اورنج کانتی ممکن است 2 مورد جدید از coronavirus

یک مرد در 60 و یک زن در 30s که تا به حال سفر به کشور با گسترده انتقال coronavirus می تواند اورنج کانتی جدیدترین موارد از بیماری های عفونی با توجه به انتشار اخبار صادر شده در اواخر بعد از ظهر سه شنبه 3 مارس توسط اورنج کانتی مراقبت از سلامت سازمان است.

آزادی با اشاره به “دو presumptive موارد مثبت COVID-19” و گفت: نمونه های آزمایش توسط مراقبت های بهداشتی آژانس شد در حال ارسال به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای تایید. نتایج در حال بررسی است.

اگر تایید شود که می تواند موارد مثبت که تا کنون کشف شده در اورنج کانتی به سه. اولین فرد آلوده که آزمایش مثبت در فوریه, بهبود, سلامت, مقامات گفت.

مراقبت از سلامت سازمان است “پس تا به طور مستقیم با همه افرادی که تماس نزدیک با هر دو مورد و در معرض خطر ابتلا به عفونت” آزادی گفت. اما این شامل اطلاعات در مورد که در آن در اورنج کانتی دو نفر زندگی می کنند و یا جایی که آنها تا به حال سفر خارج از کشور.

اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی آژانس اطلاعات عمومی افسر جسیکا خوب کاهش یافته است در یک ایمیل به نظر فراتر از آنچه بود که در انتشار.

آزادی به نقل از دکتر Nichole, سریع, شهرستان افسر بهداشت: “بیشتر به نگاه شما بیشتر احتمال دارد شما را به پیدا کردن آن است. در حال حاضر که ما بهداشت عمومی آزمایشگاه قادر به انجام COVID-19 تست ما انتظار می رود برای دیدن موارد بیشتر در اورنج کانتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>