بیش از 200 ملی DNC نمایندگان تماس برای خودداری از ما کمک های نظامی به اسرائیل اگر بیشتر الحاق به جلو می رود

واقعا نشان دهنده دموکراتیک رای دهندگان و نیروهای بین المللی به رسمیت شناخته شده حقوق بشر بیش از 200 نفر از نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها گفت: پنج شنبه این حزب باید به حمایت از تلاش ها برای عقب نشینی اسرائیل کمک نظامی اگر بیشتر الحاق کرانه حرکت رو به جلو است.

نمایندگان فرستاده شده از یک بیانیه به DNC پلت فرم کمیته خواستار آن است که حزب دموکرات کمر همت توسط مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal (D-شستشو.), اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.), رشیدا Tlaib (D-Mich.), و دیگر مترقی قانونگذاران را به خودداری از 3.8 میلیارد دلار کمک نظامی از اسرائیل اگر آن را به شرح زیر از طریق با آن الحاق طرح است.

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) ساخته شده یک تماس مشابه سال گذشته است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل قصد دارد برای به دست گرفتن کنترل 30 درصد از بانک غرب از جمله بخش هایی از دره اردن که در آن در مورد 65,000 مردم فلسطین زندگی می کنند. این طرح در راستای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای یک به اصطلاح “صلح طرح” در ماه ژانویه منتشر شد.

الحاق پیشنهاد شد که مجموعه ای به رفتن به جلو جولای 1 و چهره تاخیر بین المللی را نقض قانون شده است و صریحتر مخالف با ده ها تن از U. N. حقوق بشر مقامات ایالات متحده و متحدان در سراسر جهان است.

“با پتانسیل الحاق بلندی آن زمان گذشته برای حزب به تاکید مجدد بر موضع دموکراتیک رای دهندگان و حمایت از حقوق بشر و حق تعیین سرنوشت فلسطینی گفت:” سام Hindi یک فلسطینی نماینده آمریکا از کالیفرنیا که سازمان نامه به DNC. “عرب آمریکا رای دهندگان به مدت طولانی خواستار عدالت برای فلسطین است و دلگرم کننده برای دیدن بسیاری از هموطنان ما آمریکایی ها چین را با ما در این تعریف حقوق بشر موضوع روز ما.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

نمایندگان اشاره کرد در یک بیانیه مطبوعاتی که 71 درصد از رای دهندگان دموکرات در مخالفت با اسرائیل الحاق طرح 70% حمایت از دولت مستقل فلسطینی و 81 درصد بر این باورند که کنگره باید سوال ایالات متحده آمریکا-اسرائیل در ارتباط است.

“ما احساس کردیم که برخی در حزب دموکرات رهبری شده اند از مرحله دموکراتیک رای دهندگان در مورد این موضوع برای برخی از زمان” Hindi گفت.

نه از 20 بالا دریافت کنندگان کمک های مبارزات انتخاباتی از نرم افزار های اسرائیل هستند و دموکرات ها با توجه به مرکز سیاست پاسخگو; presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن بوده است بالا گیرنده از هر دو حزب در سال 2020 دریافت بیش از $900,000.

هماهنگی با منافع اسرائیل را به عنوان کشور به دنبال بیشتر سرکوب مردم فلسطین به نمایندگان گفت: نهاد رهبری حزب و حتی بیشتر در تقابل با رای دهندگان در مورد این مسئله از آن در حال حاضر است.

“پلت فرم کمیته باید به این بیانیه و حمایت در میان رای دهندگان دموکرات است که این نشان دهنده قوی در نظر گرفتن آنها به عنوان صنایع دستی این سیاست در دستور کار حرکت رو به جلو” گفت: مارسی Winograd, یک نماینده کالیفرنیا و عضو Jewish Voice for Peace. “دموکرات ها به طور فزاینده ای می خواهید یک سیاست خارجی رانده شده توسط ارزشهای حقوق بشر و دموکراسی است. ادامه داد: بی قید و شرط کمک به اسرائیل نشان دهنده ضمنی برای حمایت از دولت اسرائیل را غیر قانونی و غیر انسانی اقدامات در کرانه غربی و غزه در حالی که نادیده گرفتن خواست اکثریت رای دهندگان دموکرات از جمله یهودیان آمریکایی.”

نمایندگان پیشنهاد کرد که تاریخی بیکاری و از دست دادن کارفرما مبتنی بر بیمه درمانی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها و دیگر اثرات مداوم از این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش نیاز ایالات متحده برای پایان دادن به حمایت خود را از اسرائیل و اقدامات نظامی در سرزمین های اشغالی فلسطین.

“میلیاردها ما را بدون قید و شرط به اسرائیل می تواند صرف داخلی اولویت ها و برنامه های اجتماعی ما با بهره گیری اکثر جوامع به حاشیه رانده شده در ایالات متحده است که به ویژه مهم امروز که میلیون ها نفر از آمریکایی ها رنج می برند و بدون بهداشت و درمان مشاغل آموزش و پرورش و مسکن در میان جهانی همه گیر” خوانده شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>