باز کردن بازارهای تحسین اصول تشکر. Cicilline و تشکر. Eshoo صورتحساب محدود کردن میکرو-هدف قرار دادن

واشنگتن – در زیر یک بیانیه از سالی هوبارد مدیر اجرای استراتژی در بازار آزاد موسسه با توجه به Rep. دیوید Cicilline را (RI-01) و تشکر. آنا Eshoo (CA-18) معرفی صورتحساب به حد میکرو-هدف:

لوایح پیشنهادی توسط هر دو تشکر. Cicilline و تشکر. Eshoo حیاتی هستند اولین گام برای حفظ یکپارچگی ما انتخابات و توقف دستکاری رای دهندگان آمریکایی. همانطور که من قبلا شهادت, Facebook و Google مقدار زیادی از پول اجاره خود را دستکاری ماشین آلات برای هر کسی که می پردازد. این سیستم عامل نظارت کاربران خود و سپس اجازه می دهد دروغ عوامل به هدف قرار دادن تبلیغات در کاربران بر اساس جامع و صمیمی اطلاعات پروفایل. عوامل خارجی به راحتی می تواند تداخل با انتخابات ما به دلیل Facebook و گوگل تبلیغات هدفمند مدل های کسب و کار. این قبر تهدید به دموکراسی ما اجتناب ناپذیر نیست بلکه نتیجه از کسب و کار انتخاب است که اولویت بندی سود بیش از انتخابات آزاد و عادلانه.

این است که چرا در نامه ما به خانه فرعی در ضد تراست در اوایل ماه آوریل ما خواهان ممنوعیت تمام هدفمند کردن تبلیغات و در حداقل ممنوعیت میکرو-هدف از تبلیغات است. تبلیغات هدفمند باید ممنوع در مجموع به منظور بازگرداندن انتخابات عادلانه مبارزه با دروغ و جلوگیری از انحصار درآمد تبلیغ که گرسنگی روزنامه نگاری. دیجیتال تبلیغات نشان داده می شود و بر اساس چارچوب آنچه یک فرد است که مشاهده آن را به عنوان یک بار بود به جای عمل خطرناک جاسوسی و سپس هدف قرار دادن افراد. ممنوعیت میکرو-هدف قرار دادن نباید محدود به تبلیغات سیاسی به عنوان عوامل خارجی نیز با استفاده از مسئله تبلیغات مبتنی بر تقسیم امریکا و تاثیر نتایج انتخابات. هر دو تشکر. Cicilline و تشکر. Eshoo لوایح مهم پیشرفت در مسیر درست و ما ستایش آنها را برای اقدام در این مسئله فوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de