در این روز Feb. 28: نبرد Java آغاز می شود

Feb. 28 (UPI) — در این تاریخ در تاریخ:

در سال 1784, کلیسای متدیست بود اجاره توسط جان وسلی.

در سال 1844 یک انفجار را لرزاند “جنگ کشتی بخار” USS پرینستون پس از آن آزمون-اخراج یکی از اسلحه است. این انفجار کشته و یا مجروح شدن تعدادی از آمریکا مقامات دولتی بودند که روی.

در سال 1885 آمریکا تلفن و تلگراف Co. گنجانیده شده بود در نیویورک به عنوان یک شرکت تابعه از آمریکا زنگ تلفن.

در سال 1935, نایلون اختراع شد توسط DuPont محقق Wallace Carothers.

در سال 1942 نیروهای ژاپنی فرود در جاوا, آخرین متفقین سنگر و استحکامات در هلندی شرق هند.

در سال 1983 انعقاد قسمت از برنامه تلویزیونی سری M*A*S*H به خود جلب کرد چه بود بزرگترین تلویزیون مخاطبان در تاریخ ایالات متحده است.

انتخاب فایل عکس

در سال 1986 نخست وزیر سوئد اولاف پالمه شد, قتل در یکی از خیابان های استکهلم.

در سال 1992 یک بمب انفجار متهم در ایرا پاره پاره از طریق لندن ایستگاه راه آهن مجروح شدن حداقل 30 نفر و بستن, انگلیسی, پایتخت راه آهن و مترو سیستم.

در سال 1993 ماموران فدرال در تلاش برای خدمت به حکم در شعبه Davidian فرقه مذهبی را ترکیب نزدیکی Waco, Texas شدند با تیراندازی که در سمت چپ حداقل پنج نفر کشته و 15 مجروح و مشخص شروع از یک ماه-و-یک-نیمه-بست طولانی.

در سال 1994 ناتو درگیر در جنگ برای اولین بار در 45 سال سابقه در زمانی که چهار متحده هواپیماهای جنگنده عملیاتی تحت نظارت ناتو شلیک چهار صرب هواپیما که تا به حال نقض U. N. منطقه پرواز ممنوع در بوسنی و هرزگوین.

در سال 1996 بریتانیا پرنس چارلز و پرنسس دایانا توافق به طلاق پس از 15 سال از ازدواج.

انتخاب فایل عکس

در سال 2008 پرنس هری سوم در خط به تاج و تخت بریتانیا بود کشیده از خط مقدم در افغانستان بلافاصله پس از کلمه من است که او در ارتش وظیفه. او در حال صرف 10 هفته در منطقه جنگ.

در سال 2019 از آن اعلام شد که یک کاراواجو نقاشی های کشف شده پس از پنهان بودن در یک اتاق زیر شیروانی برای 400 سال را به حراج. آن بود جامعی توسط یک خریدار خارجی برای جمع نامعلومی قبل از حراج می تواند اتفاق می افتد ،

فایل عکس از جان nascar / seahawk/تابناک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im