اورنج کانتی پسران و دختران دو و میدانی پیشنمایش: ورزشکاران به تماشای, تیم های برتر

اورنج کانتی ثبت نام را پسران و دختران دو و میدانی پیش نمایش برای 2020:

ورزشکار به دیده بان

نیوپورت بندر Aidan Elbettar گرفتن شات قرار داده و برای چرخش

اگر شما به تغییر لباس های خود را در یک هواپیما سرویس بهداشتی شما ممکن است یک ایده خوبی از آنچه در آن مانند برای Aidan Elbettar در شات قرار دادن حلقه.

Elbettar ارشد در نیوپورت بندر است که در سطح ملی شات قرار داده و بحث پرتاب. او همچنین 6-پا-8 و 295 پوند است. شات قرار داده و حلقه 7 متر قطر.

جا تنگ است.

  • Aidan Elbettar نیوپورت بندر در حال کار به سمت یک رکورد تنظیم ارشد نجومی. (عکس از لیبی Cline Birmingham, عکاس)

  • Aidan Elbettar نیوپورت بندر در حال کار به سمت یک رکورد تنظیم ارشد نجومی. (عکس از لیبی Cline Birmingham, عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Aidan Elbettar نیوپورت بندر دبیرستان رقابت در بخش پسران تیم اول دانشگاه یا دانشکده گلوله قرار داده و در طول CIF و میدانی دولت در بوچنن دبیرستان در جمعه 24 مه 2019 در کلوویس, کالیفرنیا. (عکس از لیبی Cline Birmingham, عکاس)

  • Aidan Elbettar نیوپورت بندر دبیرستان رقابت در پسران اول بحث پرتاب در طول CIF و میدانی دولت در بوچنن دبیرستان در جمعه 24 مه 2019 در کلوویس, کالیفرنیا. (عکس از لیبی Cline Birmingham, عکاس)

  • نیوپورت را Aidan Elbettar رقابت در بحث پرتاب در طول روز دو تا از Arcadia دعوتی در Arcadia دبیرستان در شنبه 6 آوریل 2019. (عکس توسط Trevor, تمبر, عکاس)

Elbettar شات قرار داده و روش از طریق بسیاری از مدرسه خود را بالا روز بود سرش روش – بزرگ کشویی نوع گام به جلو و سپس راه اندازی شات. تحت کارشناس سرپرستی تونی Ciarelli او تکامل یافته است به استفاده از یک چرخش در حلقه به ارائه گشتاور بیشتر و بیشتر فاصله است.

Ciarelli است می اندازد مربی در نیوپورت بندر. نگاهی به اورنج کانتی و میدانی رکورد کتاب و بسیاری از ثرورس از 30 سال گذشته مربی شد توسط Ciarelli یا اسپرانزا می اندازد مربی لایحه پندلتون.

Ciarelli گفت: سرش این است که بسیار آسان تر برای یک شات ور رفتن معمولا از Elbettar را قاب.

“این بیشتر یک مسیر خطی,” Ciarelli گفت: “بنابراین شما می توانید قدرت خود را در موقعیت آسان تر است. ما با تجربه (چرخش) در سال گذشته اما ما واقعا نمی آن را انجام دهد اما ما می دانستیم که رفتن به این سال ما باید همه offseason به کار بر روی آن. او تا به حال برخی از پرتاب در عمل اما او مرتب کردن بر اساس ترسو با آن در مسابقات تا کنون.”

Elbettar مصمم است به چرخش و حرکت کردن در شات قرار داده و حلقه و همچنان برتری خود را با بحث است. او فصل گذشته بود CIF-جنوب بخش تقسیم 2 قهرمان پرتاب وزنه و دیسک شد بحث قهرمان در CIF-SS کارشناسی ارشد دیدار به پایان رسید و دوم در شات قرار داده و در CIF مسابقات قهرمانی کشور.

Elbettar که امضا نامه ای از قصد با UCLA مجموعه ای از بهترینها شخصی در پرتاب وزنه (63 فوت و 8 اینچ) و بحث (200-8) در روز چهارشنبه در دو دیدار برابر مارینا. بنابراین به نظر می رسد مانند کمرویی که Ciarelli شرح داده شده قبل از شنبه را ملاقات ممکن است تبخیر.

“آن را در آینده همراه خوبی برای من” Elbettar گفت: از acclimating به چرخش رویکرد در شات قرار داده است. “سطح راحتی در حالی که انجام آن به خوبی آن را سخت تر برای من وقتی که من تحت استرس است.”

Elbettar که بازی فوتبال به طور خلاصه در نیوپورت بندر قبل از انتخاب به تمرکز بر روی پرتاب وزن 315 در پایان فصل گذشته. کار کردن و غذا خوردن متفاوت است و او در زمان 295.

