در این روز 16 ژوئن: SLA عضو کاتلین ان Soliah دستگیر

در این تاریخ در تاریخ:

در سال 1883 به New York Giants به حال اول بانوان بعد بازی بیس بال.

تبلیغات

در سال 1909 رئیس William Howard Taft, در پیام به کنگره توصیه می شود از تصویب متمم قانون اساسی به دولت فدرال حق وضع مالیات و جمع آوری مالیات بر درآمد.

در سال 1940 مارشال هانری فیلیپ مارشال پتن شد نخست وزیر دولت ویشی در فرانسه.

ویشی فرانسه مارشال فیلیپ مارشال پتن (L) استقبال یکی از رهبران نازی آدولف هیتلر در سال 1940. فایل عکس حسن نیت ارائه میدهد فدرال آلمان بایگانی

در سال 1963 اتحاد جماهیر شوروی قرار داده و اولین زن به فضا فضانورد Valentina Tereshkova.

در سال 1999 پلیس دستگیر کاتلین ان Soliah عضو تروریستی Symbionese ارتش آزادیبخش که ربوده روزنامه اری برنده زن Patty Hearst. او التماس کرد گناه را به کاشت بمب و یک نقش در قتل یک مشتری بانک در طول یک سرقت. Soliah که بعدها تغییر نام او به سارا جین اولسون, از زندان آزاد شد در سال 2009.

در سال 2005 Sgt. Leigh Ann هستر, 23, از Ky., شد اولین زن سرباز به دریافت ستاره نقره ای برای شجاعت در مبارزه در جنگ عراق.

در سال 2011 در کنگره ایالات متحده آنتونی وینر D-n. y. اعلام کرد او را به استعفا شد و پس از اعتراف او فرستاده تحریک کننده جنسی عکس در شبکه های اجتماعی Facebook و Twitter. او در سمت چپ دفتر هفته بعد.

فایل عکس از جان nascar / seahawk/تابناک

در سال 2012 در عربستان سعودی اعلام کرد مرگ شاهزاده نایف بن عبدالعزیز آل سعود هشت ماه پس از او وارث تاج و تخت است. او موفق شد به عنوان ولیعهد سلمان بن عبدالعزیز آل سعود.

در سال 2013 جاستین رز برنده ایالات متحده باز در Merion باشگاه گلف در حومه فیلادلفیا. او اولین بازیکن از انگلیس برای برنده شدن در این رویداد پس از تونی Jacklin در سال 1970.

در 2019, نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو, همسر سارا نتانیاهو بود به اتهام نقض اعتماد در یک پرونده مربوط به سوء استفاده از بودجه دولت برای یک آشپز خصوصی.

سارا نتانیاهو همسر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل می رسد در بیت المقدس دادرس دادگاه برای دادرسی در درخواست معامله بیش از سوء استفاده از بودجه دولت برای وعده های غذایی در لیگ برتر را اقامت. عکس از دبی هیل/تابناک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im