در این روز, مارس 23: اوباما نشانه ACA به قانون

مارس 23 (UPI) — در این تاریخ در تاریخ:

در سال 1775 در یک سخنرانی در حمایت از مسلح کردن اعلام ویرجینیا پاتریک هنری اعلام کرد “Give me liberty or give me مرگ است.”

در سال 1909 تئودور روزولت خود را آغاز کرد پس از انتخابات ریاست جمهوری, گام گذاشتن در اسمیتسونیان-روزولت آفریقایی سفر, بخش, نمونه, مجموعه, بخش سفر شکار.

در سال 1933 این عمل را قادر می سازد با تصویب شد دولت آلمان به صدر اعظم آدولف هیتلر توانایی به تصویب قانون یک جانبه. باز کردن یک جلسه مجلس هیتلر را تهدید به “نابود کردن همه کسانی که به دنبال آسیب مردم ما” در حالی که در همان زمان تاکید کرد “ما دوستان صمیمی صلح و باید التیام زخم که از آن همه رنج می برند.”

در سال 1965 فضانوردان گاس Grissom و جان جوان راه اندازی شد در برج جوزا 3 برای اولین بار در ایالات متحده دو خدمه مرد در فضا است. همراه برای سوار شدن یک ساندویچ گوشت گاو corned تسهیل روی Gemini 3 پروب توسط فضانورد جان جوان است.

فایل حسن نیت ارائه میدهد عکس از ناسا

در سال 1966 پاپ پل ششم ملاقات بریتانیا اسقف اعظم کانتربری در کلیسای سیستین در واتیکان اولین جلسه بین سران کاتولیک روم و کلیسای آنگلیکان کلیساها در 400 سال است.

در سال 1983 اولین دریافت کننده دائمی مصنوعی, قلب, Barney Clark, سیاتل, درگذشت, Salt Lake City, بیمارستان.

در سال 1983 رونالد ریگان رئیس جمهور نامیده می شود برای توسعه یک ضد سیستم دفاع موشکی برای حفاظت از ایالات متحده از پتانسیل حملات هسته ای. این ابتکار دفاع استراتژیک دوبله شد “جنگ ستارگان” توسط برخی از.

در سال 1985 ایالات متحده به اتمام راز هوا تخلیه 800 اتیوپی یهودیان به اسرائیل است.

در سال 1994 مکزیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری Luis Donaldo Colosio حاکم نهادی انقلابی حزب بود به ضرب گلوله در طول مبارزات انتخاباتی ظاهر در Tijuana.

در سال 1996 تایوان منتخب لی Teng-hui در جزیره مستقیم اولین انتخابات ریاست جمهوری.

فایل عکس Keizo Mori/تابناک

در سال 1998 تایتانیک برنده 11 جایزه اسکار به تساوی رکورد مجموع برنده توسط Ben-Hur 1959. ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه نیز موفق به کسب 11 — در سال 2004.

در سال 2001 روسیه در ایستگاه فضایی میر به پایین آورده شد در اقیانوس آرام در نزدیکی فیجی پس از بیش از 15 سال در مدار است.

در سال 2010 رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما امضا حفاظت از بیمار و مراقبت مقرون به صرفه عمل به قانون است. نقطه عطفی در قانون طراحی شده برای گسترش بیمه درمانی به حدود 32 میلیون آمریکایی بیش از یک دوره 10 ساله. اوباما گفت: “مجموعه ای در حرکت اصلاحات که نسل از آمریکایی ها برای مبارزه و راهپیمایی و گرسنه را ببینید.”

در سال 2019 ایتالیا اول شد G7 کشور برای ورود به چین کمربند و جاده ابتکار یک معامله کارشناسان گفته شد به معنای گسترش کشور و جاه طلبی های جهانی به اروپا است.

فایل عکس شیه Huanchi/تابناک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de