Feb. 11 (UPI) — یکی در هفت آمریکایی ها اعضای خانواده به پرداخت صورتحساب های پزشکی, تجزیه و تحلیل منتشر شده روز شنبه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری مرکز ملی آمار بهداشت نشان می دهد.

در حالی که این آمار نگران کننده به نظر می رسد محققان می گویند این در واقع بهبود — در سال 2011 نزدیک به 20 درصد یا یک در پنج بزرگسالان ایالات متحده گزارش مشکل پرداخت برای مراقبت.

“در میان افراد زیر سن 65 درصد مشکلات پرداخت صورتحساب های پزشکی بود که بالاترین در میان کسانی که بیمه به دنبال آن بودند که با پوشش مدیکید و خصوصی سلامت بیمه” نوشت: محققان در مطالعه است. “در میان بزرگسالان 65 ساله و بیش از آن با مدیکر و مدیکید و Medicare فقط به حال مشابه درصد از مشکلات پرداخت صورتحساب های پزشکی; هر دو بالاتر از آن با مزیت مدیکر و پوشش خصوصی.”

“این گزارش با بررسی دلایل خاص که ممکن است رانندگی این کاهش” نویسندگان Amy E. چا و رابین A. Cohen NCHS گفت آپی از طریق ایمیل.

برآورد شد مشتق شده از پاسخ به بهداشت ملی مصاحبه بررسی یک CDC ابتکار عمل استفاده می شود برای پیگیری جمعیت وضعیت بهداشت و درمان, بهداشت و درمان, دسترسی و پیشرفت به سوی دستیابی به سلامت ملی اهداف است. اطلاعات جمع آوری شده برای هشت سال دوره از سال 2011 از طریق 2018.

در حالی که بیش از 14 درصد از جمعیت کلی گزارش خانواده خود دچار مشکل پرداخت قبوض درصد کمی بالاتر بود — تقریبا 15 درصد — در میان زنان است. علاوه بر این بیش از 16 درصد از کودکان در سن 17 سال و جوانتر بودند و اعضای خانواده ها در مواجهه با این چالش ها و, درصد کاهش به عنوان شرکت کنندگان در نظرسنجی’ سن افزایش یافته است.

درصد غیر اسپانیایی, سیاه, افرادی که گزارش شده است که بخشی از خانواده ها دچار مشکلات پرداخت صورتحساب های پزشکی شد و نزدیک به 21 درصد در حالی که آن را فقط به زیر 16 درصد برای هیسپانیک مردم و 13 درصد برای غیر اسپانیایی زبان مردم سفید محققان گزارش.

در ضمن نزدیک به 28 درصد از بیمه کودکان و بزرگسالان 65 سال سن و جوان و 20 درصد از بزرگسالان در پزشکی گفت: خانواده های آنها تا به حال مشکلات پرداخت صورتحساب های پزشکی در 12 ماه گذشته نسبت به کمتر از 12 درصد از کسانی که در بیمه های خصوصی.

در نهایت در میان بزرگسالان 65 سال سن و مسن تر, درصد از کسانی که در خانواده دچار مشکلات پرداخت صورتحساب های پزشکی در 12 ماه گذشته بيشتر از میان کسانی که با مدیکر و مدیکید یا پزشکی تنها در بیش از 12 درصد از میان کسانی که با مزیت مدیکر در 8.3 درصد و یا پوشش خصوصی در 5.6 درصد است.

“هزینه های قابل توجهی برای یکی از اعضای خانواده ممکن است اثر نامطلوبی بر کل خانواده” محققان نوشت:, و اضافه کرد که “افرادی که در خانواده هایی با مشکلات پرداخت صورتحساب های پزشکی ممکن است تجربه جدی مالی و عواقب آن مانند داشتن مشکلات با پرداخت پول برای غذا و لباس و مسکن و تشکیل پرونده برای ورشکستگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im