وجدان ما: John Lewis می میرد

john_bridge_edlbuqyxyaewelc1.jpg

در ادموند Pettus پل در سلما علا. عکس از آسوشیتدپرس

John Lewis – sharecroppers’ پسر, حقوق مدنی, آیکون ساز خوب مشکل خستگی ناپذیر “وجدان کنگره” که برای 60 سال کوشید به “نجات روح از امریکا” – درگذشت سرطان لوزالمعده در 80. تا پایان لوئیس برگزار شد سریع خود را به شدید اخلاقی وضوح و عزم و اراده برای ایجاد یک “معشوق جامعه” نژادی و اجتماعی و برابری اقتصادی. “خدا به استقبال John Lewis صفحه اصلی” گفت: هموطنان گرجی استیسی آبرامز. “مدافع عدالت است. قهرمان حق است. ما وجدان او griot از این عصر مدرن یکی را دیدم که از آن نفرت اما جنگیدند تا کنون نسبت به نور است.” به عنوان یکی از ده فرزند آلاباما sharecroppers او در ابتدا می خواستم به یک واعظ; او پس از توصیف مونتاژ خانواده مرغ و قرائت آیات کتاب مقدس به آنها. اما تاریخ او را در انتظار: او ملاقات مارتین لوتر کینگ زمانی که او 18 ساله بود خود را صرف تولد 21 در زندان برای اعتراض به تفکیک تئاتر شدیم دانش آموز خشونت پرهیزی در کمیته هماهنگی و تقریبا مورد ضرب و شتم به مرگ در حالی که سوار را از طریق جنوب در سال 1961 آزادی ، کمتر از دو هفته پیش او با افتخار نوشته شده خود را جوان mugshot از آن دوران در توییتر با “59 سال پیش امروز از من منتشر شد از Parchman مزرعه زندان پس از بازداشت در, Jackson, MS با استفاده از یک به اصطلاح “سفید” مستراح.” در 23 او یکی از شش رهبران حقوق مدني کمک کرد که مارتین لوتر کینگ طرح 1963 مارس در واشنگتن جایی که او با شور و ضرورت: “به کسانی که باید گفت:” صبور باشید و صبر کنید, ” ما باید بگویم…’ما نمی توانیم صبور باشید…ما می خواهیم آزادی ما و ما آن را می خواهم.”

او رفت و به خدمت 17 نظر در کنگره به نمایندگی از گرجستان در حالی که در ادامه به راهپیمایی و صحبت کردن برای کنترل اسلحه, برابری جنسیتی, مهاجران’ حقوق; یک “جنگنده برای عدالت” که “زندگی زندگی او صحبت کرد” تا پایان, او آخرین حضور عمومی حدود یک ماه پیش زمانی که او پیوست Black Lives Matter معترضان در خیابان های سی او صادقانه خود اصرار که آمریکایی ها باید “به خوبی مشکل لازم است مشکل” را تغییر می دهد: او دستگیر شد بیش از 40 بار و احتمالا معروف ترین تصویر از او به عنوان یک مرد جوان در زانو خود را در یک کت سنگر به جنوب پلیس ضرب و شتم او و دیگران در تلاش برای ماه مارس در سراسر ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما. آنها شکسته جمجمه او, اما او جان سالم به در برد; روز پس از یکشنبه خونین لیندون جانسون معرفی قانون حق رای. کاملا تند و تلخ زمان, یک مستند جدید, John Lewis: خوب مشکل فقط منتشر شد: در آن لوئیس به یاد می آورد یک نوع شادی او احساس رو خاموش در برابر خشونت: “من از دست همه حس ترس ، هنگامی که شما از دست دادن حس خود را از ترس شما آزاد هستید.” و پس از او باقی مانده حتی از طریق مرگ دیرین خود را همسر لیلیان در سال 2012 همیشه میپرسند:”اگر ما نیست ، اگر نه در حال حاضر،” کلمه از مرگ او به ارمغان آورد ابراز غم و اندوه و ادای احترام کردند. “اخبار بازدید عمیق است. و به هسته اصلی” نوشته دن نه. “او تا به حال قدرت و شجاعت و قلب به اندازه کافی برای بسیاری از طول عمر. بنابراین مقدار مسافت طی شده. خیلی بیشتر به آن بروید. وداع دوست من. ما باید غلبه بر روزی.” از برنیس پادشاه “وداع با آقا. شما در واقع مبارزه با مبارزه خوب و به مقدار زیادی از خوب مشکل… با تشکر از شما. خود را استراحت.” ممکن است حافظه خود را یک برکت و رحمت است.

john_ap_mm7yfsmlibtt2mu2jmdtl7bbba1.jpg
lewis_best_ecwxirtwoaqkiez.jpg
lewis_hands_ecwxirwwsautnq91.jpg
دو اخیر پرتره از لوئیس توسط جاناتان Purvis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>