هفته گذشته زمانی که لین ویلیامز شنیده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که اجازه خواهد داد که ایالات تبدیل به بودجه فدرال برای مدیکید به بلوک کمک های مالی او احساس برافروخته.

مغلوب ساختن پیشی جستن تغییرات بر روی پاشنه از عمده snafu که در آن مقامات دولتی نشان داد که مزایای سیستم است که تعیین می کند چه کسی واجد شرایط برای مدیکید در اوهایو است بنابراین سرند با نقص آن را مسئول خروج دهها هزار نفر از مردم بدون مراقبت های بهداشتی.

بلوک کمک های مالی تهدید برای کوچک کردن یک برنامه فدرال است که مغلوب ساختن پیشی جستن است خم در از بین بردن حتی اگر پزشکی را فراهم می کند دسترسی به پزشکان و صرفه جویی در زندگی دارو برای بیش از 70 میلیون آمریکایی.

ویلیامز یک سازمان در جامعه مبتنی بر اقتصادی و نژادی عدالت سازمان مرکز تماس در سینسیناتی گفت که داشتن خدمات حیاتی قطع به دلیل مسائل فنی به اندازه کافی بد است اما تهمت و اعلام به عمد دور پزشکی از افرادی که به آن نیاز دارید “موجب یک سطح کاملا جدید از خشم.”

بلوک کمک های مالی تهدید برای کوچک کردن یک برنامه فدرال است که مغلوب ساختن پیشی جستن است خم در از بین بردن حتی اگر پزشکی را فراهم می کند دسترسی به پزشکان و صرفه جویی در زندگی دارو برای بیش از 70 میلیون آمریکایی در تلاش برای دریافت به خصوص کودکان در خانواده های کم درآمد و افراد معلول است. پیشنهاد “بالغ سالم فرصت” است که بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه کمپین برای تضعیف و نه فقط پزشکی برنامه بلکه قانون مراقبت مقرون به صرفه.

در حال حاضر بودجه برای مدیکید ساختار یافته است به طوری که هر کس که واجد شرایط می شود خدمات و بودجه با گسترش نیاز دارید. اگر بیشتر مردم نیاز به پوشش زیرا برای مثال در اقتصاد مخازن و مردم از دست دادن شغل خود و بیمه آنها می تواند پوشش. در حال حرکت به یک بلوک کمک برای مدیکید به آن معنا است که بودجه ثابت است و ایالات متحده نمی خواهد که انعطاف پذیری برای کمک به کسانی که نیاز به منابع بیشتر است.

مجلس نانسی پلوسی و رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer منتشر شد بیانیه مشترک پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد و گفت آنها رای در قطعنامه امروز به رد بلوک گرانت طرح است. آنها آن را به نام غیر قانونی و وعده داده شده به “اجازه نمی دهد این چالش برای دسترسی بهداشت و درمان در کشور ما جواب داده نشده.” تنها کنگره است که قدرت برای جلوگیری از اعطای پزشکی و آنها را رد کرد و طرح را به انجام این کار.

پس با توجه قانونگذاران در سراسر کشور را نیز رد مغلوب ساختن پیشی جستن ، ایالات متحده دموکراتیک نماینده لایحه Pascrell از نیوجرسی به نام آن را “یکی از مهمترین طلبانه شیطانی طرح های من تا کنون دیده ام در دولت است.”

پریسیلا رابینسون یک سازمان با نیوجرسی سازماندهی پروژه (NJOP) که یکی از صدها نفر از مردمی سازمان ما با کار در جامعه تغییر گفت که اگر چه نیوجرسی به احتمال زیاد نمی خواهد به نوبه خود برای جلوگیری از کمک های مالی به اداره پزشکی برنامه NJOP ایستاده است تا با سازمان در کشورهای دیگر در سراسر کشور. با هم ما بخشی از یک کمپین ملی برای بلند کردن داستان از مردم هستند که زندگی را نجات داد و هر روز از آنجا که آنها دسترسی به پزشکی.

“اگر یکی از ما تحت حمله همه ما هستند” رابینسون گفت. “من در نیوجرسی زندگی می کنند, اما من یک خواهر در تگزاس و خانواده در سراسر کشور است. من نمی توانم تصور کنید که داشتن آنها را سالم و شاد و پر رونق است.”

نیوجرسی یکی از بسیاری از کشورهایی که خود را گسترش مدیکید برنامه هنگامی که قانون مراقبت مقرون به صرفه گذشت. اما هنوز هم وجود دارد بیشتر کار انجام شود. رابینسون در حال کار برای تقویت مدیکید در ایالت نیوجرسی آمریکا برای کمک به مبارزه با مواد مخدر بحران که به کشته شدن هشت جدید Jerseyans هر روز. بسیاری از مدیکید گیرندگان مشکل پیدا کردن ارائه دهندگان که قبول فدرال طرح و که ارائه دارو به کمک درمان — استاندارد طلا برای درمان اعتیاد با توجه به سوء مصرف مواد و بهداشت روان ، با چند تا از ارائه دهندگان تخت و قرار ملاقات رسیدن به سرعت پر معنی کسانی که در نیاز فوری قرار می گیرد می تواند در طولانی waitlists. نتایج می تواند کشنده باشد.

“اگر شما باید صبر کنید, آن اغلب خیلی دیر” رابینسون گفت.

وجود داستان هایی از این دست در سراسر کشور است. هنگامی که پوشش مدیکید گسترش یافته است و مردم فرصت داده شود به رشد است. هنگامی که آن را محدود آن را ایجاد یک حاشیه باریک بین مرگ و زندگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح را به مخاطره می اندازد افرادی که نیاز به مراقبت های بهداشتی ترین—زنان باردار و کودکان و بزرگسالان جوان و پیری از نگهداری فرزند و افراد معلول است. همه ما مریض است. مراقبت های بهداشتی است نه یک امتیاز برای ثروتمند. این یک حق است که همه مردم بدون استثنا باید فراهم شود. به همین دلیل ما باید با گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب نیست آن را از بین ببرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im