یک زن در سفر از نگهداری و وظیفه دلهره آور از ‘پیری را برای آسیب پذیر جوانان

سالت لیک سیتی — ناتالی کلارک بود لرزش در دادگاه هر چند او می شده است وجود دارد بسیاری از بار قبل از طی دوران کودکی خود را. اگر همه چیز خوب پیش رفت امروز — “اوه لطفا اجازه دهید آن را به خوبی” او زمزمه به خودش — این خواهد بود که زمان گذشته است.

این تیره-چوب و سفید-دیواره دادگاه تا به حال همیشه به نظر می رسید تقریبا خوشحال جایی که او احساس امن هر چند زندگی خود در داخل و خارج از نگهداری گاهی اوقات teetered به خطر است.

او عصبی شد اما سعی کردم به هنوز ایستاده و مستقیم در صورتی او و لباس سیاه به عنوان قاضی صحبت کرد. او همیشه می خواهم تا لباس پوشیدن برای, دادگاه, اما امروز او گرفته بودم مراقبت های ویژه. او عینک رژلب و مو قهوه ای نور فرا گرفت و به طرف در یک نوار طولانی به جای زیر سیاه hairband او عادت عینک. او 6 فوت قد تا مردان کفش کفش صاف شد.

او fiddled عصبی با تابیدن به عنوان قاضی کیمبرلی Hornak گفت: چگونه افتخار او از ناتالی را در رشد شخصی و چه مبارک او احساس برای کمک به راه اندازی خود را به مرحله بعدی زندگی خود را. سپس زن در لباس سیاه و سفید پا را از روی نیمکت و در آغوش گرفت ناتالی تنگ, آرزوی او را به خوبی.

فقط می خواهم که ناتالی از فاستر مراقبت از خروج کودک از سیستم رفاه بود که او گاهی اوقات پدر و مادر از رکورد او از جمله سال های.

با وجود boatloads از نیت خوب زندگی در نگهداری نمی کند و همیشه اضافه کردن به عنوان یکی ممکن است می خواهید. یک دوجین خانه ممکن است به اضافه کردن حتی یک خانه واقعی است. پانزده مراقبان برابر نیست یکی مراقبت از پدر و مادر است. و مالی ضرر داشتن یک عملکرد خانواده بزرگ است.

اما از امروز شروع ناتالی خواهد بود انتظار می رود برای بزرگسالان تصمیم گیری و خود او بالغ اشتباهات به پرداخت اجاره بها و صورت حساب ها و ایجاد یک آینده —با هیچ کس به او نشان می دهد راه است.

Outgrowing مراقبت فاستر

نزدیک به 600,000 کودکان و نوجوانان در سراسر کشور هستند و در مراقبت از خود دولت است. ناتالی بود و در میان حدود 23,000 پرورش کودکان در سراسر آمریکا هر سال که نمی دوباره با پدر و مادر و یا به تصویب رسید اما ماندن در نگهداری تا زمانی که تبدیل شدن آنها به بزرگسالان است. انتقال به تمام عیار استقلال است که اغلب خشن آنها به عنوان “سنی کردن” اگر کودک رفاه کارکنان و سیاستگذاران باید مدتها تلاش برای هموار کردن راه با درجات مختلفی از موفقیت است.

Natalie Clark is photographed in Liberty Park in Salt Lake City on Tuesday, Dec. 17, 2019. Clark fell in love with photography when she was 7 years old and received a camera from her father. Clark, 21, grew up living in and out of Utah’s foster care system, starting when was 3 years old until she “aged out” at age 18.
ناتالی کلارک است که عکس در پارک آزادی در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, دسامبر. 17, 2019. کلارک سقوط در عشق با عکاسی زمانی که او 7 سال و دریافت یک دوربین از پدر او. کلارک, 21, رشد, زندگی در داخل و خارج از یوتا تقویت سیستم مراقبت شروع که شد 3 سال تا زمانی که او “سن” در سن 18 سالگی.
لورا Seitz, Deseret News

شرایطی است که با پرورش و مراقبت از کاهش شانس زندگی آسان. در سراسر کشور کمتر از نیمی از پرورش جوانان فارغ التحصیل دبیرستان در مقایسه با 82 درصد از جوانان به طور کلی. بیش از نیمی از تمام دبیرستان grads رفتن به کالج و 30% کسب مدرک اما کمتر از 3 درصد از پرورش جوانان ثبت نام در کالج و کمتر از 1% فارغ التحصیل.

