از 13 ساعت از مغلوب ساختن پیشی جستن Covid-19 جلسات فقط 4.5 ساعت از همدلی برای قربانیان: تجزیه و تحلیل

به عنوان جهان اجرا می شود از کلمات به حساب و یا توصیف unhinged rantings از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی که می آید به خود را روزانه و جلسات در این بیماری همه گیر کوروناویروس که را لرزاند ایالات متحده و دیگر کشورها تجزیه و تحلیل جدید منتشر شده یکشنبه جزئیات تکان دهنده عدم ابراز همدردی با ملت بالاترین رتبه انتخاب شد.

با کمک از یک تجزیه و تحلیل داده های شرکت واشنگتن پست را مطالعه تجمعی ساعت از کاخ سفید جلسات متمرکز بر وقوع پس مارس 16 از جمله جزییات از سه هفته گذشته است که در آن فشار حوادث تبدیل شده اند به طور فزاینده مربوط به ناروا تحت فشار قرار دادند درمان اثبات نشده و فقط در هفته گذشته پیشنهاد کرد که بیماران می تواند با تزریق مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک راه برای درمان بیماری خود را.

این جلسات به عنوان پست یادداشت “آمده اند به جای مغلوب ساختن پیشی جستن “نگه داشتن امریکا بزرگ” تجمعات انتخاباتی—در حال حاضر در مکث جهانی سرایت و تحقق رئیس جمهور نیازها و انگیزه های در راه خود را آرنا-تکان دادن رویدادهای کمپین یک بار بود: یک شانس برای او به ریف رایگان-دانشیار مشاجره با رسانه ها و اشغال مرکز صحنه.”

با توجه به این پست:

رئیس جمهور صحبت کرده است برای بیش از 28 ساعت در 35 جلسات برگزار شد پس مارس 16, خوردن تا 60 درصد از زمان که مقامات صحبت کرد و با توجه به تحلیل واشنگتن پست از مشروح رونوشت از Factba.se یک تجزیه و تحلیل داده های شرکت.

در طول سه هفته گذشته به شمارش آید به بیش از 13 ساعت از مغلوب ساختن پیشی جستن — از جمله دو ساعت صرف شده در حملات و 45 دقیقه ستایش خود و دولت او اما فقط 4½ دقیقه ابراز همدردی برای coronavirus قربانیان. او صرف دو برابر زمان ترویج یک اثبات نشده ضد مالاریا مواد مخدر بود که هدف از یک غذا و دارو هشدار جمعه. تهمت نیز گفت: چیزی نادرست یا گمراه کننده در نزدیک به یک چهارم از آماده نظرات و یا پاسخ به سوالات تجزیه و تحلیل را نشان می دهد.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

پس مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد مواد ضد عفونی کننده—که او بعد از اقدام به ادعا ساخته شد “نشانگر” روشن و دروغ آشکار قابل تشخیص برای هر کسی که به تماشای او را در نظرات—رئیس جمهور بیش از آخر هفته پیشنهاد او خواهد شد و روزانه جلسات گفت: در یک صدای جیر جیر که آنها دیگر “ارزش زمان و تلاش است.”

داد و بیداد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سوء مدیریت بحران و به طور فزاینده ای رفتار نامنظم رهبری مترقی گروه حمایت از MoveOn.org روز جمعه به فراخوان رئیس جمهور حذف زیر 25 متمم.

یک بررسی انجام شده به تازگی توسط محققان روانشناسی در ضمن یافت اجماع گسترده در میان مردم آمریکا—هر دو از جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان—که تهمت نمایشگاه روشن صفات مرتبط با یک طیف شش اختلالات شخصیت از جمله خودشیفتگی سکس ساحلی histrionic گرایش بودن منفعل-پرخاشگرانه و ضد اجتماعی عدم همدلی و پارانویا است.

نوشتن در مورد مطالعه در روانشناسی امروز هفته گذشته دیوید Ludden استاد روانشناسی در گرجستان Gwinnett, کالج, گفت:, آن را ارائه می دهد حیاتی پنجره به مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت به دلیل تحقیقات در این زمینه “نشان داده است که به مراتب بیشتر تصویر دقیق از یک فرد شخصیت می تواند به دست آمده توسط گرد ارزیابی که فرد از دوستان نزدیک و روابط بیش از یک مصاحبه بالینی با مجوز حرفه ای است.”

“تعداد کمی از ما می دانیم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا” نوشت Ludden “اما همه ما می دانم که بسیاری در مورد او. مسلما مهمترين فرد در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن است برای همه ما آشنا و هر یک از ما باید یک حس خوب از چگونگی درک ما از شخصیت او را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de