در این روز 5 ژوئیه: آمریکا توقف پذیرش پناهندگان هائیتی

5 جولای (فردا) — در این تاریخ در تاریخ:

در سال 1865 ویلیام غرفه تاسیس سپاه رستگاری در لندن است.

تبلیغات

در سال 1916 کودکان زیر 16 سال ممنوع شد از شهر نیویورک تئاتر که بسیاری از آنها در حال حاضر بسته شده و با توجه به فصل تابستان شیوع فلج اطفال.

در سال 1935 رئیس جمهور آمریکا فرانکلین D. روزولت امضا ملی روابط کار قانون برای حفاظت از حقوق کارکنان و کارفرمایان و تشویق چانه زنی جمعی.

در سال 1937 هورمل معرفی غذاهای کنسرو شده, گوشت, محصول دادن.

در سال 1945 ارتش آمریکا ژنرال داگلاس مک آرتور اعلام کرد آزادی فیلیپین از جنگ جهانی دوم با نزدیک شدن به پایان آن است.

در سال 1946 طراح فرانسوی Louis Reard معرفی لباس شنای زنانه دوتکه لباس شنا.

فایل عکس توسط Kevin Dietsch/تابناک

در سال 1947 لری Doby شد اولین آفریقایی-آمریکایی بازیکن در لیگ اصلی بیس بال لیگ آمریکا, پیوستن به Cleveland Indians 11 هفته پس از جکی رابینسون را شکست, ورزش, رنگ مانع با بروکلین داجرز از لیگ ملی.

در سال 1975 Arthur Ashe شد اولین آفریقایی-آمریکایی به پیروزی در ویمبلدون مجرد عنوان.

در سال 1982 پن مربع بانک اوکلاهما اعلام شد ورشکسته کردن یک بحران بانکی است که تحت تاثیر خیلی از ایالات متحده است.

در سال 1994 در ایالات متحده متوقف پذیرش پناهندگان هائیتی و خواسته است که کشورهای دیگر آنها را با ارائه “پناهگاه های امن.”

در سال 1997 Martina Hingis, 16, سوئیس, جوانترین بازیکن در 100 سال را به نفع خود زنان مجرد مسابقات قهرمانی تنیس در ویمبلدون. او برنده پنج گرند اسلم تک مسابقات 12 دونفره و پنج مخلوط دو برابر. او همچنین برنده نقره در سال 2016 ریو دو ژانیرو بازی های المپیک تابستانی در دو برابر است.

در سال 2002 بیس بال بزرگ تد ویلیامز درگذشت در سن 83. ویلیامز که بازی تمام جنگ-قطع حرفه ای با Boston Red Sox شد, تازه ترین بازیکن ضربه به .400 در یک فصل لیگ بیس بال (.406 در سال 1941).

در سال 2006 سابق انرون رئیس دراز کن از حمله قلبی درگذشت در حالی که در انتظار صدور حکم در شش-تعداد محکومیت در یکی از بزرگترین کسب و کار رسوایی در تاریخ ایالات متحده است.

فایل عکس از جانی هانسون/تابناک

در سال 2011 یک هیئت منصفه در اورلاندو فلوریدا., یافت Casey Anthony گناه نیست در سال 2008 مرگ 2-year-old daughter Caylee. هیئت داوران از پنج مرد و هفت زن در زمان 11 ساعت در طول دو روز به تبرئه فلوریدا زن قتل درجه اول و تشدید کودک آزاری و تشدید قتل نفس در بالا مشخصات آزمایشی که شامل 33 روز از شهادت و بیش از 90 شاهد است.

در سال 2016 FBI مدیر James Comey اعلام کرد که آژانس نمی توصیه اتهامات آورده شود در برابر دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون پس از بررسی به استفاده از سرور ایمیل در حالی که او به عنوان وزیر امور خارجه است.

در سال 2019 سرجیو کابرال فرماندار سابق از ریو دو ژانیرو گفت: یک برزیلی دادگاه او به پرداخت $2 میلیون دلار رشوه برای خرید رای در کمیته بین المللی المپیک را به نفع خود 2016 بازی های المپیک تابستانی.

فایل عکس توسط تری اشمیت/تابناک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>