ما بی حیا ‘جنگ رئیس جمهور’ می رود به نبرد

او که به دنبال دفاع از همه چیز دفاع هیچ چیز نیست.’—پادشاه فردریک بزرگ پروس.

این یکی از مهم ترین فلسفه تاریخ نظامی. هر افسر جوان باید آن را حفر و به سر خود را.

هنوز گیج دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده است فقط این را به عنوان آن دعوا نامرئی دشمن هیچ کس انتظار می رود. مغلوب ساختن پیشی جستن که dodged نظامی آمریکا با استفاده از خدمات ساختگی دکتر گواهینامه مورد فوت او در حال حاضر بی شرمانه سبک خود را ” یک جنگ رئیس جمهور.’

این تظاهر آینه تهمت شناخته شده عشق متکبر نمایش رژه نظامی و بمب افکن صحبت کنید. زمانی که پیش نویس-داجرز رشد آنها اغلب تبدیل به شعله جنگ طلبان و حامل چوب بزرگ. Fox-تماشای تلویزیون, مسن, مردان آمریکایی جای خود بلند پژمرده جنسی دلاوری با تماس به صورت رزمی و اکشن توسط…..جوان ،

در حال حاضر به عنوان coronavirus اسپرد ما خود اعلام کرد “جنگ رهبر’ کشیده شده شمشیر خود را برای دفاع در معرض خطر امریکا است. اما تهمت نمی توانید تصمیم بگیرید اگر او راه انداختن جنگ علیه باطل ویروس و یا ترس خود را. برای اولین بار دو هفته از این بیماری همه گیر او را رد کرد و آن را به عنوان یک “جعل’ گسترش چپی. آن را تعجب آور کلینتون دموکرات بود نه ادعا طاعون آغاز شده توسط مسکو است.

هنگامی که نور از واقعیت پایان دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن Panglossian تشویق رئیس جمهور به عهده گرفت, صحنه و لباس, دکتر قوا آغاز شد و هشدار داد که ‘ووهان’ ویروس بسیار خطرناک بود و به احتمال زیاد معرفی شده توسط خارجی ها (دفعات بازدید: مسلمانان چینی و مکزیکی). اگر تنها دیوار خود را به حال ساخته شده است.

که مغلوب ساختن پیشی جستن مبارک داستان. واقعی نسخه را نشان می دهد Trump & Co مشغول تحریک ایران به جنگ فعالیت سیاسی در واشنگتن و مطالعه سنجی از میانه انجیلی رای دهندگان که آنها کاملا از دست رفته ظهور coronavirus حتی اگر آنها به حال مقدار زیادی از زمان برای دیدن onrush از این ویروسی سونامی.

در ارتش ما به آن تماس بگیرید ‘خواب در گارد وظیفه’—درست مثل بوش و چنی و رامسفلد در 9/11.

توانا قدرتمند ما تا به حال مقدار زیادی از 500 پوند تا 1000 پوند بمب فیوز سوخت هوایی مواد منفجره بمب آتشزا و 20mm پوسته برای افغانستان, پاکستان, عراق, یمن, سومالی, غرب آفریقا و دیگر تاسف اهداف و وسایل به انبار بیش از 800 پایگاه های نظامی در سراسر جهان, اما کافی نیست, پنکه, ماسک صورت ماسک یا حتی تخت به جای سیل بیمار آمریکایی است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به عنوان بزرگ فردریک گفت: کسی نمی تواند دفاع در برابر هر چیز و یا هر احتمال است. اما استراتژیک افزایش قابلیت برای چنین زندگی و مرگ مواد ضروری است. بنابراین اضطراری تامین اقلام ضروری.

از ما نیست رومانی. ما صرف $1 تریلیون دلار نظامی ما در این سال زمانی که همه گروه ها را شامل می شوند. به من بگویید که آنها نمی توانیم نسخه پشتیبان تهیه ماسک صورت یا هواکش? تصور وجود یک ماده شیمیایی/بیولوژیکی حمله به ما ؟ آنچه را که ما انجام دهید ؟ استفاده از پاره کردن قطعه از اخبار روزانه نیویورک به عنوان ماسک گاز? این چیزی است که مردم در اروپا برای کاغذ توالت در threadbare 1950s. شاید ما دوباره آن را انجام دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن درمان این حمله ویروس به عنوان یک مشکل سیاسی متناوب رد آن را و یا ادعا اقدام قاطع. مناسب اقدام دولت به تعویق افتاد برای هفته ها با مغلوب ساختن پیشی جستن تماس با ویروس a ‘جعل.’

یک ملت است که می تواند کل یک کشتی آزادی در طول جنگ جهانی دوم در 24 ساعت باقی مانده بود گفتن خط مقدم پرستاران به پوشیدن روسری در اطراف دهان خود را به دلیل وجود دارد هیچ سهام چپ N95 facemasks, ماسک یا لباس.

آن را آسان تر برای ایتالیایی ها. آنها اروپا را قدیمی ترین جمعیت. به طوری که آنها فقط اجازه دهید خود را سالمندان بیمار مرگ خاموش در حمایت از جوان تر قوی تر بیماران. پاپ باقی مانده است از سایت با چه نامیده می شوند ‘sniffles.’ او به خوبی ممکن است این ویروس به عنوان انجام بسیاری از کسانی که مخلوط با جمعیت. توبه چین در حال حاضر حمل و نقل ماسک به ایتالیا.

در معمول خود شاهوار سبک مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در نظر گرفتن مسئولیت برای هر جنبه ای از ویروس بیماری همه گیر. که خطرناک است چرا که او می تواند در نهایت مقصر برای برخی از این فاجعه بهداشتی و آسیب های اقتصادی. بسیار بهتر از نمونه های کالیفرنیا سرد صالح فرماندار گاوین Newsom که توانسته است این بحران را با مهارت و اعتماد بنفس. او به خوبی می تواند اجرا برای رئيس جمهور در انتخابات بعدی.

برخی محیط زیست را حتی گمان می برند که زمان طاعون است که این سیاره گیری در برابر تهمت و تخت خود را به زمین اوباما خود را برای ویرانی ما حیات وحش, جنگل و آب.

مادر طبیعت انتقام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de