مخالفان المپیا تپه توسعه لگد کردن همه پرسی تلاش

هریمن — مخالفت المپیا تپه های توسعه در زمان در زندگی جدید پنج شنبه شب.

صدها نفر از ساکنان بسته بندی سالن در کوه ریج دبیرستان در هریمن که در آن 16 مقامات شهرستان از گوشه جنوب غربی دره اعلام کرد تلاش های خود را به زور به یک همه پرسی در بحث توسعه که تصویب شد سه شنبه شب در یک 6-3 رای نمک دریاچه شورای شهرستان.

“این است برای رفتن به یک تلاش عظیم” گفت: Lorin پالمر سخنگوی یوتا مسئول رشد یک شهروند گروهی است که منجر به اتهام علیه المپیا تپه. “به همین دلیل ما اینجا هستیم تا درخواست برای حمایت خود را.”

“ما در برابر توسعه است. ما نه در برابر چگالی بالا توسعه است. … ما همچنین پشتیبانی از زمین با استفاده از تصمیم گیری ساخته شده در سطح محلی” پالمر گفت: به عنوان سالن و ورزشگاه در به سلامتی.

همه پرسی خواهد بود که آخرین فشار برای جلوگیری از توسعه آن مواجه شده است و واکنش های زیادی از دو سال گذشته. پس از برنامه اصلی بود را وتو کرد پس از آن-Salt Lake County شهردار بن McAdams در سال 2018 توسعه دهندگان ارائه یک برنامه تجدید نظر شده است که کوچک پیشنهاد بازگشت از 8,700 واحد در 933 هکتار به 6,300

اما تجدید نظر و متعدد شورای شهرستان رای انجام داده اند کمی به نوسان افکار عمومی و در شب چهارشنبه مخالفان زنده بود و هست. پیراهن قرمز با “#OHNO” چاپ شده در پشت در حروف bold آب گرفتگی گردید. پالمر و دیگر مقامات صحبت می کرد در برابر یک پس زمینه از ده ها تن از بادکنک قرمز. داوطلبان تنظیم جداول به جمع آوری امضا و جمع آوری کمک های مالی برای رفراندوم.

شروع چهارشنبه هریمن مقامات و یوتا مسئول رشد هفت روز به ارائه یک برنامه کاربردی برای رفراندوم با شورای شهرستان خواهد شد که پس از آن باید 20 روز برای تصمیم گیری که آیا این پیشنهاد قانونی است یا نه.

اگر Salt Lake County شورای بداند همه پرسی قانونی سازمان را 45 روز به 82,000 امضا.

“خیلی” گفت: لیزا براون از یوتا مسئول رشد. “اما آنها مالیات رفراندوم به تصویب رسید.”

قهوه ای امید همه پرسی خواهد بود در انتخابات ماه نوامبر اما گفت: هیچ تضمینی وجود ندارد.

“ما دوباره خواستار بر شهروندان در اینجا برای کمک به ما گفت:” قهوه ای که برآورد هزینه چاپ پاکت برای جمع آوری امضا در حدود $20,000.

دوشنبه شب مراسم همچنین برجسته یک اطلاعیه توسط ریورتون شهردار ترنت Staggs که اعلام کرد او اجرا خواهد شد برای سالت لیک کانتی شهردار.

شهرستان دریاچه نمک شهردار جنی ویلسون — که پس از شهرستان شورای تصمیم به تصویب و توسعه اعلام کرد که او نمی خواهد آن را وتو — برای انتخاب مجدد این سال است. او انتخاب شد و در ژانویه 2019 به جای McAdams زمانی که او شروع مدت خود را در کنگره است.

Staggs است که صریح در مخالفت با المپیا تپه دریافت خشن ایستاده اند. پس از این رویداد گفت: Deseret News توسعه تحت فشار قرار دادند و او را برای ورود به شهرداری مسابقه.

“من تا به حال تعداد زیادی از مردم که تحت فشار بوده اند من در این جهت آنها از من خواست برای اجرای” گفت: Staggs. “این سومین اعتصاب در شرایط county, گوش دادن نیست و در همه, تلاش برای کار با شهرستانها به آدرس رشد واقعی مسئول و راه های هوشمند. که رفتن به یک تاثیر واقعی در شهر من و من نمی توانم نشستن idly.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>