و نه این است که آموزش و پرورش تنها کوه پرورش جوانان باید صعود. بسیاری از unaddressed مسائل مربوط به سلامت روان از تروما که طرح میتوانست زندگی خود را. اعتماد و مشکلات رفتاری شایع است. اگر چالش نیست خطاب به کسانی که پیری از نگهداری فرزند به مراتب بیشتر احتمال دارد برای رفتن به زندان نسبت به خطر سوء استفاده از مواد مخدر یا الکل و یا تبدیل شدن به بی خانمان و یا باردار در حالی که جوان بسیار بیشتر از اکثر همسالان. آنها کمتر به احتمال زیاد برای پیدا کردن و نگه داشتن هر دو شغل و روابط سالم است.

که تنها تا حدودی ناتالی داستان در حال حاضر در 21. زمانی که یک خبرنگار می پرسد کارکنان در یوتا بخش کودک و خانواده خدمات برای کمک به پیدا کردن کسی که گذار به بزرگسالی آنها نقطه با افتخار به او. او یک مراقبت فاستر داستان موفقیت یک سخنگوی میگه. ناتالی در حال حاضر دارای مدرک کاردانی در رشته مددکاری اجتماعی از نمک دریاچه کالج است و در دوره به کسب مدرک لیسانس خود را از دانشگاه یوتا در تابستان 2021.

ناتالی قابل توجه است در بسیاری از ابعاد. او زل زل نگاه کردن مستقیم به چشم او هازل, اما آنها نگاه سبز روشن زمانی که او گریه می کند — چیزی که او می کند اغلب زمانی که او به تنهایی است. هنگامی که شما را وادار به می دانم که او را هدفمند گشاد گشاد راه رفتن به نظر می رسد مانند آن را ممکن است حداقل به همان اندازه پهلوانان به عنوان جهت.

مردم به او بگویید که او را رانده در نظر گرفته شده به عنوان یک تعریف. “خب آره” او موافق wryly. “من برای رفتن در حال اجرا چون من لازم نیست که هر چیزی را به سقوط. من باید به این آتش و رانندگی است.” برای بودن “مادر” او می گوید: “بدون شوخی. من تا به حال به رشد بیش از حد سریع است.”

مامان و پاپا دولت

ناتالی برای اولین بار وارد فاستر مراقبت در سن 3 بعد از یوتا در بر داشت مادر او بود و غفلت او را به دلیل اعتیاد به مواد مخدر. در اوایل او تقریبا به تصویب رسید اما پدر مداخله کرد. او تنها یاد او وجود داشته است و هنگامی که از او پرسیده شد که به او حقوق والدین. او گفت: او می خواست به منظور بالا بردن.

او بعد از حذف از خود مراقبت بیش از حد. سپس او بیش از حد قدیمی به درخواست تجدید نظر به می شود پذیرندگان که می خواستم یک کودک خردسال. او مسئول پرونده با صراحت به او گفت “شما احتمالا نمی خواهد به تصویب رسید.” ثابت کرد که درست است.

اکثر کودکان وارد فاستر مراقبت زیرا آنها بوده است مورد آزار قرار گرفته و یا نادیده گرفته شده است. دولت فرض نقش پدر و مادر معمولا به طور موقت با یک وعده به ایمن نگه داشتن کودکان در حالی که آن را در تلاش برای ترمیم آنچه را شکسته در خانه. اغلب کشورهای نگه داشتن آن وعده. از 2,176 کودکان و جوانانی را که در سمت چپ فاستر مراقبت در ایالت یوتا در سال 2019 به عنوان مثال 42% خانه بازگشت در حالی که 26 درصد در بر داشت خانه با آشنا بستگان که آنها را به تصویب یا فرض حضانت یا سرپرستی. بسیار کوچک و به اشتراک گذاری سن و یا emancipate: 6% یا 130 جوانان در ایالت یوتا در سال گذشته است.

زندگی در پرورش و مراقبت می تواند فوق العاده ناپایدار است. کودکان اغلب در اطراف نقل مکان کرد. یک نظرسنجی از شرکت کنندگان در اولین استار آکادمی در دانشگاه یوتا که کمک می کند تا پرورش کودکان و نوجوانان توسعه دانشگاه موظف طرز فکر برخی از شده بود در 15 تا 20 فاستر خانه های متوسط نه های مختلف سرمایه گذاری می گوید: الکسا هادسون مدیر برنامه.