Elbettar و Ciarelli را مطالعه کرده اند Ryan Crouser که موفق به کسب مدال طلا در پرتاب وزنه در سال 2016 بازی های المپیک تابستانی. Crouser است 6-7 و 320 پوند و استخدام چرخش حرکت در شات قرار دادن حلقه. Ciarelli مربی سام Lightbody یک 6-9 پرتاب کننده در هانتینگتون بیچ که در آن Lightbody یکی از بهتر ثرورس در شهرستان در اواخر 1990s.

Elbettar ارشد-فصل اهداف …

“اگر همه چیز کامل است و چگونه ما آن را می خواهم” او گفت: “70 متر (229 پا) در بحث و 70 پا در ضربه.”

این طرح باید در اوج عملکرد در ماه مه به دنبال آن علائم که شکستن و شاید اورنج کانتی ، Elbettar ممکن است خیلی زیادی ندارد اما او تا به مقدار زیادی از زمان.

آخرین تماس

این خواهد بود که فصل نهایی برای Ciarelli و پندلتون مربیگری اورنج کانتی دبیرستان ثرورس.

در Esperanza, Pendleton مربی شهرستان گلوله قرار داده و دارنده رکورد Bronson Osborn (71-7¼, 2016) است و یکی دیگر از بزرگ در حال حاضر با ارشد جف Duensing بود که سال گذشته بخش 3 و کارشناسی ارشد شات قرار داده قهرمان). پندلتون بازنشسته خواهد شد پس از 44 سال از آموزش و مربیگری فوتبال و پیگیری در اسپرانزا. او قصد دارد برای حرکت به پاسو روبلز که در آن او را مربی linemen توهین آمیز و ثرورس در پاسو روبلز ،

او اعضای خانواده در پاسو روبلز.

“من می خواستم برای ماندن در اینجا و مطمئن شوید Duensing یک بورس تحصیلی” پندلتون گفت. Duensing امضا نامه ای از قصد با کال.

Ciarelli را به پایان برساند در نیوپورت بندر این دو و میدانی فصل و رفتن به یک دستیار مربی at UC Irvine, که در آن دختر خود را Katelyn وابسته است سر مربی تیم دو و میدانی برنامه.

تاریخ

میان دیدار در این فصل دو و میدانی برنامه: San Clemente دعوتی در سن کلمنت بالا, مارس 21; Arcadia دعوتی در Arcadia بالا, مارس 10-11; Mt. ساس رله در بازسازی Hilmer تسلیم ورزشگاه در Mt. سن آنتونیو, کالج, مارس 16-18; اورنج کانتی قهرمانی در میشن ویجو بالا, مارس 18; CIF-SS Prelims (بخش 1 در Trabuco تپه بالا را بدست آورد 3 در استنکیا بالا), آوریل 9; CIF-SS نهایی در El Camino, کالج, مارس 16; CIF-SS کارشناسی ارشد در El Camino, کالج, مارس 23; CIF مسابقات قهرمانی کشور, مارس 29-30 در بوچنن بالا است.

تیم های برتر

پسران تیم

1. دانا تپه: دلفین مسلح با عمق در انواع حوادث شمارش 131 امتیاز در حالی که برنده جنوب شهرستان کلاسیک. آنها شماره 5 در CIF-SS Division 1 10 صفحه گردآوری شده توسط PrepCalTrack.com.

2. Trabuco تپه: ایرانی پایان دوم به دانا تپه در جنوب شهرستان کلاسیک.

3. میشن ویجو: این Diablos هستند No. 4 در CIF-SS Division 2 رتبه بندی.

4. مادر Dei: به دنبال پادشاهان به خصوص خوب در sprints در این فصل است.

5. سانتا مارگاریتا: عقاب شد پنجم در جنوب شهرستان کلاسیک.

همچنین: دره عمیق و باریک ادیسون ویلا پارک.

دختران تیم

1. سانتا مارگاریتا: عقاب برندگان از جنوب شهرستان کلاسیک باید مقدار زیادی از ورزشکاران برجسته بازگشت از سال گذشته CIF-SS Division 3 قهرمانی تیم. آنها شماره 3 در این فصل را بدست آورد 3 10.

2. میشن ویجو: این Diablos باید سریع دوندگان سرعت در حال قوی در زمینه حوادث, بیش از حد.

3. دانا تپه: دلفین ها No. 9 در CIF-SS Division 1 top 10 به پایان رسید سوم در جنوب شهرستان کلاسیک.

4. نارنجی لوتری: از Lancers دوم پشت سانتا مارگاریتا در بخش 3 رتبه بندی.

5. Trabuco تپه: ایرانی بودند چهارم در جنوب شهرستان کلاسیک.

همچنین: Aliso Niguel, مادر Dei Woodbridge

جف Duensing از اسپرانزا دبیرستان رقابت در پسران اول بحث پرتاب در طول CIF و میدانی دولت در بوچنن دبیرستان در جمعه 24 مه 2019 در کلوویس, کالیفرنیا. (عکس از لیبی Cline Birmingham, عکاس)

برترین ورزشکاران به تماشای

پسران ورزشکاران

پیتر Costelli, Mission Viejo, جونیور : به Diablos کارفرمایی می تواند اجرا بر روی آهنگ, بیش از حد, به عنوان نشان داده شده توسط مقام سوم در پایان سال گذشته CIF-SS Division 2 نهایی.

