اورنج کانتی معاون اتهام جنایت باتری دختر پنجه نرم می کند گناه نیست

نارنجی شهرستان کلانتر معاون متهم به حمله به دوست دختر خود را پس از یک جشن تولد در ژانویه التماس کرد گناه نیست پس از تبدیل خود را به مقامات در روز پنج شنبه, فوریه. 20.

کایل ادوارد Pickard, 28, از رانچو سانتا مارگاریتا تسلیم به مقامات و بعدها منتشر شد در $50,000 وثیقه از مقامات اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه گفت: در انتشار اخبار. او چهره یک جنایت تعداد هر یک از داخلی باتری با بدنی آسیب ساخت جنایی تهدید و حبس نادرست با خشونت یا تهدید.

“این یک روز غم انگیز هنگامی که یک افسر اجرای قانون نقض قانون او واگذار شده است به رعایت است. به عنوان یک سوگند صلح افسر او را می بیند این نوع از خشونت در زندگی حرفه ای او همه بیش از حد اغلب و او باید بداند گزینه های دیگر وجود دارد,” دادستان منطقه تاد اسپیتزر گفت. “خشونت هرگز پاسخ دهد.”

Pickard شد متهم در ارتباط با حادثه قرار گرفت که در Jan. 19, OCDA مقامات گفت. نمایندگان پاسخ داد و در حدود 2 صبح که صبح برای گزارش خشونت خانگی در محل اقامت در رانچو سانتا مارگاریتا و زخم رزرو متهم ظن باعث آسیب فیزیکی به یک همسر و یا cohabitant و ساخت جنایی تهدید کلانتر سخنگوی کری براون گفت.

کلانتر همین بارنز گفت که این گروه “پاسخ مناسب” در دستگیری Pickard و اشاره کرد که او حق دارد به دلیل روند.

“ما باید به یاد داشته باشید وجود دارد عدالت کیفری روند و همان حمایت قانون هستند فراهم شده برای همه” بارنز نوشت: در بیانیه ای. “ما همچنین آگاه از قربانی در این مورد که باید تحت درمان با عزت و احترام از طریق فرایند عدالت کیفری نیز هست.”

متهم شد معاون وظیفه در آن زمان و تا به حال مشغول به کار گشت وظیفه براون گفت. او را استخدام کرد تا در سال 2011 شده است و در مرخصی اداری از OCSD پس از دستگیری او براون گفت.

Pickard برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در دادگاه در بندر دادگستری مرکز در روز 19 مارس ، او چهره به عنوان بسیاری به عنوان سه سال در زندان ایالتی اگر در همه محکوم به شمارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im