Caseworkers سوئیچ بیش از حد. یوتا فاستر مراقبت آمار نشان می دهد 32 درصد سالانه مسئول پرونده گردش مالی. وقتی کودکان وارد فاستر مراقبت از آنها ممکن است نه تنها حرکت, خانه, اما کسی که قرار است برای مدیریت مراقبت از خود ممکن است تغییر بیش از حد. “بسیاری است که می گوید:” هادسون که اشاره می کند که caseworkers هستند underpaid برای آنچه انجام می دهند — یوتا دستمزد به طور متوسط $بود 17.88 بلند یک ساعت در 2019 — و سرمایه گذاری تغییر برای بسیاری از دلایل. گاهی اوقات قاضی نظارت مورد حتی تغییرات. که اتفاق افتاده است به ناتالی که اصلی قاضی بازنشسته شد.

Natalie Clark walks on the University of Utah campus in Salt Lake City on Tuesday, Dec. 3, 2019.
ناتالی کلارک پیاده روی در دانشگاه از دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, دسامبر. 3, 2019.
لورا Seitz, Deseret News

ناتالی مطمئن نیست که چگونه بسیاری از خانه ها پرورش او قرار داده شده در قبل از او زندگی می کردند با پدرش شروع در مهد کودک, اما پس از بازگشت به مراقبت در کلاس نهم, او در یک خانه گروهی, چند, خانواده ها و درمان سوء مصرف مواد برنامه چرا که او گرفتار شد تلاش ماری جوانا با دوستان.

در اینجا برخی از دلایل او منتقل شد: پدر و مادر رضاعی کودک بود تجربه بحران یک پدر و مادر رضاعی بازنشسته شدن او به طور خلاصه در خانه با مادر و هنگامی که او آمد به مراقبت از یک کودک تا به حال نقطه و در یک مورد او پدر و مادر رضاعی تقسیم کردن. این سیستم همچنین چرخ چون فرزندخوانده تعداد خانواده فاستر برای مراقبت از آنها.

گاهی اوقات کودکان و بزرگسالان به سادگی نمی مش. که او را به یاد شعر او در ادامه Facebook. تفسیر خود را می رود چیزی شبیه به این: “سلام. من ناتالی هستم. شما آن را دوست ندارم زمانی که من انجام دهید ؟ من متوقف شود. من می توانید تغییر دهید. لطفا به من ارسال میشه …

“سلام. من ناتالی هستم.”

مطالعات نشان می دهد از بین بردن بچه ها را از خانواده خود و حتی یکی که بشدت مشکل است آسیب زا بیشتر از اجازه دادن به بچه های اقامت و ارائه خدمات است. هادسون فکر می کند راه حل برای بهبود مراقبت فاستر است که واقعا در مورد بهبود پاسخ به فقر و سوء مصرف مواد و فشارهای آن محل در خانواده است.

که یکی از دلایل فدرال خانواده اولین قانون بودجه خدمات مانند درمان سوء مصرف مواد و در خانه مشاوره برای تقویت خانواده در بحران بنابراین کودکان می توانند با خیال راحت باقی می ماند خانه به جای ورود به فاستر مراقبت.

هر بار که یک کودک منتقل شده است او دست می دهد و زمین می گوید کریستال بدرد خوردن عمل بهبود مدیر برای یوتا بخش کودک و خانواده و خدمات. این بخش به خوبی می داند که چالش های خاص خود را, بنابراین کارکنان سعی کنید سخت به تصمیم گیری عاقلانه را به عنوان یک کودک می آید به مراقبت گاهی اوقات اجتناب از یک پرورشگاه با پیدا کردن یک جای مناسب با اقوام دیگر. کودکانی که با خانواده تمایل به نتایج بهتر Breckenridge می گوید و خانواده ها اغلب نشان می دهد که نسبی می تواند ارائه بهترین مراقبت.

حتی کارشناسان که در رفاه کودک می گویند دولت نیست طراحی شده برای پدر و مادر و توجه داشته باشید که سیستم را به چالش. فقط به عنوان برخی از خانواده ها استثنایی هستند, برخی, متوسط, چند, وحشتناک, همان را می توان گفت از مددکاران اجتماعی و پدر و مادر رضاعی. سیستم مملو از درگیری های بالقوه و درجه از پیروزی و شکست است.

اکثر پرورش بچه ها را نمی دهد تا پدر و مادر خود را به راحتی یا نه. بدون توجه به آنچه آنها را به این نقطه آنها خواهد بود و نه خانه. گاهی اوقات که نه تنها امن است.

