اورنج کانتی و میدانی ورزشکاران چپ به تعجب در مورد آنچه که می توانست در این فصلما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


نارنجی شهرستان در مسابقات قهرمانی دو و میدانی قرار بود برگزار می شود شنبه, آوریل 18 در میشن ویجو ،

این رویداد سالانه لغو شد چند هفته به عقب هر چند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آن نیز از بین برود بسیاری از دیگر بالا high school پیگیری و زمینه وقایع این بهار از Arcadia دعوتی به CIF جنوبی بخش نهایی و CIF مسابقات قهرمانی کشور.

غنی گونزالس که اجرا می شود PrepCalTrack.com وب سایت را پوشش می دهد که دبیرستان و میدانی در کالیفرنیا, عجایب چه 2020 فصل می شده است.

گونزالس به خصوص شیفته بود توسط چه شکل به عنوان یک برقی رقابت در اورنج کانتی بین ارشد ثرورس جف Duensing از اسپرانزا و نیوپورت بندر Aidan Elbettar.

“آن شده اند که بزرگترین جفت اورنج کانتی ثرورس به رقابت پرداختند در عرض یک سال با Elbettar و Duensing,” گونزالس گفت.

قبل از فصل بود unplugged Elbettar و Duensing بودند 1-2 در کالیفرنیا در شات قرار داده و در این فصل با Elbettar دولت-پیشرو علامت 63 و پا و 8 اینچ و Duensing 62-10½.

Elbettar نیز رهبر دولت در بحث در 200 فوت و 8 اینچ است. Duensing بود در بحث دولت و رهبران بیش از حد با یک اندازه گیری از 163-5.

Duensing شد فصل گذشته CIF-SS Division 3 گلوله قرار داده و قهرمان. او همچنین برنده این رویداد در دیدار با استادان.

جف Duensing از اسپرانزا رقابت در بخش پسران تیم اول دانشگاه یا دانشکده گلوله قرار داده و در طول CIF و میدانی دولت در بوچنن دبیرستان در جمعه 24 مه 2019 در کلوویس, کالیفرنیا. (عکس از لیبی Cline Birmingham, عکاس)

Duensing در حال رفتن به کال در یک مسیر و رشته تحصیلی.

Elbettar یک UCLA signee شد فصل گذشته CIF-SS Division 2 شات قرار داده و بحث قهرمان. او برنده بحث در دیدار با استادان و دوم به پایان رسید در شات قرار داده است. Elbettar دوم شد و در پرتاب وزنه در وزارت امور خارجه دیدار خواهد کرد.

گونزالس نیز علاقه مند به دیدن سانتا مارگاریتا junior لورن Memoly رقابت در این بهار. در فصل گذشته CIF-SS Division 3 نهایی Memoly بود قهرمان در 400 متر به پایان رسید دوم در پرش طول و او کمک کرد تا عقاب برنده 400 و 1600 رله.

“او آماده بود برای یک برک آوت در سال” گونزالس گفت. “او تا به حال یک سال گذشته واقعا و می توانست تا به حال یکی دیگر در این سال به دلیل او هنوز هم ناشناخته در ورزش در راه است.”

و از آن شده است می تواند یکی دیگر از قهرمانی فصل برای سانتا مارگاریتا تیم دختران. عقاب شد CIF-SS Division 3 قهرمان سال گذشته است.

“آنها برنده پنج CIF قهرمانی در یک ردیف” گونزالس گفت: “می شده اند روشن انتخاب کنید به آن را شش.”

لورن Memoly سانتا مارگاریتا در رقابت 400 متر فاصله در طول CIF و میدانی دولت در بوچنن دبیرستان در جمعه 24 مه 2019 در کلوویس, کالیفرنیا. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

Memoly احتمالا dueled تثلیث لیگ رقیب سوفیا Hartwell پرتقال لوتری در پرش بلند است. Hartwell ارشد بود که در بخش 3 قهرمان در این رویداد در فصل گذشته.

ویلا پارک ارشد Kyle Jankans در فوریه پاک 6-10 در پرش ارتفاع دوم-بهترین مارک در دولت این فصل است. گونزالس گفت: در اوایل فصل نتایج در پرش ارتفاع هستند نه دقیق شاخص های آنها را می توان در رویدادهای دیگر.

“اما 6-10 هنوز هم خوب است,” او گفت:. “شما معمولا نمی بینم که خیلی زود در ماه فوریه یا اوایل ماه مارس.”

گونزالس گفت: این امر شده اند جالب برای دیدن آنچه که تعقیب فریزر را در فصل اول خود را به عنوان JSerra مربی پس از سالها موفقیت در میشن ویجو. JSerra فهرستی از برجسته نخبگان دونده از راه دور آنتونی Grover سه بار قهرمان دولتی در کشور متقابل.

گونزالس بود کنجکاو در مورد چگونه Frazier سرعت گرا مربی می تواند تاثیر Grover عملکرد در دو و میدانی در این فصل است.

دیگر ورزشکاران و خطوط داستان که Gonzalez می خواستم به دنبال این فصل: مادر Dei دوم اسپرینتر Domani جکسون برتر فوتبال چشم انداز در پشت دفاعی که خود را نشان داد پتانسیل در مسیر در حال اجرا توسط دولت منجر 10.78 در 100 در مارس 6; گروه از شهرستان standouts در 300 موانع که شامل Trabuco تپه ” کارسون Kaminski و اسحاق Korn, Mission Viejo را جان می سوزد و سانتا مارگاریتا مایکل ونتورا; JSerra را Rylan انگلس که در زمان 2:14.92 در دختران 800 دوم-سریعترین زمان در این فصل در کالیفرنیا به سختی نیم-یک-دوم پشت رهبر دولت.

فصل به پایان رسیده است برای همه آنها.

هیچ CIF در دیدار هیچ Duensing مقابل Elbettar جنگ که گونزالس و هر کس دیگری در محلی و میدانی جامعه پیش بینی شده است.

امکان دارد برخی از آنها قادر خواهد بود به رقابت در برابر یکدیگر در تعادل جدید اتباع که معمولا اجرا در اواسط ماه ژوئن هر سال در کارولینای شمالی. شده است وجود دارد بحث از هل دادن ملاقات به اواخر ماه جولای این سال است.

“و این که” گونزالس گفت: “ما در مرحله نهایی مسابقات ما همه می خواستم ببینم.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im