در این روز 20 ژوئیه: آرمسترانگ, Aldrin پا بر روی ماه

20 ژوئیه (UPI) — در این تاریخ در تاریخ:

در سال 1859 آمریکایی طرفداران بیس بال بودند به اتهام یک هزینه پذیرش برای اولین بار. 1500 تماشاگر در هر پرداخت 50 سنت برای دیدن بازی بروکلین نیویورک است.

تبلیغات

در سال 1881 پنج سال پس از ارتش آمریکا ژنرال جورج A. کاستر شکست در نبرد Little Bighorn, Sioux, رهبر نشسته گاو ” به ارتش که وعده عفو برای او و پیروان او.

در سال 1940 مجله بیلبورد چاپ اول آن “موسیقی محبوبیت نمودار” صدر “من هرگز لبخند دوباره” توسط Tommy Dorsey ارکستر با فرانک سیناترا.

در سال 1945 پرچم ایالات متحده مطرح شد بیش از برلین به عنوان اولین نیروهای ایالات متحده نقل مکان کرد و در را به بخشی در بعد از جنگ جهانی دوم اشغال.

در سال 1951 در حالی که ورود به یک مسجد در اردن و بخش شرقی بیت المقدس عبدالله پادشاه اردن ترور شد توسط یک فلسطینی ملی.

فایل عکس توسط Cecil Beaton/موزه جنگ امپریال

در سال 1968 اولین المپیک ویژه بازی بودند رقابت در میدان سرباز در شیکاگو است.

در سال 1969 آمریکا فضانوردان آپولو 11 نیل آرمسترانگ و ادوین “” آلدرین شد اولین انسان پا بر روی ماه — آرمسترانگ اولین و Aldrin حدود 20 دقیقه بعد.

در سال 1976 وایکینگ 1 کاوشگر بدون سرنشین ایالات متحده کاوشگر سیاره ای شد اولین فضاپیما با موفقیت به زمین بر روی سطح مریخ است.

در سال 1985 شکارچی گنج مل فیشر واقع یک کشتی بادبانی اسپانیایی غرق شده توسط 1622 طوفان خاموش کلید غرب فلوریدا. آن شامل 400 میلیون دلار ارزش گنج.

در سال 1989 رئیس جمهور آمریکا جورج دبلیو بوش به نام برای ایالات متحده برای سازماندهی یک محدوده فضای برنامه برای حمایت از یک مدار ایستگاه فضایی یک ماه پایه و یک ماموریت سرنشین دار به مریخ است.

فایل عکس حسن نیت ارائه میدهد ناسا

در سال 1993 کاخ سفید معاون مشاور وینس پرورش پیدا شد به ضرب گلوله به مرگ در یک پارک در شمال ویرجینیا. مرگ او حکم یک خودکشی است.

در سال 2005 وزارت دادگستری ایالات متحده فعال خود را آنلاین ملی جنسیت مجرم رجیستری لینک ثبت 22 متحده است.

در سال 2012 یک فرد مسلح در تنظیم کردن گاز اشک آور و نارنجک و باز آتش در یک نیمه شب نمایش فیلم شوالیه تاریکی در یک تئاتر در آرورا کلرادو., کشته شدن 12 نفر و زخمی شدن 58. متهم قاتل, James E. هولمز بعد التماس کرد گناه نیست دلیل جنون. در 2015, او به جرم چند فقره قتل است.

در سال 2013, هلن توماس, عصر ایران, کاخ سفید خبرنگار طریق ادارات از 10 رئیس جمهور درگذشت در سن 92. رئیس جمهور بیل کلینتون به نام توماس “یک نماد از همه چیز خبرنگاری آمریکا می تواند و باید — تجسم از بی باک صداقت و تعهد شدید به دقت اصرار نگه داشتن دولتی پاسخگو باشد.” توماس چپ خبرگزاری در سال 2000 تبدیل شد و مقاله نویس برای Hearst Newspapers.

در سال 2015 کوبا و ایالات متحده بازسازی کامل روابط دیپلماتیک با بازگشایی متقابل سفارت در هاوانا و واشنگتن است.

در سال 2018 والت دیزنی استودیو اخراج جیمز کان به عنوان مدیر Guardians of the Galaxy, Vol. 3 برای جوک های توهین آمیز او ساخته شده آنلاین دهه پیش. استودیو استخدام او در ماه مارس سال 2018 پس از او عذرخواهی کرد.

فایل عکس ها سخن Hellestad/ تابناک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>