یک نویسنده در آزمایشگاه روزنامه نگاری نیمن آن را به نام “شاد ترین اخبار رسانه های از سال 2020 (تا کنون).” آن را شامل یک طنز سایت فقط با پنج کارمند تمام وقت. اما با این وجود نشانه یک مطلب جدید به صفوف کارمند متعلق به شرکت ها و کانون توجه قرار می دهد بر روی یک مشکل رو بزرگتر و جدی تر فکر media enterprises که کارمند مالکیت ممکن است کمک به حل کند.

این اخبار شامل ClickHole یک وب سایت است که به عنوان یک spinoff از پیاز شده است و تحت مالکیت G/O رسانه های این نهاد ایجاد شده در سال 2019 توسط شرکت سهام خصوصی بزرگ هیل همکاران هنگامی که آن را خریداری مجموعه ای از رسانه های آنلاین خواص که شامل پیاز و ورزش و فرهنگ و سایت Deadspin. کارت علیه بشریت یک شرکت مستقل بهترین و شناخته شده برای تولید یک بازی با ورق که با نام, اعلام فوریه 3 که آن را خریداری کرده بود ClickHole و reincorporated آن را به عنوان یک مستقل اکثریت کارکنان متعلق به شرکت. کارت علیه بشریت را حفظ اقلیت سهام و ارائه کمک های مالی به ClickHole اما نمی خواهد درگیر در روز به عملیات روز, با توجه به بیانیه ای از کارت های علیه بشریت از بنیانگذاران offworld.

ClickHole مالک قبلی اخبار ملی زمانی که کارکنان از Deadspin استعفا داد و یکهو پس از حکم, از G/O رسانه های اجرایی به “چوب به ورزش” به جای تفسیر اجتماعی. که قسمت شد یکی بیشتر از تعداد در طول کیفرخواست از سهام خصوصی به عنوان یک ناوشکن از رسانه ها صداقت و کیفیت. “شرکت با نام مثل Alden سرمایه, دیجیتال, اولین رسانه ارگ قلعه GateHouse و بسیاری دیگر که شما هرگز شنیده خریداری کرده اند بیش از 1500 کوچک-شهر روزنامه و هفته نامه” نوشت: آمریکا چشم انداز در سال 2018 به خوبی قبل از یکی از این شرکت های GateHouse, بلعیده گانت روزنامه های زنجیره ای و 100 روزنامه ها از جمله ایالات متحده آمریکا امروز در اواخر سال گذشته.

“این كه نبوغ سهام خصوصی مدل کسب و کار” نویسنده رابرت Kuttner و Hildy Zenger رفت و به نوشتن “است که آن را اجازه می دهد تا غایب صاحب به درایو یک کاغذ به داخل زمین اما عصاره گزاف سود در طول راه از مدیریت هزینه ها و سود سهام, و معافیت های مالیاتی. در آن زمان کاغذ یک پوسته توخالی خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت می تواند به خروج و حرکت داشتن بیش از ساخته شده بازگشت سرمایه گذاری خود را. آیا سهام خصوصی موجود است و رانده شده از مالکیت روزنامه ها به خوبی می تواند تعیین کند که آیا روزنامه های محلی به عنوان بها مدنی منابع زنده ماندن به آن را در سراسر شکاف دیجیتال.”

در حال حاضر پیش آگهی وخیم به نظر می رسد. اخیر نیویورک تایمز داستان برجسته خبرنگاران در شیکاگو تریبون درخواست ثروتمند شیکاگو ساکنان به خرید کاغذ برای نگه داشتن اکثریت سهام از دست Alden سرمایه جهانی که در حال حاضر دارای 32 درصد سهام در تریبون شرکت چاپ و نشر, که همچنین دارای New York Daily News, The Baltimore Sun, اورلاندو سنتینل و چند تن دیگر از روزنامه ها. چند ماه پیش از تحریریه در دنور پست رو توجه ملی که از آن منتشر شده یک بخش تفسیر محکوم Alden سرمایه پس از آن خریداری شده که کاغذ.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

از سوی دیگر این را برانگیخته صنعت گسترده بحث و آزمایش با رسانه های جدید مالکیت مدل. غیر انتفاعی رسانه مالکیت جدید نیست—خلیج تمپا بار در فلوریدا شده و تحت مالکیت غیر انتفاعی توسط پوینتر موسسه از سال 1978—اما آن باقی مانده است رمان تا همین اواخر. تحقیقی اخبار سازمان ProPublica ایجاد شد به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی در سال 2007. طبقه اما از لحاظ مالی مشکل در Philadelphia Inquirer قرار داده شد در داخل یک سازمان غیر انتفاعی در سال 2016 به عنوان یک نفع عمومی شرکت. آخرین ورود به این فضا خواهد بود که یک سایت خبری برای زنان راه اندازی در تابستان سال 2020 به نام 19th, راه اندازی شده توسط امیلی Ramshaw یک عضو موسس تگزاس تریبون خود را غیر انتفاعی سایت خبری که برنده جوایز خود را برای پوشش سیاسی از دولت است. اخبار تعاونی مصرف نگهداری در مکان هایی مانند Mendencino کالیفرنیا و Akron, Ohio.

در ضمن در ژانویه Columbia Journalism Review راه اندازی یک بحث آنلاین بیش از یک موضوع یک بار کاملا بدنساز در میان ما روزنامه نگاران—”بودجه دولت برای روزنامه نگاری است.” آنچه که بحث نشان داده است که فراتر از شبح یک سازمان دولتی کشیدن مالی رشته و احتمال دارد که با محتوای رشته ها از رسانه های شرکت وجود دارد فرصت های جدید برای عموم مبتنی بر مالکیت و تامین مالی مدل—مانند مدنی اطلاعات کنسرسیوم فقط راه اندازی در نیوجرسی—که حفاظت از روزنامه نگاری استقلال و منافع عمومی.

تنها عمده ما-کارکنان بر اساس متعلق به اخبار عملیات حصار انتشارات یک ESOP متعلق به ایلینوی شرکت که منتشر هرالد روزانه در حومه شیکاگو و یک میزبان از دیگر نشریات و روزنامه ارتباطات یک Cedar Rapids, Iowa-بر اساس ناشر روزنامه است که ایجاد یک ESOP چتر شرکت Folience که همچنین صاحب غیر رسانه های کسب و کار.

این ClickHole/کارت علیه بشریت معامله—در اصل یک خیرخواه شرکت تصاحب و spinoff—هیچ نوش دارو برای بزرگتر, مشکلات حفاظت از رسانه ها از حال ویران شده توسط نیروهای استخراجی سرمایه داری. در حالی که ClickHole کارمند-صاحبان می تواند موجه ساخت یک مدل از سرگرم کننده تولید محتوا است که جذب مخاطب جذاب برای تبلیغ آن است که به مراتب بیشتر از نیروی کار و سرمایه بر روند تولید پاسخگویی روزنامه نگاری است که ارزش صرف نظر از کلیک آن را بدست آورده و برای تبلیغ به ویژه هنگامی که آن کلیک عملکرد کاهش می گرداند به عنوان گوگل و آمازون و Facebook انحصار تبلیغات آنلاین بازار است. اما افرادی که در تولید این محتوا که آیا طنز در ClickHole یا خبرنگاران تلاش خود را برای پوشش نهادهای محلی در توخالی, اخبار سازمان های, مراقبت های عاشقانه در مورد کار خود و تاثیر آن بر خوانندگان و بینندگان. ما آن را مدیون به بلند کردن کارمند مالکیت مدل به عنوان یک عنصر از تغییرات سیستماتیک صنعت رسانه نیاز دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net