ناتالی را مادر بزرگ پدری او را بزرگترین متحد و ناتالی ستایش که به جمع آوری خود را زمانی که او زندگی می کردند با پدرش. مادر بزرگ او شد در سالمندان حتی پس از آن و ناتالی بود و تعداد انگشت شماری. او ماند با او به طور خلاصه پس از او برداشته شد و از پدرش مراقبت, اما زمانی که نوجوان ناتالی گرفتار شد تلاش ماری جوانا, کودک رفاه کارشناسان کشیده و او را به مراقبت فاستر. هر چند نوه و مادر بزرگ باقی ماند و دید تا دومی 2018 مرگ, تلاش برای بازگشت او با خانواده همیشه شکست خورده است.

اقوام دیگر را تنها عاشق ناتالی از راه دور او می گوید. یک پسر زندگی می کند که از دولت گاهی اوقات او را فراهم می کند با لباس و چک در به ببینید که چگونه او را انجام می دهند. اما سازگار ترین تعامل او با دیگر اعضای خانواده گسترده شده است 50 $چک کنید که می رسد در نهایت ادب هر تولد از یک پدر بزرگ او را واقعا نمی دانم.

Natalie Clark is photographed in Liberty Park in Salt Lake City on Tuesday, Dec. 17, 2019. Clark, 21, grew up living in and out of Utah’s foster care system starting when was 3 years old until she “aged out” at age 18.
ناتالی کلارک است که عکس در پارک آزادی در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, دسامبر. 17, 2019. کلارک, 21, رشد, زندگی در داخل و خارج از یوتا تقویت سیستم مراقبت شروع که شد 3 سال تا زمانی که او “سن” در سن 18 سالگی.
لورا Seitz, Deseret News

او سپاسگزار برای همه آن کسانی هستند که روابط نزدیک بسیاری را برای اعطا.

آنها نمی او کسی او را در آغوش بگیرید در حالی که او گریه پس از فروپاشی بد. یا کسی که مایل به ثبت شرکت و اجاره یک فقدان است که باعث ایجاد مشکلات برای بسیاری از سابق پرورش جوانانی را که ممکن است انتخاب کنید که با آنها زندگی می کنند بر اساس شرایط مالی و نومیدی و شب امتحان با هم برای دیدار با اجاره آنها در غیر این صورت نمی توانیم. برخی با چند انسانی یا منابع مالی تبدیل شدن به بی خانمان.

که در آن لاستیک در دیدار جاده

زمانی که او 19, دو سال پیش در یک رویداد ساخته ناتالی احساس می کنم به خصوص به تنهایی.

او نگران بوده که ماشین او که قرار بود به ترک خود را از دست دادند. در جاده های مرطوب و آب squished تا از طریق floorboards و هوندا بوی کمرنگ کپک زده. بنابراین او متوقف شد توسط یک نمایندگی خودرو در راه خود را به شب کلاس برای دیدن چه نوع از معامله او می خواهم معاملات آن در روز بیشتر قابل اعتماد ،

او سمت چپ نمایندگی با $520 ماهانه پرداخت خودرو بود و به زودی شوکه به یاد بگیرند که او را بیمه خواهد بود تقریبا که خیلی بیشتر برای, در کونی,-ماشین جدید. آن را سهم بزرگی از درآمد خود را; او کار پاره وقت شغل در حالی که رفتن به مدرسه تمام وقت و سر و صدا عکاسی آزاد شغل پر درآمد شکاف زمانی که اجاره به علت بود.

که به ندرت-توجه به جنبه ای از هزینه های یک سال در نگهداری فرزند. در حالی که بسیاری از بزرگسالان جوان درخواست والدین, مشاوره در هنگام خرید های بزرگ و یا تصمیم گیری و تکیه بر پدر و مادر خود نمره های اعتباری به صرفه جویی در پول ناتالی می گوید ترین منبع قابل اعتماد از عقل برای زندگی سوال دشوار گوگل است.

که بد تصور خودرو خرید یک مثال از آسیب پذیر بودن. هیچ کس به او گفت: هزینه بیمه بستگی به ماشین و سال ساخت و مدل و این که آیا او می تواند اضافه شده به شخص دیگری سیاست. پدر و مادر اغلب اضافه کردن یک کودک به سیاست خود را به آن را مقرون به صرفه است. ناتالی به حال هیچ کس به انجام این کار است. او به نام در اطراف هنگامی که او متوجه شد ماشین پرداخت بیمه و هزینه بیشتر از آنچه او بود و درآمد در یک مرکز تماس. او نمی دانست که او ممکن است مختصری از پنجره به تغییر ذهن خود و از مقابله و هیچ کس به او گفت.

