‘ظالمانه’ می گوید: برنی ساندرز به عنوان براده نمایش بالا بهداشت و درمان اجرائی Raked در ترکیب 300 میلیون دلار در سال 2019

مالی سالانه براده وارد شده توسط Axios جمعه نشان می دهد که 10 کشور برتر بهداشت و درمان اجرائی در زمان خانه بیش از 300 میلیون دلار در ترکیب پرداخت در سال 2019 جبران خسارت است که سناتور. برنی ساندرز محکوم کرد به عنوان “ظالمانه” و نشان دهنده این صنعت حرص و طمع است.

“در حالی که آمریکایی ها همچنان به پرداخت تا کنون بالاترین قیمت در جهان برای داروهای تجویزی بالا 10 بهداشت و درمان اجرائی ساخته شده بیش از 300 میلیون دلار غرامت سال گذشته ایم” ساندرز یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

“ما به پایان خواهد رسید حرص و طمع از صنعت داروسازی و تصویب مدیکر برای همه” اضافه شده ساندرز است که هدف صنعت-حمایت از مبارزات انتخاباتی آگهی در برابر جهانی بهداشت و درمان.

Axios گزارش داد که مدیران’ eye-popping جبران خسارت در سال 2019 “عمدتا آمد از سهام بزرگ داشت.”

Ari Bousbib مدیر عامل شرکت دارویی اطلاعات شرکت IQVIA, raked در بیش از $104 میلیون دلار در سال 2019 با توجه به Axios‘ بهداشت و درمان اجرایی جبران ردیاب. Gary Guthart مدیر عامل شرکت بالینی شرکت فن آوری بصری فولاد مدیر عامل خانه آورده حدود 50.5 میلیون. دیوید Ricks اجرایی در داروسازی غول الی لیلی ساخته شده بیش از $30 میلیون.

Axios Healthcare Executive Compensation Tracker

“سیستم بهداشت و درمان است firehose از هزینه های” Axios اشاره کرد “و یک تکه از پول که همیشه باعث می شود راه خود را به بالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de