در این روز Feb. 26: گراند کانیون می شود پارک ملی

Feb. 26 (UPI) — در این تاریخ در تاریخ:

در 1531 زلزله در لیسبون پرتغال به کشته شدن بیش از 20 ، 000 مردم است.

در سال 1815 ناپلئون بناپارت و 1200 مردان چپ خود را در تبعید در جزیره البا Elba برای شروع 100 روز مبارزات انتخاباتی به دست آوردن مجدد فرانسه.

در سال 1919 37 سال پس از اولین لایحه ای را برای ایجاد گراند کانیون به عنوان پارک ملی معرفی شد رئیس جمهور وودرو ویلسون امضا گراند کانیون پارک ملی عمل آوردن نقطه عطفی تحت حمایت از خدمات پارک های ملی و حفظ آن برای نسل های آینده است.

در سال 1929 وایومینگ Grand Teton National Park تاسیس شد پس از امضای یک فرمان اجرایی رئیس جمهوری کالوین کولیج.

فایل عکس توسط A. J. Sisco/تابناک

در سال 1935 آلمان شروع بهره برداری از آن نیروی هوایی لوفت وافه تحت Reichmarshal هرمان گورینگ.

در سال 1970 رادیو عمومی ملی تاسیس شد.

در سال 1984 آخرین تفنگداران دریایی ایالات متحده فرستاده شده به لبنان به عنوان بخشی از یک شرکت چند ملیتی حافظ صلح نیروی چپ بیروت.

در سال 1993 یک بمب قوی منفجر شده در پارکینگ در زیر برجهای دوقلوی مرکز تجارت جهانی در شهر نیویورک به قتل شش نفر و مجروح شدن بیش از 1000. در Nov. سال 1997 رمزی احمد یوسف و Eyad Ismoil داشت به جرم توطئه و انجام این حمله پس از سه ماه آزمایشی.

در سال 1994 11 اعضای شعبه Davidian فرقه مذهبی بودند تبرئه از قتل و توطئه اتهامات ناشی از فدرال حمله و محاصره در ترکیب نزدیکی Waco, Texas سال قبل.

فایل عکس با لایحه ” Greenblatt/تابناک

در سال 1998 یک هیئت منصفه فدرال در آماریلو تگزاس حکومت در حمایت از اپرا وینفری در یک طرح دعوی در دادگاه توسط تگزاس cattlemen, که گفت که او باعث شده قیمت گوشت گاو به سقوط با یک نشان می دهد بحث در مورد “گاو دیوانه” بیماری است.

در سال 2005 بانک مرکزی آمریکا اذعان کرد آن را از دست کامپیوتر نوار حاوی اطلاعات حساب در 1.2 میلیون کارمند فدرال کارت های اعتباری از جمله کسانی که از برخی از سناتور ایالات متحده آمریکا.

در سال 2008 فیلارمونیک نیویورک انجام تاریخی 90 دقیقه ای کنسرت در شرق پیونگ یانگ Grand تئاتر در کره شمالی.

در سال 2012, جورج زیمرمن یک محله سازمان دیده بان داوطلب به ضرب گلوله کشته و 17 ساله Trayvon مارتین در سنفورد فلوریدا. این مورد باعث بحث بیش از فلوریدا “ایستاده خود زمین” قوانین و نژاد پرستی.

در سال 2017 مهتاب برنده جایزه اسکار برای بهترین تصویر پس از یک mixup توسط مجریان وارن بیتی و Faye Dunaway که به اشتباه گفت لا لا زمین به دست آورد.

در سال 2019 هزاران نفر از کودکانی که با عبور از مرز به ایالات متحده گزارش داد که تجاوز جنسی در حالی که در دولت ایالات متحده بازداشت بیش از چهار سال طول.

فایل عکس جیم Ruymen/تابناک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>