ما برای سود سیستم مراقبت های بهداشتی ناعادلانه است—تنها مدیکر برای همه می توانید آن را تعمیر

به عنوان یک پزشک متخصص اطفال من هر روز من چگونه بیماران و خانواده های آنها شکست خورده ما زمان سیستم بهداشت و درمان. آنچه که من نیاز هموطنان آمریکایی به درک این است: زمانی که بیماران من مبارزه, آن را نمی کند چرا که آنها مایه تاسف است. این دلیل است که این سیستم ناعادلانه است.

من برای مراقبت ديابت نوجوانان ایم که جیره بندی انسولین و نوار تست به خاطر خانواده شان نمی کند به اندازه کافی پول برای خرید نسخه لوازم و مواد غذایی. من برای مراقبت از دانش آموزان کالج که در حال ترک مدرسه به دلیل خانواده خود نیاز به کسی برای مراقبت از پدربزرگ و مادر بزرگ و هزینه های مراقبت دراز مدت و شهریه کالج ها فقط بیش از حد به خرس. من برای مراقبت مادران و نوزادان که از پوشش بیمه به سادگی از آنجا که آنها نقل مکان کرد و در سراسر خطوط دولت به خانواده نزدیک.

گاهی اوقات پدربزرگ و مادربزرگ آوردن بیماران به درمانگاه و من را ببینید که چگونه آنها نوار تا عینک خود را به دلیل مدیکر پوشش نمی دید و آنها نمی توانیم فریم های جدید تا زمانی که امنیت اجتماعی بررسی می آید. بسیاری از بیماران من با پیچیده از قبل موجود شرایط و ظاهرا “خوب” بیمه از پدر و مادر خود اشتغال چهره مضحک دوره های مانع از شرکت های بیمه فقط برای دریافت مراقبت های اساسی مانند تصویربرداری و یا مشاوره با درمانگر.

وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین آنچه مایه تاسف و چه ناعادلانه به خصوص در مراقبت های بهداشتی. این خیلی تاسف مبتلا به سرطان است. این ناعادلانه است که مبتلا به سرطان اغلب به معنی از دست دادن شغل خود را به دلیل شما بیش از حد بیمار به کار و از دست دادن بیمه درمانی که با آن کار. بیمه شما پرداخت می شود به با هر چک که قرار بود برای شما وجود دارد اگر بدترین اتفاق افتاده است.

“هزاران نفر از پزشکان مثل من به شدت حمایت مدیکر برای همه است. ما در حال پیوستن به میلیون ها نفر از افرادی که درک تفاوت بین آنچه مایه تاسف و چه ناعادلانه است.”

این مایه تاسف مبتلا به دیابت به عنوان یک نوجوان. این ناعادلانه است که بسیاری از بیماران دیابتی جیره انسولین در حالی که شرکت های بزرگ داروسازی را گزاف سود حاصل از مواد مخدر است که تقریبا یک صد سال است. این خیلی تاسف به توسعه بیماری آلزایمر یا اسکلروز متعدد. این ناعادلانه است که شرکت های بیمه لایحه خانواده های هزاران و هزاران دلار در ماه برای اساسی ترین مراقبت طولانی مدت در حالی که همه کارگران که ارائه مراقبت در حال پرداخت دستمزد فقر.

در حال حاضر ما ناعادلانه سیستم مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا شما تنها پس از آن بداند شما شایسته یا مستحق خدمات پزشکی. افراد واجد شرایط برای مدیکید یا برای کمک به خرید بیمه خصوصی تا حد زیادی بستگی دارد به آنچه که دولت در آنها زندگی می کنند و چه مقدار از آنها کسب درآمد. دولت اغلب ثبت نام را دشوار است به منظور بازداشتن مردم از ثبت نام در پوشش. یک اشتباه در یک فرم و یا یک اشتباه مهلت می تواند بیماران مبتلا به از دست دادن پوشش. مالی مانع از حق بیمه deductibles و همکاری می پردازد در حال ناعادلانه موانع برای میلیون ها نفر از ما.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این موانع نیست مزس از بدبختی. آنها بی عدالتی به خصوص دست و پا گیر برای خانواده های کم درآمد و مردم از رنگ که تعجب را تا 59 درصد از بیمه.

ما نمی باید به این زندگی می کنند.

هزاران نفر از پزشکان مثل من به شدت حمایت مدیکر برای همه است. ما در حال پیوستن به میلیون ها نفر از افرادی که درک تفاوت بین آنچه مایه تاسف و چه ناعادلانه. در حال حاضر بیمارانی که زنده ماندن سرطان اغلب در سمت چپ مبارزه با تباهی مالی. بیماران دیابتی در حال پاره بین پرداخت به انسولین و یا اجاره خود را. مدیکر برای همه به پایان می رسد کسانی که بی عدالتی به طور قابل توجهی کاهش قیمت مواد مخدر مانند شیمی درمانی و انسولین است. مدیکر برای همه فراهم می کند و بیماران اعتماد و پوشش جامع بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتغال.

“وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین آنچه مایه تاسف و چه ناعادلانه به خصوص در مراقبت های بهداشتی است.”

مستمر و قابل پوشش است به خصوص مهم برای مردم رنگ که در حال تبدیل شدن به اکثریت جمعیت آمریکا و تحمل بار اضافی از بیماری و نابرابری. مدیکر برای همه قانون در کنگره به آدرس نابرابری در مراقبت های بهداشتی از جمله تثبیت بودجه برای تمام بیمارستان ها و درمانگاه ها.

مدیکر برای همه را پوشش مراقبت از چشم انداز به طوری که پدربزرگ و مادربزرگ در درمانگاه می توانید جدید ، مدیکر برای همه خواهد بود portable بنابراین خانواده ها می توانند حرکت از دولت به دولت و یا به کار بدون نیاز به نگرانی در مورد پوشش بیمه. مدیکر برای تمام پوشش های دراز مدت خدمات و پشتیبانی پس از سالمندان و افراد معلول می توانند زندگی با عزت در خانه و در جوامع خود.

اما برای ساخت مدیکر برای همه, آن را به همه ما است. با هم ما می توانیم مبارزه بزرگ داروسازی, صنعت بیمه و لابی. با هم ما ایجاد خواهد شد مدیکر برای تمام سیستم ارائه خواهد شد که سلامت واقعی عدالت برای هر فرد در آمریکا بدون توجه به آنچه شما کسب درآمد که در آن شما زندگی می کنند و یا آنچه که دوست دارید نگاه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>