اورم مرد متهم به قتل در حال حاضر متهم به دروغ گفتن در دادگاه

پروو — یک اورم تبرئه مرد از قتل دو ماه پیش در حال حاضر متهم به دروغ گفتن تحت سوگند در دادگاه خود را.

البرت جان Paule, 20 متهم شد پنج شنبه در منطقه 4 دادگاه با دو فقره از ساخت یک غلط یا متناقض مواد بیانیه دوم-مدرک جرم.

در فوریه 2019, Paule کشته دومینیک بارنت, 26 با یک تفنگ ساچمهای در نقطه ای خالی محدوده بدون گفتن یک کلمه در درگاه ورودی از Paule آپارتمان پس از بارنت رفته بود به این مجموعه با او نامزد و فرزند خود را برای مقابله با Paule در مورد یک معامله مواد مخدر با توجه به دادستان.

Paule بود به اتهام قتل. اما پس از یک هفته دادگاه هیئت منصفه تبرئه او از اتهام قتل اعتقاد داشتند که تیراندازی شد در دفاع از خود. او محکوم شد اما به اتهام مانع عدالت دوم-مدرک جرم.

در طول محاکمه Paule در زمان شهادت ایستاده در دفاع از خود. او اظهار داشت که پس از بازیابی تفنگ ساچمهای خود و در حالی که ایستاده در آشپزخانه “Paule ادعا بارنت در را باز کرد وارد آپارتمان با یک چاقو در دست خود و پیشرفته نسبت به Paule. Paule شهادت دادند که بارنت بود در داخل آپارتمان خود را زمانی که او بارنت. Paule شهادت داد که او باز نیست و اگر درب قفل شده بود Paule ادعا کرد که بارنت به نحوی در را باز کرد و وارد آپارتمان” با توجه به شارژ اسناد ثبت شده و پنج شنبه.

اما دو نفر دیگر که شاهد و حاضر بودند که از جمله نامزد پلیس گفت که آن را Paule که در را باز کرد و شات بارنت در خارج راهرو اتهامات دولت است.

علاوه بر این پس از Paule بود تبرئه دادستان “خواسته دو خون ترشح کارشناسان به نقد و بررسی این عکس ها, صحنه فیلم ها و دیگر شواهد فیزیکی به دست آمده در بارنت مرگ است. این کارشناس شاهدان نشان می دهد که شواهد و مدارک در مورد پشتیبانی از پیدا کردن که بارنت بود و نه در داخل آپارتمان که Paule شات بارنت” با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

دادستان توجه داشته باشید که سه شاهد بودند که در حال حاضر شب از تیراندازی و دو خون ترشح کارشناسان نیست شهادت در طول Paule را محاکمه.

“Paule چندین نادرست مواد اظهارات تحت سوگند در دادگاه هنگامی که او شهادت دادند. این اظهارات نادرست عبارتند از Paule ادعا می کنند که بارنت باز شده درب آپارتمان و بارنت وارد آپارتمان که Paule شات بارنت” اتهامات دولت است. “این اظهارات نادرست است که Paule ساخته شده در حالی که شهادت بودند مواد و قادر به تاثیر نتیجه آزمایشی که آیا Paule مرتکب قتل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im