یک جمهوریخواه نامزد فرماندار پیشنهاد تعلیق مالیات بر فروش در مواد غذایی برای تقویت روند بهبود اقتصادی از همه گیر

سالت لیک سیتی — ایران نامزد فرماندار Thomas Wright به نام پنج شنبه برای دولت های محلی و مالیات بر فروش مواد غذایی به حالت تعلیق و به عنوان بخشی از دولت در امور اقتصادی بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما هیچ یک از سه تن دیگر از جمهوری خواهان در مسابقه اولیه پیوست او در ظاهر خود را در یک مجازی نامزد فروم.

“اگر آن را اشتباه به مالیات بر مواد غذایی در 4.85 (درصد) تحت مالیاتی لایحه اصلاح قانون که لغو شد, این اشتباه به مالیات آن در 1.75 (درصد) به خصوص در طول دوران این” رایت گفت: در دریاچه نمک مجلسی و توسعه اقتصادی شرکت یوتا فروم برگزار شد در بزرگ امریکا, هتل, بدون مخاطب به دلیل شیوع.

پس از آن سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور و سابق یوتا مجلس گرگ هیوز هر دو گفت: این زمان برای یک کاهش مالیات با توجه به پیش بینی کاهش درآمد در حالی که سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر کاکس گفت که در حالی که او مایل به نگاه رایت پیشنهاد تمرکز در حال حاضر نیاز به ایجاد تعادل در بودجه دولت است.

شکارچی بود که فرماندار زمانی که دولت نرخ مالیات بر فروش مواد غذایی کاهش یافته بود در مصاحبه ای گفت: او هنوز هم می خواهد برای دیدن مالیاتی کاملا حذف شود اما پیشرفت آن می تواند چندین سال طول بکشد تا زمانی که اقتصاد دولتی است که ساخته شده تا به اندازه کافی.

“که نمی شود من اول منظور از کسب و کار به عنوان فرماندار. یک هدف ؟ کاملا” او گفت:. “یکی از ناکامی من بود و ما قادر به دریافت آن را به صفر است. من فکر می کنم در طول زمان ما خواهد شد. اما در کوتاه مدت, من فکر می کنم ما در حال رفتن به مجبور به اولویت بندی بسیار با دقت آن مناطق که واقعا سزاوار سازگار fundings.”

هیوز گفت: یک خبرنگار است که تا به حال فروم بوده است بحث او را به چالش کشیده رایت.

“نگاه من عاشق برش مالیات است. من انجام دهد. اما با هیچ فعالیت اقتصادی اتفاق می افتد و هیچ مالیاتی مجموعه اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه و به دنبال در یک بودجه دولت و یک county, بودجه و بودجه شهرستان است که احتمالا در طول تاریخ کوتاه … من فقط فکر نمی کنم این وعده مطابقت” او گفت:.

رایت سابق یوتا ایران با رئیس و تاجر مراجعه کننده در طول بحث به ژانویه لغو مالیات اصلاحات بسته است که کاهش مالیات بر درآمد در حالی که بالا بردن فروش مالیات بر مواد غذایی و گاز و برخی از خدمات و گفت: مالیات بر مواد غذایی باید صفر باشد. لغو آمد در میان شهروندان رفراندوم سوخت سرخوردگی بیش از این مواد غذایی مالیات.

“من فکر می کنم ما شنیده شهروندان این کشور با صدای بلند و روشن است که آنها ناراحت کننده با مالیات بر فروش مواد غذایی,” او در مصاحبه ای گفت, نشان می دهد هزینه های می تواند برش را به آنچه او تخمین زده می شود حدود 140 میلیون دلار درآمد از دست دادن.

“ما باید به آنچه که کسب و کار و خانواده در حال انجام در دولت است. ما باید به شناسایی راه هایی برای صرفه جویی در پول” رایت گفت. “ما نیاز به کشف کردن راه برای زندگی در درون ما به معنی در ایالت یوتا و یعنی ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی کمتر از آنها بوده است در سال گذشته است.”

بسیار از 1 1/2-ساعت فروم, اولین بار چهار داوطلبانی که واجد شرایط برای 30 ژوئن اولیه رای گیری شده اند در همان مرحله برخورد با تاثیر اقتصادی این ویروس مرگبار است.

کاکس که سران دولت COVID-19 نیروی کار گفت: “بسیار افتخار” چگونه یوتا پاسخ داد.

