اورنج کانتی دادگاه ایجاد تغییرات با توجه به کروناویروس

Orange County Superior Court مقامات در حال گام برداشتن به کاهش تعداد افرادی که به سفر به courthouses در سانتا آنا, فولرتون, نیوپورت بیچ, نارنجی و وست مینستر در طول شیوع کروناویروس.

مقامات در حال تعلیق همه “نامحدود مدنی منصفه تا ماه مه 1” با توجه به بیانیه ای از دادگاه به ریاست قاضی را اواخر جمعه. مقامات همچنین تلاش برای “کاهش تعداد احضار منصفه در محاکمات جنایی و تلو تلو خوردن در برابر هیئت منصفه دستور داده شد که به نظر می رسد.”

موارد خواهد بود به تعویق افتاد زمانی که ممکن است به عنوان قضات کار با دادستان و وکلای مدافع در تغییر زمان.

تا ماه مه 1, بسیاری از دادگاه کسب و کار در پرونده های مدنی به کار گرفته خواهد شد از طریق تلفن یا ویدئو به جز در جلسات و یا محاکمه که در آن شاهد انتظار می رود به شهادت.

تمام ترافیک های مربوط به صورت arraignments قرار داده خواهد شد برای 45 روز به عنوان به خوبی به عنوان کوچک ادعاهای موارد است.

مقامات دادگاه به دنبال راه هایی برای کاهش ظاهر ساخته شده توسط افراد مسن و بیمار روانی مردم در انحصار موارد است.

Orange County Superior Court مقامات اوج مطابق با اصول بهداشتی تلاش در سیستم courthouses در سانتا آنا, فولرتون, نیوپورت بیچ, نارنجی و وست مینستر در طول شیوع کروناویروس و تشویق هر آینده نگر هیئت منصفه که همین حالا احساس خوبی به تماس در به تعویق انداختن منصفه خدمات.

مقامات دادگاه اضافی کارگران تمیز کردن درب آسانسور, پله ریل و دیگر غالبا لمس سطوح و با توجه به راه هایی برای کاهش فرد در دادگاه حضور زمانی که ممکن است با توجه به دادگاه سخنگوی Kostas Kalaitzidis.

کسانی که با کسب و کار در دادگاه را تشویق به استفاده از سیستم آنلاین منابع برای پرداخت بلیط ترافیک و یا تحقیق در اسناد دادگاه در occourts.org.

هر کسی که نامیده شده است برای داوران و خدمات را احساس نمی کند به خوبی خواسته است برای تماس 657-622-7000 و یا رفتن به occourts.org/ejuror برای درخواست به تعویق افتادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im