اتاوا سناتور اولین NHL بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus

اتاوا سناتور بازیکن تست مثبت برای coronavirus این تیم اعلام کرد اولین مورد شناخته شده NHL بازیکن با آلوده COVID-19. سناتور گفت: unnamed بازیکن تا به حال علائم خفیف بود و در انزوا.

سناتور بازی پادشاهان چهارشنبه گذشته در مرکز استیپلز در نهایی خود را قبل از بازی NHL به حالت تعلیق در بازی شنبه صبح. اتاوا همچنین اردک در تاریخ 10 مارس در هوندا سنتر و سن خوزه کوسه در 7 مارس در SAP مرکز.

“سناتورهای اتاوا در فرایند اطلاع هر کسی که تا به حال شناخته شده تماس نزدیک با ورزشکار و در حال کار با تیم ما پزشکان و مقامات بهداشت عمومی” تیم در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک نتیجه از این مورد مثبت همه اعضای سناتورهای اتاوا درخواست جدا باقی می ماند برای نظارت بر سلامت خود و به دنبال مشاوره از ما و تیم پزشکی کارکنان.

“سلامت بازیکنان ما طرفداران و جامعه باقی می ماند بالاترین اولویت ما است. ما ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به اطمینان از بازیکنان ما کارکنان طرفداران و جامعه بیشتر باقی می ماند امن و سالم در طول این زمان از عدم قطعیت با توجه به گسترش coronavirus.”

یک Kings گفت: “ما آگاه هستند و باید بلافاصله درگیر با ما تیم پزشکی برای تعریف مراحل بعدی.” او گفت: بیشتر اطلاعات را در دسترس چهارشنبه. یک اردک سخنگو همچنین گفت که او آگاه از مثبت شدن تست توسط اتاوا بازیکن و می توانست اطلاعات بیشتر در چهار شنبه.

پاره وقت کارمند در SAP مرکز آزمایش مثبت برای COVID-19 روز پنج شنبه گذشته.

شهرستان سانتا کلارا مقامات بهداشتی به نام برای کوسه ها به لغو راهپیمایی خود را از 5 بازی خانگی برابر مینه سوتا وحشی به دلیل نگرانی از گسترش این کوروناویروس. کوسه ها جلو رفتم و بازی که بازی و راهپیمایی خود را از 7 مسابقه در برابر سناتورهای.

سن خوزه همچنین یک مارس 8 بازی خانگی برابر Colorado Avalanche.

سناتور بود دو روز قبل از مواجهه با اردک در هوندا سنتر و پادشاهان زیر شب در مرکز استیپلز. چهار بازیکن برای NBA بروکلین نتز از جمله کوین دورانت, آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازی خود در بازی نهایی در مرکز استیپلز قبل از بازی متوقف شد.

NHL و تیم NBA استفاده از رختکن جداگانه در مرکز استیپلز.

Gary Bettman NHL کمیسیون گفت که او امیدوار لیگ می تواند تکمیل آن فصل و جایزه جام استنلی. بازیکنان که گفته شده بود در هفته گذشته لیگ برتر به خود جدا شد و به اطلاع آنها می تواند به بازگشت به زادگاه اما به باقی می ماند در قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im