“ما تا به حال زمان سخت در ایالت یوتا است. در واقع تاریخ ما یک تاریخ از زمان های سخت است. اما به عنوان Utahns ما را انجام خواهد داد آنچه که ما همیشه انجام است که بازسازی هم” معاون فرماندار گفت. “خبر خوب این است که وجود یک بهبود اقتصادی طرح است.”

کاکس گفت که او معتقد است یوتا می تواند باز کردن به طور کامل قبل از هر دولت دیگر به دلیل توجه به ایمنی. اما او گفت: “وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم تلاش کرده اند که به پاره از هم جدا و به ما بگویید که شما یا باید به تمرکز بر روی اقتصاد و یا شما را مجبور به تمرکز بر روی سلامت مردم و که شما نمی توانید هر دو را انجام دهد. ما رد آن مفهوم.”

یوتا گفت: “عمل سریع برای جلوگیری از گسترش این ویروس نه تنها به صرفه جویی در زندگی می کند اما برای صرفه جویی در اقتصاد ما. راه ما می دانیم که آن را در حال کار است که من می توانم به شما بگویم در حال حاضر ما تا به حال ده ها تن از فرمانداران تماس با وزارت امور خارجه درخواست ما اگر آنها می تواند استفاده از برنامه های بازیابی.”

هیوز گفت: Utahns مجبور شده اند از شغل خود به عنوان کسب و کار تعطیل شد “نه یک اقتصاد است که آهسته اما توسط دولت دست سنگین.” او گفت: زمانی که “جان” Utahns دیگر می توانید استطاعت به پرداخت صورتحساب خود را “آنها در حال رفتن به کار. مشکل ما این است که ما بهتر است در مقابل آن است.”

انتقاد از محدودیت در تجمعات و اجتماعی فاصله اقدامات در محل هیوز گفت: churchgoers’ حق مجلس محترم باید پس از ایمان به رهبران باید بهترین منافع خود را به عبادت در ذهن و نیازی به مداخله دولت. و نه او گفت: آیا مقامات محلی.

“ما باید برای به دست آوردن واقعی در مورد این. ما می توانیم نگه داشتن این دولت-برنامه های سنگین اما اگر ما می خواهیم بهداشت عمومی ایمنی طرح است که باعث می شود و این اقتصاد شروع دوباره ما رو به عقب بر گردیم به برخی از کسانی که normalcies از قانون اساسی آزادی” هیوز گفت.

شکارچی که پا به پایین به عنوان فرماندار در دوره دوم خود در سال 2009 برای تبدیل شدن سفیر ایالات متحده در چین و بعد از آن در خدمت به عنوان سفیر آمریکا در روسیه گفت: یوتا نیاز به تبدیل شدن به یک “پناهگاه امن” به عنوان جهانی زنجیره تامین در حال شکسته شدن توسط pandemic اعتقاد به سرچشمه گرفته و در چین است.

“هرگز بر من dawned به این حد و نه به این سرعت که ما را در مواجهه با یک فرصت است که باعث می شود من بسیار هیجان زده در مورد این دولت رو به او گفت:” توصیف آوردن برخی از این کسب و کار به یوتا به عنوان “واقعا هیجان انگیز فکر می کردم. آنها رو به جایی بروید چون چین دهکدهای از دست داد اعتماد است.”

او گفت: تجربه خود را در پکن و مسکو می تواند به نفع دولت به خصوص در ترکیب با زمان قبلی به عنوان فرماندار هنگامی که “هیچ کس نمی خواهد به شما بگویم که ما نه ضربه اجرا خانه به عنوان آن مربوط به ما حیات اقتصادی را در دستور کار خود” که شامل تعویض به یک تملق دولت نرخ مالیات بر درآمد.

صبح روز پنج شنبه چهار نامزد به نظر می رسد تقریبا در یک بحث اسپانسر شده از طرف واشنگتن کانتی جمهوری خواه زنان سازمان که یک کمی بیشتر گرم می شود بیش از به این سوال که چگونه دولت دست زدن به همه گیر با هیوز گفتن کاکس در یک نقطه: “این غیر مسئولانه بود و چگونه شما آن را به کار گرفته.”

کاکس گفت: یوتا “است که منجر به راه است. ما مفتخریم که و Utahns باید افتخار است که به عنوان خوبی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im