یک افسر کشته و دیگری مجروح در نیوزیلند تیراندازی; تعقیب جنایتکاران در جریان

ژوئن 19 (UPI) — پلیس در نیوزیلند گفت: تعقیب جنایتکاران در جریان است برای یک مظنون را که به ضرب گلوله یک افسر پلیس و زخمی در تیراندازی که فوران در حالی که آنها در تلاش بودند برای انجام یک روال توقف ترافیک در صبح روز جمعه.

“این است که ویرانگر اخبار و کاملا بدترین چیزی که برای ما باید برای مقابله با” کمیسر پلیس اندرو Coster گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما از دست داده اند یک همکار و دوست.”

تبلیغات

Coster گفت: مرحوم افسر نام حفظ خواهد شد به عنوان آنها اطلاع خانواده اش. او اولین افسر کشته شدن در حین انجام وظیفه از سال 2009.

ماموران در تلاش بودند به جلو و بیش از یک وسیله نقلیه در حدود 10:30 صبح هنگامی که آن را سوار. آنها از دست رفته دید از خودرو اما به زودی این قرار پس از آن سقوط کرد به یک دوم خودرو Coster در بیانیه ای گفت: بعد از جمعه.

یک مرد پس از ظهور سقوط ماشین با خمرهای شکل تفنگ و باز آتش در نزدیک شدن به افسران قابل توجه هر دو آنها قبل از پریدن به داخل یک خودرو متفاوت نقره ای مزدا سدان و فرار از صحنه.

اطرافیان نیز زخمی شد هنگامی که وسیله نقلیه خود را زده بود اولین ماشین Coster گفت.

هر دو مجروح افسر بود که به ضرب گلوله در پا و اطرافیان شده اند در بیمارستان بستری Coster گفت.

Coster به خبرنگاران گفت که هیچ چیز در مورد توقف ترافیک به پیشنهاد کرده اند خشونت خواهد فوران بیان کرد این بود: “نوع کار است که ما افسران انجام هر روز به نگه داشتن مکان امن است.”

“این حادثه اشاره به خطرات واقعی ماموران را به عنوان آنها در مورد کار خود را هر روز,” او گفت:. “ما کل سازمان است که در حالت شوک به دلیل این رویداد است.”

دو نفر در مشکوک و خودرو او به خبرنگاران گفت: کاهش بگویم که آیا آن مسافر یا راننده که تولید این تفنگ که در افسران.

ماموران در تعقیب مظنون مسلح خواهد شد, او گفت:.

پلیس واقع شده اند, سدان نقره ای رها شده در نزدیکی صحنه جرم بهبود اسلحه گرم و مشغول صحبت با دو نفر از علاقه او گفت:.

Waitemata منطقه فرمانده نایلا حسن در بیانیه ای گفت زیادی حضور پلیس در جستجوی مظنون و cordons شده اند در محل قرار داده و مدارس توصیه شده است برای قفل کردن.

مسی دبیرستان تایید آن را دنبال کرده است مستند مراحل و گفت: همه کارکنان و دانش آموزان در درون ساختمان مدرسه.

“لطفا آگاه باشید که این حادثه در نزدیکی مدرسه و این یک اقدام احتیاطی تنها” مدرسه گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio به نام خبری از تیراندازی “ویرانگر است.”

“به دست یک افسر پلیس است به از دست دادن کسی که کار برای همه ما, اما همچنین یک عضو خانواده کسی را دوست داشت و دوست” او در بیانیه ای گفت.

پلیس وزیر استوارت نش گفت: او در صحبت با کمیساریای تا اطمینان حاصل شود که او تمام منابع مورد نیاز است.

“مسی قوی روح جامعه خواهد شد و این ترسناک برای مردم محلی در این” نش گفت. “من مصرانه از اعضای عمومی به دنبال دستورالعمل از پلیس و خود را امن نگه دارید.”

پائولا بنت محلی سیاستمدار توییتی او می تواند بشنود پلیس هلیکوپتر از خانه او است و او دعا برای هیچ کس دیگری صدمه دیده است.

“ما محلی West, Auckland پلیس بهترین من تا کنون شناخته شده است. عشق به جامعه خود تمایل واقعی برای حفاظت و خدمت” او گفت:. “وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان صادقانه من غم و اندوه به آنها و خانواده های آنها در مقابله با بدترین رویداد ممکن است.”

خشونت اسلحه نسبتا پایین در نیوزیلند در مقایسه با کشورهای دیگر, اما آن را در حال افزایش بوده است. در سال 2019 بودند 3,540 که در آن موارد مشکوک پیدا شد در اختیار داشتن یک سلاح بود که بالاترین شمارش از سال 2009 با توجه به پخش عمومی رادیو نیوزیلند.

در تابستان گذشته نیوزیلند آغاز یک تفنگ خرید به برنامه پس از یک فرد مسلح کشته و 51 نفر در دو مسجد در جریان یک تیراندازی در, Christchurch, در مارس 2019.

از سال 1890, 22 افسران شده اند به ضرب گلوله در حالی که در وظیفه در نیوزیلند با 15 افسران زخمی های تیراندازی از سال 2002 با توجه به بیانیه ای از نیوزیلند دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de