“اگر دختر من می خواستم برای خرید یک ماشین و من با او و کمک او را با من تجربه و دانش است. بسیاری از اوقات این افراد جوان نیست و باید این حمایت مردم” Vail می گوید.

مطمئنا کسی که می تواند به شما اضافه کردن به سیاست های خود یک عامل بیمه گفت: Natalie. “زمانی که من گفت: من در پرورش و مراقبت از او واقعی آرام” او به یاد می آورد.

در تولد 21 بیمه کاهش یافته است 100 دلار در ماه. هزینه است که هنوز هم بالا است اما به ناتالی که احساس می کند مانند کریسمس.

آماده برای پرواز

هر چند کودکان ممکن است رویای خروج نگهداری می شود خود به خود بزرگسالی است که اغلب سخت تر از آنها انتظار می رود.

عطف 18 است جادویی برای پرورش بچه ها Vail می گوید. یک قاضی تصمیم می گیرد که فاستر مراقبت می رسد این تصمیم بر اساس یک فرد جوان نیاز دارد. بیشترین سن را در 18 یا 19 اما فاستر مراقبت می تواند همچنان به سن 21 برای کسانی که نیاز به وقت اضافی و پشتیبانی.

وجود دارد برخی از پس از مراقبت و پشتیبانی هم تا سن 23, Vail می گوید. اگر سابق پرورش جوانان می خواهد به گرفتن مهارت های یک کلاس و یا یک اورژانس مالی پرورش کارکنان اغلب می تواند کمک کند.

کسانی که پیری را اغلب در طول سفر که-چه-چگونه سوالات. که سال خیلی دیر به آماده شدن برای رشد به عنوان مستقل بزرگسالان است. بنابراین کودک رفاه کارگران شروع به کاشت دانه های بسیار زودتر در حدود سن 14. “در هفتم و هشتم, کلاس بچه ها یک پا در جهان است در حالی که در باور آنها می تواند یک راک استار بشم. در آن سن و سال می توان آنها را متقاعد امکانات خود که آنها می تواند تبدیل به. آنها می توانند به دست آوردن مهارت ها و اهداف مجموعه می گوید:” Vail.

Natalie Clark directs teenagers in the Transition to Adult Living program before heading downtown to feed homeless people sandwiches and hot chocolate in Salt Lake City on Tuesday, Nov. 12, 2019. Transition to Adult Living provides youths assistance in transitioning from foster care to adult living.
ناتالی کلارک هدایت نوجوانان در گذار به بزرگسالی زندگی برنامه قبل از رفتن به مرکز شهر برای تغذیه افراد بی خانمان ساندویچ و شکلات داغ در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, نوامبر. 12, 2019. انتقال به بزرگسالی زندگی جوانان را فراهم می کند کمک در انتقال از نگهداری فرزند را به زندگی است.
لورا Seitz, Deseret News

مهارت های زندگی کلاس شروع اطراف مدرسه که پرورش جوانان واجد شرایط برای گذار به بزرگسالی زندگی برنامه خدمات هدایت انتقال caseworkers. در یک سری از کلاس های اسرائیلی یادگیری مهارت های مدیریت پول برنامه درسی به طور فزاینده ای پیچیده به عنوان بزرگسالی نزدیک. در 14 یکی می آموزد به بودجه کمک هزینه; در 18 چگونه به صرفه جویی برای یک آپارتمان.

برخی از کلاس ها در خانه دیگران مبتنی بر جامعه. که کمک می کند تا اتصال در حال ظهور بزرگسالان به جوامع که در آن زندگی می کنند و به مردم خارج از رفاه کودک سیستم Vail می گوید.

ناتالی کمک می کند تا اجرای برخی از انتقال کلاس ها و فعالیت های پرداخت شده توسط سازمان های غیر انتفاعی Reach360 به کار برای بخش کودک و خانواده, خدمات, چون از او مراقبت فاستر تجربه و موفقیت در کالج پس از آن.

Classwork تنها تا کنون می رود. همچنین بسیار مهم است که ساختمان یک جوانان این روابط است. “در میان ما بزرگترین چالش این است که اطمینان آنها به اندازه کافی حمایت و مردم است که می تواند به آنها کمک کند. یکی از چیزهایی که ما واقعا سعی کنید برای انجام در حالی که آنها در پرورش و مراقبت از آنها را تشویق به خود را دعوت خانواده و دوستان — هر کسی آنها را به عنوان یک پشتیبانی — به عنوان بخشی از تیم خود” Vail می گوید.

