اشکوش دفاع برای ساخت 248 JLTVs در $127.7 M پنتاگون قرارداد

1 جولای (فردا) — ارتش ایالات متحده پیمانکاری فرمان دستور ساخت 248 مشترک نور تاکتیکی وسایل نقلیه توسط اشکوش دفاع LLC شرکت اعلام کرد.

وزارت دفاع روز سه شنبه گفت که یک $127.7 میلیون قرارداد اهدا شد برای کار به پایان خواهد رسید در ماه ژانویه سال 2022. وسایل نقلیه مورد استفاده قرار خواهد گرفت توسط ارتش ایالات متحده دریایی سپاه و وزارت امور خارجه.

تبلیغات

این شرکت با تولید بیش از 7500 JLTVs برای ارتش ایالات متحده و دیگر ناتو و سازمان ملل ابراز علاقه در به دست آوردن نور ابزار/مبارزه با multi-نقش وسایل نقلیه.

خودرو می آید در چهار مدل از جمله M1278 سنگین حامل اسلحه – هدف کلی پایه خودرو با سنگین اسلحه حامل ماموریت بسته پیکربندی; این M1279 ابزار پایه پلتفرم خودرو در ابزار ماموریت بسته پیکربندی; این M1280 هدف کلی ماموریت بسته پیکربندی و M1281 نزدیک مبارزه با سلاح های حامل پیکربندی.

سلاح های یکپارچه شامل 30mm موشک ضد تانک سیستم های موشکی ضد هوایی سیستم های وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین و سیستم های ضد پهپاد سیستم. آن است که توسط یک صفحه 340-اسب بخار 6.6 لیتری موتور دیزل بر اساس جنرال موتورز موتور Duramax.

“این JLTV طراحی شده برای ارائه به نیروهای ما با بی بدیل ماموریت از قابلیت های, گفت:” جورج منسفیلد اشکوش دفاع در بیانیه ای در روز چهارشنبه “و در حالی که دشمنان اراضی و تاکتیک باید همه فوق العاده تکامل یافته از وسیله نقلیه مفهوم JLTV را طراحی انعطاف پذیر اجازه می دهد تا نور تاکتیکی ناوگان خودرو به تکامل در یک شبیه سرعت.”

ثبت نام برای انتخاب صنایع دفاعی عضویت در خبرنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im