این یک بد شانسی است که یک قفل بر روی یکی از با ارزش ترین کالیفرنیای جنوبی گنجینه: ساحل.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام روز پنج شنبه, آوریل 30 خاموش کردن دسترسی به همه اورنج کانتی سواحل مواجه شد با پرشور پاسخ از beachgoers خشمگین با نظم بلکه از مردم نا امید شده توسط برخی نه پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

  • ساحل را برانگیخت در حال فاصله در امتداد شن و ماسه توسط اسکله در هانتینگتون بیچ, CA, روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ساحل را برانگیخت در حال فاصله در امتداد شن و ماسه شمال اسکله در هانتینگتون بیچ, CA, روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • ساحل را برانگیخت در حال فاصله در امتداد شن و ماسه توسط اسکله در هانتینگتون بیچ, CA, روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • اسکله پلازا رایگان از جمعیت توسط اسکله در هانتینگتون بیچ, CA, روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ساحل را برانگیخت در حال فاصله در امتداد شن و ماسه شمال اسکله در هانتینگتون بیچ, CA, روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ساحل را برانگیخت در حال فاصله در امتداد شن و ماسه در جنوب اسکله در هانتینگتون بیچ, CA, روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ساحل را برانگیخت در حال فاصله در امتداد شن و ماسه شمال اسکله در هانتینگتون بیچ, CA, روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“هنگامی که 98 درصد از مردم انجام می دهند درست نیست که شما نزدیک به تمام ساحل را برای اقدامات 2%” گفت: هانتینگتون بیچ surfer لوئیس برنج.

“پاسخ خواهد بود به تنظیم نصیحت و خوب رفتار غیر مسئولانه” او گفت:. “این است عظیم و غیر ضروری نفس بیش از حد در یک محل که در آن همه چیز شده بود در حال حرکت در مسیر درست را برای برخی از زمان.”

غنی, آلمانی, اقیانوس علاقه مندان و دریایی نویسنده کتاب گفت: او به دنبال به جلو به قادر بودن به paddleboard اوایل صبح روز دوشنبه در لاگونا بیچ سواحل شد چاک دار باز صبح برای اولین بار در شش هفته.

“اقیانوس من است منبع ورزش و زندگی با طبیعت و پیدا کردن مرکز,” او گفت:. “آن را خسته کننده نمی شود قادر به گرفتن وجود دارد. من شده است با احترام به قوانین و قطعا به دنبال به جلو به صرف زمان در خارج وجود دارد در صبح است.”

دایان Armitage جنوبی لاگونا گفته شده است وجود دارد سردرگمی در شهرستان با شهرستان و استان نیست که در همان صفحه.

“سواحل شهرستان بسته شد و شهرستان سواحل باز بود اما خود را در پارکینگ بسته شد. مردم بالا رفتن بیش از موانع در” او گفت:. “با لاگونا سواحل هستند که محبوب و فوق العاده, آن را تقریبا به نظر می رسد مانند آن را حق تصمیم گیری است.”

آرمیتاژ گفت: بیش از آخر هفته صدها نفر از نوجوانان بودند که از طریق محله و باعث هرج و مرج.

تیم Burnham, یک نیوپورت بیچ surfer گفت: او به مسائل مربوط به سلامت است که باعث می شود او یکی از خطر مردم – اما این که آیا او می خواهد به خطرات باید انتخاب خود.

“اما من حدس می زنم آن را پایین می آید به فلسفه قادر بودن به اراده و تصمیم گیری برای خود,” او گفت:. “من فکر نمی کنم این زمان برای ما به تجمع در ساحل و مانند آن عمل می کنند از بهار. اما تمام این چیز ها با ایده یا فکر که بیمارستان های ما خواهد غرق شود. که به وضوح اتفاق افتاده است و مقامات در بیمارستان های محلی می گویند آنها بیش از آماده کن.”

در روز پنج شنبه مردم فشرده در آخرین زمان مجاز در شن و ماسه در هانتینگتون بیچ – گشت و گذار, شنا, بازی spikeball و یا به سادگی lounging. بسیاری از نمی پوشیدن ماسک صورت, اما بسیاری از گروه های تمرین های اجتماعی فاصله اقامت شش یا بیشتر از پا جدا از یکدیگر.

