در این روز, جولای 18: سناتور. تد کندی درایوهای پل قتل Mary Jo Kopechne

18 جولای (فردا) — در این تاریخ در تاریخ:

در سال 1925 آدولف هیتلر نبرد من “منتشر شد. کتاب آمار کتابفروشی ها در آلمان برای اولین بار در 70 سال در سال 2016 شد و بهترین فروشنده. نسخه جدید شامل 3,500 حاشیه نویسی و 2000 صفحات در مقابل اصلی 800.

تبلیغات

در سال 1938 داگلاس Corrigan در زمان خاموش از فلوید بنت زمینه در نیویورک برای یک پرواز بازگشت به کالیفرنیا اما خود را از دست داده بلبرینگ در ابرها گفت و پرواز کرد و به جای آن به ایرلند. او یک لحظه مشهور به نام “راه اشتباه” Corrigan.

در سال 1939 پس از یک پیش نمایش دزدکی حرکت کردن از جادوگر شهر از, تولید, بحث در مورد از بین بردن “بیش از رنگین کمان” به دلیل آن به نظر می رسید به سرعت همه چیز را. آهنگ بعد کمک به تکامل پرچم رنگین کمان را به عنوان یک گی, آیکون.

در سال 1947 ژنرال. Dwight D. Eisenhower منصوب فلورانس Blanchfield سرهنگ در ارتش ایالات متحده تبدیل شدن به برگزاری دائمی رتبه نظامی.

در سال 1969 یک ماشین رانده شده توسط سناتور. ادوارد کندی D-Mass., سقوط از پل به یک تالاب جزر و مدی در Chappaquiddick در جزیره ماساچوست, رهایی, مسافر, Mary Jo Kopechne.

انتخاب فایل عکس

در سال 1976 رومانیایی نادیا کومانچی ژیمناست شد اول شخص در بازی های المپیک, تاریخچه اهدا می شود نمره کامل 10 در ژیمناستیک.

در سال 1977 ویتنام بستری شد به سازمان ملل متحد.

در سال 1984 یک فرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک رستوران مک دونالد در San Ysidro, کالیفرنیا., کشتن 21 نفر است.

در سال 1989 خواهر من سام بازیگر نقش ربکا شفر به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در لس آنجلس آپارتمان. مرگ او منجر به عبور از یک ضد وسیله قانون در کالیفرنیا است.

در سال 1994 یک خودروی بمب گذاری شده در بوئنوس آیرس کشته شدن حدود 100 نفر در یا در نزدیکی یک ساختمان قرار دارد که سازمان های یهودی.

در سال 2007 مایکل جکسون کارفرمایی برای آتلانتا فالکونز ملی فوتبال, لیگ, مجرم شناخته شد در فدرال اتهامات مربوط به یک سگ جنگی غیر قانونی عمل. او پس از آن محکوم به 23 ماه زندان.

فایل عکس هراز N. قنبری/تابناک

در سال 2012 قربانیان یک حمله انتحاری در سوریه اداره امنیت ملی شامل وزیر دفاع داود Rajiha معاون وزیر دفاع آصف شوکت (رئیس جمهور بشار اسد را brother-in-law), وزیر دفاع سابق حسن Turkomani و NSB رئیس هشام Ikhtiar.

در سال 2013 دیترویت بزرگترین شهر آمریکا به فایل برای ورشکستگی.

در 2019, حمله آتش سوزی در کیوتو استودیو انیمیشن در ژاپن کشته و 33 نفر است.

فایل عکس حسن نیت ارائه میدهد از سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>