‘ظالمانه سنگدلانه و بی رحمانه”: سالمندان Rip مغلوب ساختن پیشی جستن برای برگزاری Covid-19 رهایی گروگان به فشار تامین اجتماعی کاهش

حمایت مردمی گروه به نمایندگی از میلیون ها نفر از بازنشستگان و سالمندان در سراسر ایالات متحده در حال صحبت کردن در برابر و اصرار کنگره به مخالفت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به بلوک های به شدت مورد نیاز Covid-19 تسکین قانون اگر آن را بریده بریده حقوق و دستمزد مالیات است که بودجه امنیت اجتماعی و مدیکر.

“این ظالمانه است, بی عاطفه و بی رحمانه برای رئیس جمهور تهمت به نگه داشتن مردم آمریکا و سالمندان در خصوص گروگان اگر کنگره نیست همراه با طرح خود را به روده امنیت اجتماعی کنونی و آینده بازنشستگان گفت:” ریچارد Fiesta, مدیر اجرایی اتحاد برای بازنشسته آمریکایی یک سازمان با بیش از چهار میلیون عضو در سراسر کشور است.

“خفگی کردن امنیت اجتماعی را تامین مالی جریان است به یک تهدید وجودی برای سالمندان’ به دست آورده ،
—حداکثر Richtman کمیته ملی برای حفظ امنیت اجتماعی و مدیکر

“رئیس جمهور طرح نیز بد اقتصاد است. امنیت اجتماعی قرار می دهد بیش از $800 میلیارد دلار به اقتصاد در هر سال. بی ثبات کردن سیستم زمانی که ما در وسط یک اقتصادی مرکز شهر است که دقیقا مخالف آنچه که ما نیاز به انجام” فیستا اضافه شده است. “از 4.4 میلیون نفر از اعضای اتحاد برای بازنشسته آمریکایی ها در تمام تماس های اعضای کنگره حاضر به چنین معامله. ما مبارزه خواهد کرد این تلاش برای روده امنیت اجتماعی و در ماه نوامبر ما را به یاد داشته باشید که حاضر است برای دفاع و محافظت از ما به دست آورده مزایای.”

در طول یک فاکس نیوز تاون هال پنج شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مخالف هر گونه اضافی coronavirus بسته محرک می کند که شامل خود-مورد نظر مالیات بر حقوق و دستمزد قطع می کند که می تواند صفر با لينک مستقيم امداد رسانی به بیش از 30 میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست بیش از شش هفته گذشته. رئیس جمهور پیشنهاد کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه گذشته که کاهش مالیات باید دائم.

“ما هیچ کاری مگر ما دریافت مالیات بر حقوق برش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تنها چند روز پس از تعهد به حفاظت از امنیت اجتماعی و مدیکر.

حداکثر Richtman, رئيس جمهور و مدیر عامل کمیته ملی برای حفظ امنیت اجتماعی و مدیکر گفت: در بیانیه ای که روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات “تنظیم کردن زنگ هشدار برای آمریکا سالمندان و حامیان خود را.”

“اشتباه نکنید: با فشار دادن به قطع برنامه جریان مالی رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در حال شکل گرفتن اولین گام به سوی از بین بردن امنیت اجتماعی گفت:” Richtman. “رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی برای از بین بردن مالیات حقوق و دستمزد یک نقض خود را آشکارا وعده های دروغین برای سالمندان ‘به لمس’ امنیت اجتماعی است. این پیشنهاد فراتر می رود ‘،’ خفگی کردن امنیت اجتماعی را تامین مالی جریان است به یک تهدید وجودی برای سالمندان’ به دست آورده ،

چند تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در اواخر ماه مارس شامل ارائه اجازه می دهد کارفرمایان به تاخیر در پرداخت حقوق و دستمزد مالیات برای حداقل مدت از سال 2020 است.

طرفداران هشدار داد در آن زمان که این شرط که جایگزین حقوق و دستمزد مالیات بر درآمد از کل درآمد نشان دهنده یک تهدید اساسی برای امنیت اجتماعی را در دراز مدت سلامت مالی. نانسی آلتمن رئیس گروه حمایت از امنیت اجتماعی آثار پیش بینی شده است که جمهوری خواهان را “بدون شک استفاده از درآمد عمومی به کاهش تقاضا برای امنیت اجتماعی به نام ‘reining در حقوق.'”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), طرفدار امنیت اجتماعی کاهش اشاره کرد در این راستا در ماه گذشته اعلام کرد که “آینده کشور ما از نظر میزان بدهی است که ما در حال اضافه کردن یک ماده از نگرانی واقعی.”

در بیانیه ای در روز دوشنبه آلتمن گفت: رئیس جمهور بی امان فشار برای مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش را نشان می دهد “چگونه به شدت مغلوب ساختن پیشی جستن و پردازان جناح راست در اطراف او می خواهید پال خواستار قطع بودجه دولت تامین اجتماعی را بهانه ای پایین جاده به کاهش تقاضا برای ما به دست آورده مزایای.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در حال جنگ در سالمندان” گفت: آلتمن. “او می خواهد برای باز کردن اقتصاد حتی اگر Covid-19 طور نامتناسبی هزینه سالمندان زندگی خود را. در حال حاضر او اصرار بر تهدید امنیت اجتماعی که در آن بسیاری از سالمندان تکیه خود را برای مواد غذایی و پزشکی و دیگر نیازهای اساسی. اعضای کنگره به ویژه آمریکا نیاز به پایه قوی و تماس مغلوب ساختن پیشی جستن حریف را از میدان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im