مردم دوچرخه سواری با تعجب اگر Newsom حتی تا به حال یک توانایی برای تحمیل چنین هدف اندازه گیری. ایستاده لیموناد کارگر بیدارم مورد چگونه Newsom اعلام کرد بسته شدن با یک “لبخند در چهره اش.”

جولی کنراد 43 و خانواده اش پایین آمد از ساکرامنتو هفته گذشته برای لذت بردن از ساحل. او شده است از کار به عنوان یک متخصص بهداشت دندان به دلیل این ایالت اقامت در خانه, منظور, او گفت:. “من خواهد بود و نه در محل کار به جای نشستن در اینجا, اما من یک انتخاب نیست.”

او گفت: این جمعیت در آخر هفته گذشته بود که “غیر واقعی است.” اما “زمانی که شما نزدیک شهرستان لا سواحل و شهرستانها همسایه آن درایوهای هر کس فقط به یک چند که باز هستند,” او گفت:.

و به عنوان او را تماشا دخترش گشت و گذار و paddleboard او تعجب: چه نقطه فقط بسته اورنج کانتی سواحل ؟ مردم می توانند به سواحل که باز هستند مانند کسانی که در شهرستان ونتورا, او گفت:.

Stefan Jeremias 40 سال گشت و گذار از کوستا مسا که سگ خود را برای آخرین تفرج بر روی شن و ماسه در ساحل نیوپورت قبل از بسته شدن در محل قرار داده گفت که او امیدوار دولت تجدید نظر کند و پیدا کردن یک راه برای باز کردن بیشتر سواحل به جای آنها تعطیل است.

“امواج نگاه خوب و مردم به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته. در ساحل, هیچ, یک,” او گفت:. “بسیاری وجود دارد دو طرف به این و بسیاری برای یادگیری است. همه تقسیم شده است.”

Brian Taylor, ساحل نیوپورت گفت: او نا امید شد به عنوان او را تماشا جمعیت متورم آخرین جمعه و شنبه و گروه زیادی از مردم بودند و نه پیوستن به اجتماعی فاصله.

“من تو را دیدم این آینده با بسیاری از افرادی که در droves که نوعی از بسته شدن اتفاق می افتد,” او گفت:.

در حالی که او را به ساحل تعطیلی برای گشت و گذار و یا ورزش او تعجب اگر یک ایالت بسته می شده اند بهتر از خاموش کردن دسترسی فقط در اورنج کانتی.

“شما فقط تغییر در اطراف مردم,” او گفت:. “من احساس می کنم که در سن دیگو در حال حاضر خود را به سواحل می رویم به دریافت فوق العاده شلوغ است.”

چاد نلسن, بنیاد Surfrider مدیر عامل شرکت گفت که او می خواهد به نگاه به آینده در راه حل های برای باز کردن سواحل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“متناقض مدیریت سواحل بالا و پایین دولت و در واقع ما شاهد جمعیت عظیمی در مکان نه فقط نیوپورت اما دیگر بخش های دولت,” او گفت: “روشن است کسانی که جمعیت نمی شد پس از اقامت در خانه سفارش یا زیر اجتماعی-فاصله مورد نیاز را وادار به دست او است.”

وجود دارد نیاز به یک رویکرد مرحله به مرحله بر اساس علوم و بهداشت عمومی داده و زمانی که سواحل انجام, باز, تفریح و اقیانوس استفاده کنید باید یک اولویت است.

“بدیهی است که فرماندار در حال شکل گرفتن اقامت در خانه سفارش فوق العاده جدی و مناسب از آنجا که ما یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی” نلسون گفت. “او روشن ساخته است که کارشناسان بهداشت عمومی در حال رانندگی خود را در تصمیم گیری.”

نلسون زندگی می کند که در لاگونا بیچ و به دنبال به جلو به گشت و گذار در زمانی که محدودیت برداشته در روز دوشنبه گفت: در آن طول می کشد قوام از مقامات رسمی و تمایل به پایبندی به قوانین است.

“در آن طول می کشد دو طرف است. نیازهای عمومی و به دنبال قوانین و کسانی که قوانین نیاز به پاک کردن و اجرا,” او گفت:. “من فکر می کنم اگر ما می توانیم این دو چیز حق ما می توانیم به ساحل. “

نویسنده کارکنان اریکا I. Ritchie کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net