آنلاین بازار کشاورزان شکوفه ها در شهر سالت لیک در میان ویروس

سالت لیک سیتی — خریداران در شلوغ, Salt Lake City, بازار کشاورزان فهرست ارائه شده در هر هفته مانند سبزی های تازه ruby-گوشت پرتقال و برشته قرص خمیر ترش.

سپس آنها کلیک کنید اضافه کردن به سبد خرید.

به عنوان coronavirus است متوقف سنتی کشاورزان بازار یک بازار آنلاین با یک درایو از طریق وانت در یوتا, شهرستان پایتخت است غذا به مشتریان بیشتر و بیشتر.

کشاورز Jared Hankins باز دست کاشته وطنی فروشگاه مزرعه به عنوان یک راه برای پر کردن شکاف بین زمستان و تابستان بازار.

در حال حاضر در فصل سوم آن را ثابت کرده است به طور طبیعی مناسب برای محدودیت های اجتماعی فاصله. سفارشات بالندگی به یک هفتگی به نزدیک به 300 و او به استخدام یک تعداد انگشت شماری از کارکنان برای حفظ سرعت.

در این سال “من می دانستم که یک هفته زمانی که این چیزی که راه اندازی شد و من دیدم پشتیبانی از مقدار مقدار سفارشات که من تا به حال صرف دو سال در آموزش و آن را در حال حاضر زمان برای این رشد” Hankins گفت.

“در حال حاضر زمان که در آن مردم در حال تجربه مواد غذایی-خرید چگونه من احساس می کنم آن را باید. من فقط فکر می کنم وجود دارد به نوبه خود در عموم ذهن در حال حاضر با توجه به COVID.”

در علاوه بر این به ارائه از Hankins’ West Jordan, مزرعه دیگر فروشندگان را باز مجازی اصطبل خود را در فروشگاه ارائه محصولات مانند انواع ترشی و مربا و محلی گوشت.

Hankins برداشت در روزهای جمعه و شنبه. سپس او و کارکنان خود را بسته به سفارشات آنلاین برای وانت در خانه قند محله در روزهای یکشنبه که در آن خریداران می رسند با سفارش خود را به شماره های نمایش داده شده در داش.

فروشندگان در حال توری در مورد همان هفتگی فروش آنها به طور معمول خواهد در یک سنتی بازار کشاورزان Hankins گفت و اکثریت قریب به اتفاق مشتریان در حال بازگشت هفته پس از هفته. سفارشات شروع به رشد خود در هفته بعد از ویروس احتیاطی و مارس زلزله, برش های کوتاه زمستان مزرعه در بازار تاریخی ریو گراند انبار.

Greg Davis picks up fresh produce he ordered online in Salt Lake City on Sunday, May 24, 2020. Hand Sown Homegrown Farm workers prepared the orders the day before. When customers arrived to pick up the orders, they were left in boxes by customers’ cars to follow social distancing guidelines due to COVID-19.
Greg Davis میدارد تا محصولات تازه او دستور داد آنلاین در سالت لیک سیتی در روز یکشنبه 24 مه سال 2020 است. دست کاشته وطنی کارگران مزرعه آماده سفارشات روز قبل از. هنگامی که مشتریان با وارد را انتخاب کنید تا سفارشات آنها در سمت چپ جعبه توسط مشتریان خودرو را به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل با توجه به COVID-19.
پیچک Ceballo, Deseret News

مغازه اش نیست منحصر به فرد است. در مقیاس کوچک تولید کنندگان در سراسر کشور گزارش داده اند که مشابه افزایش به عنوان مواد غذایی فروشگاه لوازم زد پایین و خریداران به دنبال جلوگیری از شلوغ راهرو Hankins گفت.

در زمانی که اکثر لرزش لغو شده است بسیاری از مشتریان جدید در حال گرفتن یک ضربه از تهیه غذا با مواد اولیه محلی است. چندین ارسال یادداشت های خود را در مورد تعهد جدید برای, خوب, تازه, غذا, Hankins گفت.

او همچنان خوشبین است که Utahns را حفظ خواهد کرد تبدیل به محلی تولید کنندگان برای تازه برداشت کرایه.

“در حال حاضر آنها تا به حال تجربه اتصال با مواد غذایی با کیفیت و آنها نمی خواهد به نوبه خود,” او گفت:.

طرفداران از مرکز شهر محبوب مرکز شهر Salt Lake City, بازار کشاورزان نیز متوجه تغییرات قابل توجهی در این سال است.

زمانی که بازار باز می شود ژوئن 13, خریداران خواهد خواست صبر کنید 6 فوت از هم جدا و فروشندگان فاصله حداقل 10 فوت از یکدیگر را به پوشیدن ماسک و دستکش و فروش فقط مواد غذایی مانند تولید تخم مرغ و عسل و گوشت. وجود خواهد داشت هیچ غذایی-بخش کامیون و هیچ هنر یا صنایع.

بر خلاف تابستان گذشته بازار نباید به عنوان یک رویداد اجتماعی در سال جاری گفت: آلیسون Einerson مدیر اجرایی شهری غذایی اتصالات یوتا.

“این واقعا یک تغییر فوق العاده ای و این نوع از غم اما ما فقط می خواهید برای اطمینان از این فروشندگان باید فرصتی برای فروش محصولات و نگه داشتن کسب و کار خود را عامل و انجام آن در یک واقعا امن راه” Einerson گفت. 0

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im