OnlyOneOf با هدف ایجاد زبان انگلیسی lyrics with fan مسابقه

Feb. 29 (UPI) — در زمانی که رقص چالش های نفوذ رسانه های اجتماعی-در حال حاضر اغلب به یک موسیقی جدید آزادی به عنوان یک طرح بازاریابی — the rookie K-pop OnlyOneOf انتخاب یک رویکرد متفاوت است.

به ترویج آخرین مجرد “دورا مار” این هفت عضو گروه راه اندازی یک مسابقه برای طرفداران و عمومی برای ایجاد انگلیسی متن ترانه برای آهنگ. برنده می شود سنگین 100.000 دلار جایزه و اعتبار به عنوان یک ترانه سرا به علاوه این گروه را بخوان برنده نسخه.

“ما شگفت زده شدند که بسیاری از مردم در زمان بهره در این مسابقه و در موسیقی ما,” گروه, رهبر, عشق, گفت آپی از طریق یک مترجم در یک تماس ویدیویی از سئول. “هستند بسیاری از ویدئوها در یوتیوب در حال حاضر خود را با متن ترانه و ما سپاسگزار و خوشحال برای دیدن روند.”

Rie گروه سرب خواننده افزود: “ما با هدف پیدا کردن بهترین فارسی متن ترانه برای آهنگ ما ‘دورا مار.’ در همان زمان ما امید به شانس بیشتری به ارتباط موسیقی با طرفداران ما از طریق این مسابقه است.”

گروه جوانترین عضو یا نه گفت: او را به تماشای هر مطلب تا کنون.

“من شده است به نظارت بر تمام آخرین مطالب در یوتیوب” نه گفت. “من فکر می کنم هر کس که [ساخته شده یک ویدیو] پر است از احساسات [توسط] راه است که آنها را بیان خود شعر.”

در خط خود را با کوچک و در عین حال فوق العاده پیچیده آلبومها به تاریخ “دورا مار” است سرما alt-R&B گوهر است که مذاکرات در مورد ناامنی که با عشق. مرجع هر دو نقاش اسپانیایی پیکاسو و او الهه شعر و موسیقی, دورا مار خود را تک آلبوم ناشناخته هنر پاپ 2.1 ویژگی های یک آهنگ به نام بعد از هر هنرمند با هر دو آهنگ را با الهام از عاشقانه خود را.

هنر و دیگر عناصر مرتبط با آن نقش کلیدی در این گروه مفهوم و موسیقی است. داشتن تنها عرضه در مارس سال گذشته OnlyOneOf — تشکیل KB, عشق شخص, Yoojung یونگ آسیاب و نه — این است که آخرین پروژه توسط تولید کننده و بصری مدیر Jaden Jeong, مشهورترین و شناخته شده برای خود را در جهت خلاق با پاش.

شبیه به گروه OnlyOneOf را “ساختاری جهان” شامل داستان سرایی پیچیده خود را با آهنگ ها و موزیک ویدئوها با دومی فوق العاده زیبا و خشنود.

خود سازه جهان است و بر اساس مفهوم نقطه خط سطح آنها گفت. نقطه نشان دهنده آنها و چگونه آنها را از کوچک و سرگرمی آژانس در K-pop world پاسخ دهید. با هر انتشار آنها اضافه کردن یکی دیگر از نقطه که در نهایت می شود یک خط که نماد خود را پیشرفت. به عنوان تکامل آنها به عنوان هنرمندان و اضافه کردن به خود را آلبومها آنها در نهایت ایجاد یک سطح که نشان دهنده حرفه ای خود را به عنوان OnlyOneOf.

“هدف ما برای ارائه موسیقی ما به تدریج نه مثل همه در یک بار” مشخصات گفت. “نقطه تبدیل به یک خط و یک خط می شود روی سطح. ما در حال تلاش برای نشان دادن این روند ما در حال گرفتن با ما حرفه ای موسیقی است.”

