در این روز ممکن است 9: کشتی باری فرو می ریزد Tampa Bay bridge, کشته شدن 35

مارس 9 (UPI) — در این تاریخ در تاریخ:

در 1502, کریستوفر کلمبوس, مجموعه بادبان از اسپانیا در چهارمین و آخرین سفر به دنیای جدید.

در سال 1926 نیروی دریایی ایالات متحده Cmdr. ریچارد برد و فلوید بنت شد برای اولین بار به پرواز در سراسر قطب شمال است.

در سال 1961 در یک سخنرانی به تلویزیون مدیران در انجمن ملی رسانههای کنوانسیون جدید کمیسیون فدرال ارتباطات رئیس نیوتن Minow با اشاره به تلویزیون به عنوان “گسترده زمین های بایر.”

در سال 1963 حقوق مدنی تظاهرکنندگان و مقامات اجرای قانون توافق یک 11th ساعته آتش بس در بیرمنگام Ala., جلوگیری از اعتراضات گسترده.

انتخاب فایل عکس

در سال 1978 نخست وزیر سابق ایتالیا آلدو مورو که ربوده شده بود با تیپ تروریست ها پیدا شد به ضرب گلوله به مرگ در پشت یک ماشین در رم.

در سال 1979 ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی رسیده اساسی توافق در نمک II سلاح هسته ای پیمان. این توافق امضا شد و در ماه ژوئن اما هرگز به طور رسمی به اجرا رفت.

در سال 1980 یک لیبریا باری منفجر کردن یک پل در خلیج تمپا فلوریدا سقوط بخشی از گستردگی و حذف 35 نفر به مرگ آنها. جدید $240 میلیون آفتاب پل هوایی پل افتتاح شد مارس 30, 1987.

در سال 1987 یک هواپیمای عازم نیویورک سقوط کرد در نزدیکی ورشو کشته شدن 183 نفر است.

در سال 2001 حداقل 123 نفر کشته شدند در رم در یک مسابقه فوتبال در آکرا غنا.

در سال 2004 رئیس جمهور Akhmad قدیروف از چچن ترور شد در یک انفجار که همچنین کشته شدن 31 نفر دیگر در ورزشگاه در گروزنی که در آن روسیه جنگ جهانی دوم پیروزی جشن گرفته بودن. شورشیان چچن مسئولیت این حمله است.

در سال 2009 جاکوب زوما رهبر کنگره ملی آفریقا بود سوگند به عنوان رئیس جمهور آفریقای جنوبی است.

فایل عکس توسط Monika Graff/تابناک

در سال 2013 مقامات در پاکستان گفت: طالبان مسلح ربوده علی حیدر گیلانی پسر نخست وزیر سابق سید یوسف رضا گیلانی. او نجات مارس 10, 2016 در یک عملیات مشترک توسط نیروهای افغان و نیروهای آمریکایی در افغانستان است.

در سال 2017 کره جنوبی انتخاب ماه Jae-in به عنوان رئیس جمهور در یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات پس از بیمارستانها در حال تمام شدن از پارک تفنگ-hye.

در سال 2017, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی اخراج FBI مدیر James Comey با استناد به اشتباهات او گفته شده در این تحقیقات به هیلاری کلینتون ایمیل. این حرکت باعث اتهامات انسداد هر چند که مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت که او از کار اخراج Comey بیش از روسیه بررسی است.

در سال 2019 فرانسیس معرفی یک تغییر عمده در کاتولیک قانون نیاز به همه کشیش ها و راهبه ها در سراسر جهان به گزارش حوادث سوء استفاده جنسی و تلاش برای پوشش دادن آنها را.

فایل عکس توسط Stefano rai expo/تابناک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de