اگر جوانان نمی تواند زندگی می کنند با هر نسبت و تلاش ساخته شده است برای حفظ خانواده و اوراق قرضه است که ممکن است کشش خوبی گذشته فاستر مراقبت.

ناتالی می گوید: او تا به حال “شگفت انگیز” caseworkers, از جمله یکی در خاص که مبارزه برای او و اعتقاد او را قانع ناتالی او اهمیت ندارد.

او تا به حال یک ویژه پرورش دادن بیش از حد با زنی به نام میشل Ostmark و همسر مرحومش, آدم, که, کشته در تصادف سه سال پیش.

“او اولین پرورش مامان من به عنوان یک نوجوان” ناتالی می گوید: “و من احساس می کنم هنوز هم وجود دارد هیچ چیز او را باور نمی کند در من است.” آن بود در ابتدا. ناتالی استفاده شد برای اینکه کودک از مادر بزرگ او doted در Ostmarks بود بیولوژیکی و به تصویب رسید بچه ها همراه با فرزندخوانده. میشل Ostmark ارائه ناتالی را برای اولین بار طعم “مسئول عشق مادرانه با مرزهای.” او نیاز به آنها را.

که قصیده کوتاه قطع شد. ناتالی و مادر او عاشق یکدیگر. مانند دولت ناتالی ریشه برای مادر خود را به تمیز کنید و آن نگاه امیدوار. بنابراین ناتالی سمت چپ Ostmarks به با او زندگی می کنند مادر تا زمانی که او عود. زمانی که ناتالی بازگشت به پرورش و مراقبت از میشل Ostmark در حال حاضر او حد پرورش کودکان است.

هنوز هم او یکی از دو فاستر مامان با آنها ناتالی باقی می ماند ، Ostmark که با این نسخهها کار در خانواده فاستر نگهداری برای غیر انتفاعی یوتا مراقبت فاستر می گوید: با افتخار او را حفظ می کند برخی از اتصال به تمام 200 جوانان که قرار داده شده در مراقبت از او.

ارزش آموزش و پرورش

با چالش های بسیاری روبرو پرورش جوانان بسیاری از کارشناسان بر این باورند که آنها نیاز به مدرک دانشگاهی به سطح زمین و اطمینان از رفاه بیشتر. که یکی از دلایل بسیار تلاش ساخته شده است برای کمک به پرورش کودکان و نوجوانان خود را در محوطه دانشگاه.

اولین ستاره آکادمی هادسون فکر می کند که جوانان در نگهداری سهم مسائل مربوط به نسل اول دانشجویان باید علاوه بر چالش های دیگر است. آنها نمی دانند که چگونه به حرکت از ورودی کالج, روند, مانند پر کردن فرم های فدرال برای دریافت کمک های مالی. آنها نمی دانند که چگونه یک کلاس برنامه کار می کند و نیاز به کمک برای ثبت نام.

برخی از جوانان مانند ناتالی را توسعه داده اند یک حس قوی از اعتماد بنفس از سال در پرورش و مراقبت هادسون می گوید. دیگران توسعه “تقریبا مخالف” یک حس است که هیچ چیز را در کنترل خود و آنها نمی توانند تصمیم گیری پس چرا امتحان کنید. کسانی که تمایل به رها کردن.

هادسون برنامه درگیر پرورش جوانان در سراسر ایالت یوتا در فعالیت های طراحی شده برای کالج در دسترس در سراسر شروع کلاس هشتم. جوانان در, اولین ستاره, دیدار یک شنبه یک ماه و صرف چهار هفته در محوطه دانشگاه در تابستان. در حالی که نیمی شروع احساس ناتوان و نالایق توسط دبیرستان تا پایان تقریبا همه از آنها می تواند خود را در کالج می گوید هادسون.

“که بخش بزرگی از نقش ما. ‘شما می توانید آن را انجام دهید. شما احمق نیست. هر کس می یابد این عمل به چالش کشیدن نه فقط شما'” هادسون می گوید. اولین ستاره را فراهم می کند سازگار فیلم آموزشی — گاهی اوقات سازگار ترین چیزی که در یک پرورش کودک زندگی به آنها انتقال خانه و مدرسه و caseworkers او می افزاید.