این septet نیز اغلب ترک تخم مرغ عید پاک در آهنگ های خود را که اشاره به برنامه های آینده نسخه های آینده یک فعالیت سرگرم کننده برای نگه داشتن طرفداران در رسانه های اجتماعی در تلاش برای کشف. در “پیکاسو” برای مثال این گروه اشاره هنرمند اسپانیایی سالوادور دالی به ظاهر به طور تصادفی.

“دالی در شعر می تواند یکی دیگر از اشاره یا نشانه دیگری است که طرفداران می تواند به جلو نگاه به در آلبوم بعدی خود را” عشق گفت.

اگر چه OnlyOneOf می کند قدرتمند choreographies خود را صدای آرام و صاف است. KB عشق و نه اغلب شریک شدن در فرایند تولید به عنوان سازندگان ضرب و شتم و بالا آستر و می گویند که موسیقی خود را بازتابی از سلیقه شخصی.

“از آنجا که ما فکر می کنم انجام موسیقی خوب است و مهم تر از انتخاب یک نوع خاص از نوع ما ترس از پایین رفتن از یک مسیر متفاوت در مقایسه با دیگر گروه” KB گفت. “ما در حال تلاش برای پیدا کردن آن نوع از موسیقی [آثار] برای ما و چه نوع از موسیقی ما در واقع می تواند لذت بردن است.”

“ما مزیت است که ما [باید] به عنوان یک K-pop است [را] محدود جاذبه جنسی در ما مفهوم” مشخصات اضافه شده است. “[همچنین] اعتماد به نفس است که ما در موسیقی ما یک مزیت بزرگ است که ما می توانیم نشان می دهد به مردم است.”

یکی از بزرگترین الهام بخش برای این گروه در حال حاضر یکی دیگر از هنرمند که همچنین منابع هنر مدرن در تصاویر کاتالان خواننده رسلیا.

“ما تا حد زیادی تحت تاثیر رسلیا موسیقی [به خصوص] ‘Malamente” که ما پوشش داده شده است. ما در واقع نوع غم انگیز است که مردم به رسمیت نمی شناسد که “Malamente’ و رسلیا موسیقی شد و الهام بخش برای ما اولین آهنگ, ‘درخت’ اما ما واقعا خوشحال به فاش کردن این راز کوچک است که ما طرفداران رسلیا” گفت: Yoojung که رقصنده اصلی گروه و در زمان سلطنت رقص پوشش.

OnlyOneOf باید اهداف بزرگ آنها امید به یک روز رسیدن از جمله رسم نمودار در بیلبورد و شاید حتی ظاهر می شود در این Ellen DeGeneres. آنها همچنین بسیار نزدیک به چیدن یک نام برای طرفداران خود است.

“ما چند گزینه برای رسمی fandom نام, اما آنها هنوز هم گزینه نیست یک ثابت. ما همچنین می خواهم به گزینه های از طرفداران. اما آن نبوده است تصمیم گرفت” میل گفت.

“به عنوان به زودی به عنوان ما قرار دادن تا آلبوم تبلیغات برای “دورا مار” ما شما آماده برای یک بعدی” عشق گفت. “ما واقعا نمی توانم بگویم جزئیات بیشتر در مورد این آلبوم اما در حال حاضر همه ما می توانیم بگویم این است که ما در حال آماده سازی و [ما امیدواریم که] مردم نگاه به جلو به [موسیقی ما].

“آن را به زودی منتشر خواهد شد. تمام آهنگ ها در آلبوم بعدی خواهد بود فوق العاده خوب و آن را به فیلم های پرفروش-نوع آلبوم است.”

به ترویج این مسابقه و برنده شدن نسخه OnlyOneOf نخواهد انتشار یک ویدیو موسیقی رسمی برای “دورا مار.” مسابقه برای زبان انگلیسی شعر به پایان می رسد مارس 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>