جف Duensing ماساژ, Sr.: نگاه سال گذشته CIF-SS Division 3 قهرمان پرتاب وزنه و دیسک به یکی دیگر از برجسته نجومی در سال 2020 است.

Aidan Elbettar نیوپورت بندر Sr: با یک دولت پیشرو پرتاب 63-0 در شات قرار داده و 200-8 در بحث Elbettar در راه خود را برای یک فصل به یاد ماندنی.

آنتونی Grover, JSerra Sr.: Orange County صلیب کشور دونده از سال چهارم به پایان رسید در 1,600 در فصل گذشته CIF مسابقات قهرمانی کشور.

Domani جکسون, مادر Dei پس.: او یک دولت-بهترین 10.78 در حالی که برنده 100 در جنوب شهرستان کلاسیک. او نیز به پایان رسید دوم در عقاب دعوتی.

کایل Jankens ویلا پارک Sr: او پاک 6-10 در پرش ارتفاع در یک دیدار در پرتلا بالا موثر بهبود بیش از 6-5 در سال گذشته وزارت امور خارجه دیدار خواهد کرد.

اسحاق Korn, Aliso Niguel, Sr.: Korn ارسال شده شخصی-بهترین 38.65 در 300 موانع ماه گذشته در موستانگ ،

Kaden رینولدز آلیسو Niguel, Sr.: به دیر شروع این فصل به دلیل مصدومیت پای. فصل گذشته رینولدز سوم شد و در 100 در CIF-SS Division 1 نهایی و زد باد-حقوقی 10.70 در CIF-SS Prelims.

مایکل ونتورا سانتا مارگاریتا, Sr.: ونتورا شد اولین بار در 300 موانع در عقاب دعوتی بود و دوم به Korn در این رویداد در موستانگ گرد-با بهترین شخصی 38.80.

تعقیب والتر دانا, تپه, Sr.: او دولت بهترین زمان در 400 (48.98) که او پست شده در جنوب شهرستان کلاسیک. او بخشی از دلفین ها’ توانمند رله تیم است.

لورن Memoly سانتا مارگاریتا در رقابت 400 متر فاصله در طول CIF و میدانی دولت در بوچنن دبیرستان در جمعه 24 مه 2019 در کلوویس, کالیفرنیا. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

دختران ورزشکار

Hana Catsimanes سان کلمنته Sr: او CIF-SS Division 1 قهرمان فصل گذشته در 3,200 با زمان 10:35.01 و او زد شخصی-بهترین 10:28.55 در مکان دوم را در پایان سال گذشته کارشناسی ارشد را ملاقات کند.

Carly Corsinita, کالیفرنیا, دره Sr: Corsinita برنده از 3200 در سال گذشته اورنج کانتی قهرمانی و فرار یک, شخصی, بهترین از 10:29.63 که در آن فاصله در فصل گذشته کارشناسی ارشد را ملاقات کند.

Kendra Villalpando, Aliso Niguel, Sr.: او تا به حال در این شهرستان بالا علامت در بالا رفتن فصل گذشته در 5-6. او پاک 5-4 on Feb. 27.

Rylan انگلس JSerra Sr.: انگلس دولت است رهبر در 800 با 2:14.92 او زد در چهار دیدار این ماه است.

مورگان فلین آلیسو Niguel, Sr.: او CIF-SS Division 1 قهرمان سال گذشته در پرش با نیزه در 12-6 و مساوی که علامت در مکان دوم را در پایان دیدار با استادان. او پاک 12-0 هفته گذشته است.

سوفیا منزل, نارنجی, لوتری Sr: Hartwell شد فصل گذشته CIF-SS Division 3 قهرمان پرش بلند با یک جهش از 18-10. او در بخش 3 قهرمان پرش سه گام در 38-6½.

ابیگیل Klinge Trabuco تپه جونیور: او 133-4 پنجم-بهترین مارک در دولت این فصل در بحث. Klinge به پایان رسید برای اولین بار در این رویداد در سال گذشته اورنج کانتی شد.

لورن Memoly سانتا مارگاریتا جونیور: یکی از شهرستان متنوع ترین ورزشکاران او CIF-SS Division 3 قهرمان در 400 و دوم به پایان رسید در بخش 3 فینال پرش طول.

سارا Pettinger, Mission Viejo, جونیور: Pettinger به پایان رسید برای اولین بار در پرتاب وزنه در جنوب شهرستان کلاسیک با یک شخصی-بهترین پرتاب 38-9 کردم و شخصی-بهترین 125-1 در بحث در چهار دیدار خواهد کرد.

کندال Saeger, JSerra جونیور: Saeger دوم به پایان رسید به انگلس در 800 در موستانگ دور با یک شخصی-بهترین 2:16.29 و برنده 1600 در جنوب شهرستان کلاسیک با یک شخصی-بهترین 4:59.36 که شماره 3 هم در دولت این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de