برنامه های دیگر کمک کند. برای مثال تاثیر دانشمندان فراهم می کند پشتیبانی برای پرورش کودکان و نوجوانان در دانشگاه به خصوص در هفته ها و ماه.

دانش آموزان از فاستر مراقبت ممکن است قادر به دریافت بورسیه و کمک هزینه های مسکن از طریق برنامه های ترکیب بودجه های دولتی و خصوصی. اما وجود دارد نه به اندازه کافی پول برای کمک به همه آنها را.

نیاز جدی است. از نظر آماری در ایالت یوتا در سال 2018 برای هر 236 کالج سن جوانی در پرورش و مراقبت و چهار خواهد حضور در دانشگاه و یک نفر فارغ التحصیل نسبت به 99 که فارغ التحصیل در جمعیت عمومی هادسون می گوید. که قابل توجه کسری بودجه.

آنچه که زندگی را آسان تر به عنوان بچه ها و بزرگ تر شدن فاستر مراقبت ؟

آنها واجد شرایط برای اعطای پل و آموزش و پرورش, آموزش کوپن و می توانید برای درخواست بورسیه مانند یوتا Olene واکر بورس اگر آنها به خوبی انجام داده ایم در مدرسه بالا است. کسانی که نمی دیدار با تمام هزینه ها.

سابق پرورش که دانشگاه موظف ممکن است قادر به دریافت کوپن مسکن اما اغلب آنها مشکل پیدا کردن صاحبخانه خواهد شد که آنها را قبول. کسانی که حضور در دانشگاه تمام وقت نمی واجد شرایط برای مسکن کوپن پوشش به طوری که آنها ممکن است تقلا به پرداخت اجاره.

کمک های مالی نیست و تنها نیاز است. همه پرورش جوانان نیاز به قهرمانان.

“زمانی که من در صحبت کردن با کودکان و نوجوانان است که در درجه اول چیزی که آنها به من بگویید که نام یک فرد که خود را تشویق کن — کسی که پشتیبانی آنها را” Vail می گوید. هر کسی می تواند این نقش را ایفا کنند اما بیش از حد چند انجام دهد. آنها مورد نیاز را قبل از جوانان شروع انتقال.

موانع متولد از عزت نفس پایین هستند سخت ترین برای غلبه بر هادسون می گوید.

ناتالی در forges

ورود به یک رستوران با ناتالی مانند در حال اجرا دستکش بلند. مردم متوجه او است چرا که او خیلی بلند اما او خواستار توجه به خودش و با توجه به آنها. “شما نگاه کنید خیلی خوشحال این من را خوشحال می کند” او می گوید یک مرد نگه داشتن دست یک کودک است. او دست از تعارف به راحتی او به سختی می داند که او آن را ندارد.

پرسید که چرا او می گوید: “شما نمی دانید که چه کسی رفتن را از طریق. شاید چیزی که ساده می تواند تفاوت را.”

مردم روشن هنگامی که او صحبت می کند به آنها.

در حالی که ناتالی را در مسیر بزرگسالی شامل پیروزی های قابل توجهی وجود دارد شده ام دچار سردرگمی بسیار بیش از حد.

به عنوان یک فرد بالغ جوان, ناتالی انتخاب هم اتاقی و روابط مبتنی بر ترس از تنها بودن در کمبود منابع و کتک اعتماد به نفس است. او را در اتاق خواب با دوستان و غریبه ها. آن را احساس می کند مانند او را همیشه در تکاپوی پیدا کردن راه خود را.

خواسته که در آن او زندگی می کردند در سال 2019 او ذهنی flips یک تقویم است. آن را تقریبا به عنوان پیچیده به عنوان بازسازی فاستر او و خانه او می گوید. او زندگی می کردند با یک دوست به طور خلاصه اما آن را بد به پایان رسید. او نیمکت surfed برای چند هفته. او زندگی می کردند برای چند ماه با او دوست پسر, پدر و مادر, اما نقل مکان کرد زمانی که آنها را شکست. او زندگی می کردند با یکی دیگر از دوستان تا دوستان نقل مکان کرد و در بازگشت به خانه با پدر و مادر خود را. ناتالی نمی تواند استطاعت برای اقامت هر چند شخص دیگری نقل مکان کرد. سپس او و دوست پسر او آشتی و او در نقل مکان کرد به عقب در با پدر و مادر خود را تا زمانی که آنها شکست دوباره. او پرداخت اجاره در هر مورد.

