در این روز 4 جولای: لو گریگ اعلام بازنشستگی

4 جولای (فردا) — در این تاریخ در تاریخ:

در سال 1776 قاره ای کنگره به تصویب اعلامیه استقلال, اعلام استقلال آمریکا از بریتانیا.

تبلیغات

در سال 1826 در یکی از سابقه قابل توجه همزمانی سابق رئیس جمهور ایالات متحده, جان آدامز و توماس جفرسون هر دو درگذشت, 50 سال به بعد و پس از اعلام استقلال به تصویب رسید.

در سال 1863 اتحادیه نیروهای شکست خورده نیروهای متفق در جنگ در Vicksburg, از دست ندهید.

در سال 1895 شعر “آمریکای زیبا” توسط Wellesley استاد دانشگاه کاترین لی بیتس منتشر شد. شعر با موسیقی توسط Samuel A. Ward منتشر شد به عنوان یک آهنگ در سال 1910.

در سال 1910 آفریقایی-آمریکایی بوکسور جک جانسون در زمان سابق به شکست نخوردگان قهرمان سنگین وزن James J. Jeffries, ضرب و شتم او را در 15 دور به سهام ادعای خود را به عنوان به عنوان بزرگترین سنگین وزن در جهان است.

فایل عکس توسط کتابخانه کنگره/تابناک

در سال 1939 لو گریگ او “خوشبخت ترين انسان بر چهره زمین” گفتار در اعلام بازنشستگی خود را از نیویورک یانکیز. گریگ مبتلا به بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک یک بیماری ناتوان کننده موتور نورون بیماری است. یونایتد پرس نویسنده جک Cuddy نبود تحت تاثیر قرار با یانکی’ “لو گریگ قدردانی روز” گفت: پزشکان ساخته شده تا بیماری خود را به توضیح خود را غیر منتظره بازنشستگی.

در سال 1976 کماندوهای اسرائیلی حمله به فرودگاه در فرودگاه بینالمللی انتبه اوگاندا نجات 103 گروگان توسط داعش.

در سال 1986 بیش از 250 کشتی قایقرانی و ایالات متحده بزرگترین صفحه نمایش آتش بازی افتخار مجسمه آزادی در آن تولد 100 سال است.

در سال 1995 پارلمان بریتانیا مورد تأئید جان رشته به عنوان نخست وزیر.

در سال 1997 ناسا Pathfinder رسیده مریخ برای تبدیل شدن به ایالات متحده برای اولین بار فضاپیما به زمین در این سیاره در بیش از دو دهه. Pathfinder بازگشت بیش از 16,000 تصاویر و برخی از 8.5 میلیون اندازه گیری بازگشت به زمین قبل از نهایی آن انتقال در سپتامبر 27, 1997.

فایل حسن نیت ارائه میدهد عکس از ناسا

در سال 2006 کره شمالی آزمایش-راه اندازی هفت موشک های بالستیک در آنچه در آن به نام “روال تمرینات نظامی,” باعث یک طوفان خشم در میان همسایگان خود و ایالات متحده است.

در سال 2010 ارتش آمریکا ژنرال دیوید پترائوس در زمان فرماندهی جنگ افغانستان اذعان به “مبارزه دشوار” پیش رو برای نیروهای ناتو در حالی که حمایت “ما در حال پیروزی است.”

در سال 2013 مجسمه آزادی بازگشایی شد به نه ماه پس از آن بسته شد به دلیل آسیب های ناشی از طوفان سندی.

در سال 2018 هنگ کنگ بالا حکم دادگاه به اتفاق آرا که زوج مجاز به همسر ویزا مانند ازدواج با جنس مخالف ارتباط.

در سال 2019 یک کوارتزیت مجسمه فرعون توت عنخ آمون به فروش می رسد برای نزدیک به 6 میلیون دلار در حراج کریستی در لندن با وجود اعتراضات از مصر که مجسمه به سرقت رفته بود.

فایل عکس حسن نیت ارائه میدهد از کریستی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>