگر آمریکا در جنگ با کروناویروس و سپس مراقبت های بهداشتی کارگران سربازان در خط مقدم قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای محافظت از مردم است. اما زمانی که پزشکان و پرستاران سر به نبرد بسیاری از آنها مجبور به انجام این کار بدون زره.

“تامین کمبود در حال قرار دادن کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر گفت:” یک متخصص قلب و عروق در سیاتل که صحبت به Deseret News در خواست نامش فاش نشود. (بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی در این داستان کاهش یافته است به شناسایی برخی از ترس عذاب از کارفرمایان خود را.)

برای برخی از, این خطر در حال حاضر تبدیل شدن به واقعیت است. دو اتاق اورژانس پزشکان — یکی در آمریکا و دیگری در نیوجرسی — در بیمارستان بستری شده است در شرایط بحرانی و ده ها تن دیگر از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده در حال حاضر قرارداد این ویروس. در خارج از کشور مشکل بدتر است: حدود 3,400 چینی کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر بیمار و 13 فوت کرده اند.

اما آن را بیش از فقط, فیزیکی, ایمنی کارکنان بیمارستان در خطر است اما سلامت روان خود را بیش از حد. برخی از پزشکان گفت: Deseret News آنها رفتن به محل کار موجب ویرانی با اضطراب و بازگشت به خانه را خالی اتاق خواب مهمان, جایی که آنها خواب به تنهایی برای ترس از آلوده کردن اعضای خانواده خود را.

وجود دارد مطلقا هیچ راهی برای محافظت از خودم”

یکی از دلایل کمبود ماسک صورت با تجارت بین المللی است. چین ساخته شده است که نیمی از جهان را ماسک قبل از ویروس پدید آمده وجود دارد — ادعا کرده است ماسک کارخانه خروجی برای خود و تنها فقط شروع به اشتراک گذاری با کشورهای دیگر نیویورک تایمز گزارش داد.

که مشکل تشدید شد که افراد سالم شروع وحشت-خرید ماسک صورت به جای صرفه جویی در آنها را برای حرفه ای پزشکی. در حال حاضر بیمارستان شده اند درخواست مردم با stashes از ماسک صورت به آنها را رها کردن در بیمارستان به طوری کارکنان مراقبت های بهداشتی می توانید از آنها استفاده کنید.

“مطلقا هیچ راهی برای محافظت از خودم,” دکتر گفت: Faezah A. Bux, یک متخصص بیهوشی در کنتاکی مرکزی نیویورک تایمز گفت. “نه تنها من می تواند نه محافظت از خودم نمی تواند محافظت از بیماران من.”

روز جمعه رئیس جمهور تهمت استناد دفاع تولید عمل به منظور دریافت تجهیزات پزشکی در خط مقدم برای شیوع کروناویروس. این یک قانون است که قدمت آن به جنگ کره است که اجازه می دهد تا رئیس جمهور را وادار به بخش خصوصی را تا سطح شیب دار تولید تجهیزات مورد نیاز برای امنیت ملی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت این قانون استفاده می شود “برای برخی از چیزهایی که ما نیاز” از جمله “پنکه” و “احتمالا بیشتر ماسک تا حد زیادی.”

اما برخی از پزشکان می گویند که بیشتر نگران کمبود همه نیست, ماسک صورت, اما COVID-19 کیت های آزمایش. متخصص قلب و عروق در سیاتل می گوید: اکثر بیماران می بیند که در بالاترین گروه در معرض خطر به عنوان بسیاری از آنها افراد مسن و موجود شرایط پزشکی که آنها را آسیب پذیر به ویروس. به دلیل کمبود coronavirus کیت تست آن را بسیار دشوار است برای بیماران خود را تست کنید.

بیشتر چه, او و دیگر پزشکان که اغلب در اتاق اورژانس نمی تواند خود را تست به راحتی و یا اغلب برای این ویروس هستند و در نتیجه در معرض خطر حامل ویروس از بیمار به بیمار و یا از کار به خانه که در آن همسران و فرزندان ممکن است آلوده شوند.

“اگر شما نمی توانید تست بيماران و شما نمی دانید که آیا آنها آن را داشته باشد یا نه و شما نمی توانید از تست پزشکان و کارکنان مراقبت های بهداشتی, من فکر می کنم که همه در معرض خطر” او گفت:.

در حالی که تعداد موارد در ایالت یوتا کوچک باقی می ماند در مقایسه با کشورهای دیگر — 257 با یک مورد مرگ گزارش — بیمارستان در حال حاضر دچار کمبود عرضه و در حال گفتن بسیاری از بیماران به دنبال تست با توجه به عدم در دسترس کیت های آزمایش.

“ما … می خواهم توانایی تست ایالت برای هر کس نشان دادن علائم, اما این تنها مورد نیست در حال حاضر” دولت اپیدمیولوژی آنجلا دونن گفت: در یک جلسه مطبوعاتی هفته گذشته است. “ما باید منابع محدود را به اجرا آزمون و ما را محدود به تجهیزات حفاظت فردی برای ارائه دهندگان.”

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از این مشکل بدتر می شود یک سالت لیک سیتی پزشک اورژانس گفت: Deseret News.

“من فکر می کنم ما بسیار خوب آماده در شرایط راه اندازی چادر و داشتن یک جداگانه coronavirus واحد جدا از بقیه بیمارستان” کارگر گفت. “اما من فکر می کنم آن را به بدتر. من فقط نمی دانم چقدر بدتر است.”

“من نیاز به می دانم که هر چه آن را برای رفتن به OK’

در علاوه بر این به کاهش عرضه و نگرانی در مورد سلامت جسمانی بودن در خط مقدم از coronavirus همه گیر است و در نظر گرفتن عوارض عاطفی در برخی از پزشکان.

هلنا یک 22 ساله اورژانس تکنسین در نیواورلئان به صحبت کرد Deseret News به عنوان او را از رفتن به خانه از او سوم 12-تغییر ساعت در چهار روز. او گفت که او به طور معمول کار می کند تنها در چند شیفت در هفته متعادل کار با مدرسه. اما زمانی که این ویروس شروع به گسترش خود کلاس لغو شد و او تصمیم گرفت تا انتخاب کنید تا اضافی شیفت در بیمارستان.

به عنوان یک اورژانس تکنولوژی کار او شامل سطح بالایی از قرار گرفتن در معرض بیمار مایعات بدن از جمله تغییر کاتتر و کمک به بیماران مبتلا به رفتن به حمام.

هنگامی که او به خانه می آید از کار او آنچه که او خواستار “آلودگی روال”: او اجازه می دهد خودش را در backdoor آپارتمان او سهام با دوست پسر خود و بلافاصله خود مالش و کفش و پرتاب آنها را به واشر. سپس او را به بخار داغ و مالش خودش از سر تا پا با صابون. سپس او به رختخواب می رود — به تنهایی. او را خواب در یک اتاق جداگانه از دوست پسر او را در آپارتمان خود را مهمان اتاق خواب سعی کنید برای جلوگیری از دادن به او ویروس. و از آنجا که او نمی تواند آزمایش او هیچ ایده اگر او آن است.

“من خودم یک حامل حتی اگر من را نشان نمی هر گونه علائم در عین حال” او گفت:. “من به نوعی احساس می کنم مثل من راه رفتن در اطراف با این ضخامت لایه لجن سبز بیش از همه به من. این واقعا سخت است دانستن اینکه شما باید فاصله خود را از همه شما را دوست دارم برای ایمنی خود را.”

در علاوه بر این به دور از او نیز قادر به دیدن مادر خود زندگی می کند که با مادر بزرگ سالمندان. بدون خانواده او و یا او احساس جدا اعصاب خود را حتی بیشتر بر روی لبه.

“گاهی اوقات وقتی که من آماده برای یک شیفت من واقعا freaked,” او گفت:. “من به نام مادرم قبل از من شیفت دیروز من فقط به حال به صحبت کردن با او. من نیاز به می دانم که هر چه آن را برای رفتن به OK. حتی اگر او نمی داند که اگر این درست است.”

هلن می گوید با وجود ترس او احساس می کند او موظف است برای خدمت به مردم در زمان بحران — یک درایو با الهام از پدر و مادرش که مشغول به کار به عنوان امدادگران و خدمات خود در ارتش.

“اگر من به ترس و فقط تصمیم به نشان می دهد تا به کار و سپس آنچه را توقف هر کس دیگری از آن را انجام?” او گفت:. “این همان چیزی است که ما امضا برای زمانی که ما تصمیم به رفتن به پزشکی و در اینجا آن است. که فقط این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de