“از یک دیکتاتور Handbook”: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به موکول کردن کنگره به طور یک جانبه نصب قضات, سیاسی, نامزد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید به موکول کردن هر دو مجلس کنگره بنابراین او می تواند به طور یک جانبه ram از طریق قضات و سیاسی منصوب میان coronavirus گیر یک حرکت دموکراتیک نمایندگان مجلس و کارشناسان حقوقی گفته می شود دیکتاتوری و خلاف قانون اساسی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز کاخ سفید شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن از کنگره خواست تا به طور داوطلبانه رای به پایان زمان قانونی جلسه به طوری که او می تواند “زنگ تفریح انتصاب” نامزد بدون سنا تصویب. اعضای کنگره در حال حاضر در خانه خود را در مناطق و انتظار نمی رود به بازگشت به واشنگتن تا ماه آینده در اولین به دلیل نگرانی در مورد گسترش Covid-19.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند او بالاتر از قانون است. زمان و دوباره خواه قضات در دیوان عالی کشور باید به او گفت که او را قادر می سازد بدترین انگیزه.”
—تقاضا عدالت

“اگر به خانه نمی خواهد به توافق برسند که adjournment, من و ورزش من در قانون اساسی قدرت به موکول کردن هر دو مجلس کنگره” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد. “این عمل در حال حاضر از خروج از شهر در حالی که انجام ساختگی pro forma جلسات یک dereliction از وظیفه است که مردم آمریکا نمی تواند در این بحران است. آن است که یک کلاهبرداری آنچه انجام می دهند.”

قانون اساسی را به رئیس جمهور قدرت را به طور یک جانبه موکول هر دو مجلس کنگره اما تنها “در صورت عدم توافق بین آنها با توجه به زمان Adjournment.” به عنوان استیو Vladeck استاد در دانشگاه تگزاس مدرسه از قانون اشاره کرد در توییتر وجود دارد از جمله اختلاف نظر در حال حاضر.

“ماده دوم قانون اساسی به رئیس جمهور قدرت را به کنگره موکول اگر و تنها اگر مجلس نمایندگان و سنا نمی تواند توافق بر سر یک تاریخ برای پایان دادن به جلسه فعلی” نوشت Vladeck. “اما آنها توافق کرده اند—ژانویه 3 2021. یک دلیل وجود دارد که چرا این قدرت شده است هرگز قبل از اعمال.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید شد بلافاصله محکوم دموکراتیک اعضای کنگره است.

تشکر. جیمی راسکین (D-Md.), یک قانون اساسی متخصص و عضو کمیته قضایی مجلس گفت: واشنگتن پست روز شنبه که “انحلال مجمع می آید از یک دیکتاتور handbook.”

“که جمهوری موز مسائل گفت:” راسکین.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار به کنگره آمد و پس از رئیس جمهور در حال گفتگو با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) اوایل روز چهارشنبه است که در آن دو گزارش مورد بحث حزب دموکرات’ ظاهرا “بی سابقه انسداد رئیس جمهور نیز واجد شرایط نامزد.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن و مک کانل را مجاز coronavirus همه گیر مانع تلاش خود را برای تغییر ایالات متحده آمریکا قوه قضائیه بیشتر حق با پر کردن جای خالی با نامتناسب جوان و—بر خلاف رئیس جمهور ادعا می کند—بی حد و حصر نامزد.

در اوایل این ماه برنده اعلام نامزدی آمریکا در منطقه قاضی جاستین واکر به ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار. در اواخر ماه مارس رئیس جمهور نامزد می سی سی پی, دادگاه تجدید نظر قاضی Cory ویلسون به ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای پنجمین مدار.

به عنوان نامزد برای پست های خالی در دولت او تهمت ادعا شنبه که موقعیت باید پر شود به کمک کاخ سفید با آن coronavirus پاسخ. اما به عنوان پست در گزارش “بسیاری از جای خالی در دولت فدرال به دلیل تهمت نیست انتخاب هر کسی به آنها را پر کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اگر کنگره موافق نیست به طور داوطلبانه پایان جلسه فعلی او قصد دارد به تلاش برای به طور یک جانبه موکول هر دو مجلس و مبارزه با آن را در دادگاه.

“آنها می دانند که آنها هشدار داده شده است و آنها هشدار داده شده است در حال حاضر گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “اگر آنها نمی, آن را تایید, پس از آن ما در حال رفتن به این مسیر بروید و ما احتمالا در دادگاه به چالش کشیده و خواهیم دید که چه کسی برنده است.”

گروه حمایت از تقاضا عدالت توییتی در پاسخ به رئیس جمهور را که از اظهارات “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند او بالاتر از قانون است.”

“زمان و دوباره خواه قضات در دیوان عالی کشور باید به او گفت که او حق است” این گروه گفت: “امکان بدترین انگیزه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de