“دولتمرد، با این حال دوست به حقیقت! از روح صادقانه، در عمل وفادار، و در افتخار روشن؛ کسی که هیچ وعده ای را شکست، هیچ پایان خصوصی خدمت کرد، چه کسی هیچ عنوانی به دست نمی آورد، و چه کسی هیچ دوستی را از دست نداده است.” — الکساندر پوپ، مقاله های اخلاقی، نامه به آقای آدیسون

در نظر گرفتن کل سند غیرممکن است. این است، پس از همه، 81 صفحه در طول است. اما با ایجاد چنین سند یادبودی تنها چهار سال پیش، به راحتی می توان دید که چرا جمهوری خواهان مسئول چنین چیزهایی نمی خواستند وقت و تلاش خود را تلف کنند تا سند دیگری ایجاد کنند که ممکن است مانند سلف خود در بخش بزرگی نادیده گرفته شود. علاوه بر این، اگر بازنویسی می شد، لازم بود بخش های خاصی را که با توجه به اتفاقات چهار سال اخیر، حزب جمهوری خواه را احمقانه به نظر می رسید، خارج کنیم که اگر بخشی از سکو باقی می ماندند. و آماده سازی سکوی جدیدی با بخش های شرم آور حذف شده، توجه را به شکست های بسیاری ترامپ جلب می کرد. آنچه پلت فرم به عنوان آرمانی تعیین می کند همچنان آرمانی باقی می ماند و به این ترتیب، برای سخنرانی پذیرش نامزدی ترامپ علوفه شد.

در بخش سکو با عنوان: «آمریکا Resurgent» یکی از زیر بخش ها این است: «دنیایی خطرناک». آن بخش مکان هایی را در جهان فهرست می کند که نیاز به تثبیت دارند. یکی از مکان های ذکر شده آمریکا است. در این سکو آمده است که آمریکا با آن مواجه است: «یک بحران امنیت ملی و تنها با انتخاب یک جمهوری خواه به کاخ سفید قانون و نظم را به سرزمین و امنیت خود به شهروندانمان بازگردانیم.» آن بخش از سکو در دوران زمامداری ترامپ نادیده گرفته شد چرا که اتفاقات اخیر نشان می دهد و به این ترتیب این امکان را فراهم می کند که او در سخنرانی پذیرش خود در اواخر ماه اوت بگوید که: «رای شما تصمیم خواهد گرفت که آیا ما از آمریکایی های مطیع قانون محافظت می کنیم یا اینکه به آنارشیست های خشن، آشوبگران و جنایتکارانی که شهروندان ما را تهدید می کنند، بازپس گیری آزاد می کنیم. و این انتخابات تصمیم خواهد گرفت که آیا ما از شیوه زندگی آمریکا دفاع خواهیم کرد یا اینکه اجازه می دهیم یک جنبش رادیکال آن را به طور کامل برچیده و نابود کند.»

این سکو در خطاب به رهبری آمریکا در اقیانوس آرام از تایوان گفت: تایوان به عنوان یکی از دوستان وفادار آمریکا شایستگی حمایت قوی ما از جمله وضعیت توافق تجارت آزاد، فروش به موقع تسلیحات دفاعی از جمله فناوری ساخت زیردریایی های دیزلی و مشارکت کامل در سازمان بهداشت جهانی، سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری و دیگر نهادهای چند جانبه را داشته است. از زمانی که ترامپ خروج آمریکا از سازمان بهداشت جهانی را در ۷ ژوئیه ۲۰۲۰ اعلام کرد، اشاره به تایوان که قادر به پیوستن به سازمان بهداشت جهانی است، دیگر مرتبط به نظر نمی رسد.

بخش دیگری از سکوی سال ۲۰۱۶ تحت عنوان «کاهش بدهی فدرال» قرار می یابد. در آن بخش نویسندگان می گویند: “ما باید کلاه محکمی را به بدهی های آینده تحمیل کنیم، بازپرداخت تریلیون هایی را که اکنون مدیون آن هستیم تسریع کنیم تا اصول خود را از دولت مسئول و محدود مورد تاکید قرار بدهیم، و بار هایی را که بر نسل های آینده قرار می دهید حذف کنیم. . . . صرف خویشتن داری جزء لازمی است که باید به شدت دنبال شود.» در بخش با عنوان «متعادل کردن بودجه» نویسندگان مشاهده می کنند که: «امتناع دولت فعلی از کار با جمهوری خواهان، بدهی ملی ما را از ۱۰ تریلیون دلار به نزدیک به ۱۹ تریلیون دلار امروز برد. چپ بدون چک آن را 30 تریلیون دلار تا سال 2026 آمار.” به لطف خویشتن داری هزینه هایی که ترامپ به شدت دنبال می کرد، انتظار می رود بدهی ملی زودتر از آنچه سکو گفت اگر دموکرات ها مسئول باقی بمانند، به ۳۰ تریلیون دلار در سال برسد. در ۳ سپتامبر ۲۰۲۰، وال استریت ژورنال گزارش داد که «بدهی آمریکا در مقایسه با اندازه اقتصاد از زمان جنگ جهانی دوم به بالاترین سطح خود رسیده است و پیش بینی می شود که سال آینده از آن تجاوز کند. ” این به ترامپ هنوز فرصتی می دهد تا مهارت خود را نشان دهد و آن را به جایی پایین بیاورد که سکوی جمهوری خواه ۲۰۱۶ فکر می کرد باید باشد.

یک بخش از پلت فرم وجود دارد که به تعجب همه، هنوز هم صدق می کند، هر چند در طول بخش عمده ای از حکومت چهار ساله ترامپ، هیچ کدام فکر نمی کردند که چنین خواهد بود. در بخشی با عنوان «رهبری آمریکا در اقیانوس آرام آسیا» این سکو می گوید «آمریکا همچنان خواستار برچیدن کامل، قابل تأیید و برگشت ناپذیر برنامه سلاح های هسته ای کره شمالی با حسابداری کامل فعالیت های تکثیر خود خواهد بود. ما همچنین تعهد می کنیم که با هر گونه تهدید رژیم کره شمالی مقابله کنیم.»

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im