در ناپایدار زندگی البته او می گوید: او نشده تسلط روابط پایدار یا ترتیبات زندگی. در حال حاضر او را اجاره یک اتاق در یک خانه.

او تغییر, آدرس, اما یک چیز هرگز تغییر: او اغلب پنهان در اتاق خود و همیشه حمل شامپو با او به حمام. او راحت نیست ردی از فضا در یک جامعه قفسه چرا که او نمی خواهند به زحمت هر کسی و زندگی خود را تنظیم — یک آسیب پذیری از فاستر مراقبت از زمانی که او می دانست او می تواند دور فرستاده اگر او ناراحت کردن کسی.

پایدار مزیت به پرورش و مراقبت از توانایی انطباق با او می گوید. “وجود دارد و نه نژاد و ملیت و یا مذهب من نمی تواند همراه با. من تا به حال به. من انجام داده ام تمام تطبیق و این بهترین قسمت در مورد من.”

در یک رستوران با یک خبرنگار دستورات او یک وعده غذایی بزرگ و در پایان می پرسد برای یک سگ کوچولو کیسه. باقی مانده پول در بانک دچار سوء تغذیه. اما او نشانی ‘ تی می خواهید را بدون دادن بنابراین او می دهد تا او دانشجوی دانشگاه تخفیف برای اصلاح هزینه کمی.

Natalie Clark laughs while passing out hot chocolate and sandwiches to people on the street near the Road Home shelter in Salt Lake City on Tuesday, Nov. 12, 2019. Clark and a group of foster children from the DCFS Transition to Adult Living Program were feeding the homeless that night. Transition to Adult Living provides youths assistance in transitioning from foster care to adult living.
ناتالی کلارک می خندد در حالی که عبور کردن شکلات داغ و ساندویچ به مردم در خیابان در نزدیکی جاده اصلی پناهگاه در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, نوامبر. 12, 2019. کلارک و پرورش کودکان از DCFS انتقال به بزرگسالی زندگی برنامه تغذیه بی خانمان که شب. انتقال به بزرگسالی زندگی جوانان را فراهم می کند کمک در انتقال از نگهداری فرزند را به زندگی است.
لورا Seitz, Deseret News

ناتالی قصد دارد. او کار را برای بخش کودک و خانواده خدمات است که کمک به صندوق آموزش و پرورش با الهام از هر دو مورد کارگران که به او کمک کرد و همچنین کسانی که خود را شکست خورده.

او به طرز وحشیانه صادقانه در مورد هر دو موفقیت و شکست. بسیار شبیه به خوشخو تفسیر چگونه او کردم nicks و فرورفتگی در ماشین او تجزیه و تحلیل تصمیم گیری او خوب و بد است. برخی از لوازم آرایشی و بهداشتی: بزرگ لاله گوش, سنج, او سال پیش آغاز شده و ممکن است جراحی کاهش می یابد و اگر آن را نمی هزینه 1000 $در گوش که او ندارد. یا بزرگ گردشگری تاتو او اجازه دهید یک دوست قرار داده بر او گوساله زمانی که او 13. “حاضر به نزول” آن را اعلام بعدی به یک کوچکتر از لنگر. این مشاوره بسیار عالی با وجود عدم هنری.

دیگر فرورفتگی در حال عمیق تر.

هیچ کلاس مسئول پرونده فاستر پدر و مادر و یا pal آموخته است او را به راحت به تنهایی. زمان بیش از حد به خودش منجر به اشک.

زمانی که او گریه گذشته است ؟ او را پرسید. “امروز صبح.”

چرا ؟

او گریه می کند چرا که او ترس از شکست و تبدیل شدن به آمار دیگر و یا به تنهایی. او ترس از اشتباه در مدرسه و داشتن چیزی برای نشان دادن برای او تلاش. او گریه می کند وقتی که او را نا امید و یا ضعف که اتفاق می افتد بسیاری به عنوان او تلاش می کند برای به دست آوردن نمرات که حفظ او بورس تحصیلی. او GPA بزرگ, اما آن را احساس می کند مانند یک بد کلاس می تواند نابود کردن رویاهای خود را. او همیشه نگران ساخت به پایان می رسد دیدار و در مورد اشتباهات او ساخته شده و آنهایی که می آیند.

او شگفتی چه نوع خانواده او را دارند. سپس او شگفتی اگر او را یک خانواده در همه.

او مشتاق به تعلق و دوست داشته شود.

Foster youths
پرورش جوانان
اولین استار آکادمی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر